Şimdi Ara

W550 kullanan vaaa mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel hoş telefon.hafıza kartını geçtim de ağırlığı gözüme battı 120 gr.
  • ya BNCE BÖLE AÇILAN TELEfonlarda we de kapaklılarda aırlık fazla sorun olmuo. çünkü tuş takımını açtıında aırlık yarı yarıya inio.tabi taşırken bazen oluo ama bnz batmıo 173 grm batmadı.aır da gelmio
  • Bu teli alsam mı ne yapsam netfront web tarayıcısıda varmıs benim icin onemli bi ozellik
    Bide kulaklık aparatına istedigimiz kulaklıgı takabiliyormusuz bu da cok güzel
    Aslında ben W900'ü düsünüyordum ama oda cok gec cıkıyormus bekliyemiyecegim galiba W550 kullanan yokmu aranızda?
  • yıl sonuna kadar cıkar dıyolar arkadasım surda 1ay3hafta kaldı
    paranın karsılıgına degecek bı tel al, w550 degmez demıyorum gayet ıyı ama aldıgın zaman en ıyısını al
    bı kac resım koyıyım belkı fıkrın degısır

W550 kullanan vaaa mı?

W550 kullanan vaaa mı?

W550 kullanan vaaa mı?

• Bi ara forumda martta cıkacak diye okumustum insallah senin dedigin gibi olur
    Bu arada resimler müthiş w900 ekranı süper duruyor ötekinin yanında
    Resimler icin tesekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: machiavelli

yıl sonuna kadar cıkar dıyolar arkadasım surda 1ay3hafta kaldı
    paranın karsılıgına degecek bı tel al, w550 degmez demıyorum gayet ıyı ama aldıgın zaman en ıyısını al

W550 kullanan vaaa mı?

W550 kullanan vaaa mı?

W550 kullanan vaaa mı?

üf harbi fotolar manyak cıkmş bnce w550i boswer w900ü bkle o erken cıkck.bugun skyturkte incelemesni yaptılar cok hoştu..

• quote:

Orjinalden alıntı: machiavelli

yıl sonuna kadar cıkar dıyolar arkadasım surda 1ay3hafta kaldı

W550 kullanan vaaa mı?

W550 kullanan vaaa mı?

W550 kullanan vaaa mı?

w900n ekran nede taliteli görünüooo ]

• Geçtiğimiz Cumartesi Ankara Necatibey'de 655 YTL'ye aldım W550i. Görünüş ve renk olarak oldukça hoşuma gitti. 256 Mb hafıza da bence yeterli. Bununla 70-80 MP3 dosya hafızada tutulabilir. Zaten amaç Mp3 dosya arşivi oluşturmaksa taşınabilir Harddiskle çözersiniz bu sorunu. Kim 100 parçayı bir günde dinliyor ki zaten? Ellişer parçalık çalma listeleri oluşturup birgün birini birgün diğerini atsanız telefona mesele kalmaz.

Bunun dışında telefonun kamerası da yeterli bence. Sonuçta profesyonel fotoğrafçı iseniz zaten uygun dijital kameralarla çalışırsınız. Telefonlara kamera eğlencelik olarak konuyor çünkü. Pil kapasitesi de bana yeterli geldi. Bekleme modu bence iyi. (400saat diyor sitesinde) Ayrıca hoş bazı ekipmanlar da elenmiş telefona. Örneğin küçük bir aydınlatma feneri var arkada Kutudan kulaklık + bilgisayar data iletim kablosu + 1 adet değişim kapağı (beyaz veya siyah) çıkıyor. Telefonda bluetooth, resim düzenleyici ve USB port da var.

Tasarımı da Nokiaların son telefonları gibi kaba saba değil daha şık duruyor (zevkler değişik olabilir ben beğenmiyorum Nokiaları) Turuncu rengi de özellikle hoşuma gitti. Değişir kapaklı olduğundan isteyen istediği renk kapak takabilir ilerde. Mevcut hafızada 3 oyun standart. Biri de Worms 3D.

Sonuç olarak diyebilirim ki ödediğiniz paraya değer bir telefon. Tabii ki W900 çok müthiş bir telefon ama Türkiyeye 900-1.100 YTL civarı fiyatlarla gelecektir. Bu kadar çok para vermek istemiyorsanız W550'ye bir bakın bence.

• krdes hayırlı olsnsorum var sana.bu telde mp3 dinlerken ses nerden çıkıoo?? sade arka kısımdan mı yoqsa hem arka hemde yan taraftanmı??? çok merak edioom
  • güle güle kullan.çift hoparlörün sesi yüksek mi? acaba?

kuzenime almayı planlıyoruz ve sesin yüksekliği onun için oldukça önemli bilgilendirirsen sevinirim
    quote:

Orjinalden alıntı: Baytekin

Geçtiğimiz Cumartesi Ankara Necatibey'de 655 YTL'ye aldım W550i. Görünüş ve renk olarak oldukça hoşuma gitti. 256 Mb hafıza da bence yeterli. Bununla 70-80 MP3 dosya hafızada tutulabilir. Zaten amaç Mp3 dosya arşivi oluşturmaksa taşınabilir Harddiskle çözersiniz bu sorunu. Kim 100 parçayı bir günde dinliyor ki zaten? Ellişer parçalık çalma listeleri oluşturup birgün birini birgün diğerini atsanız telefona mesele kalmaz.

Bunun dışında telefonun kamerası da yeterli bence. Sonuçta profesyonel fotoğrafçı iseniz zaten uygun dijital kameralarla çalışırsınız. Telefonlara kamera eğlencelik olarak konuyor çünkü. Pil kapasitesi de bana yeterli geldi. Bekleme modu bence iyi. (400saat diyor sitesinde) Ayrıca hoş bazı ekipmanlar da elenmiş telefona. Örneğin küçük bir aydınlatma feneri var arkada Kutudan kulaklık + bilgisayar data iletim kablosu + 1 adet değişim kapağı (beyaz veya siyah) çıkıyor. Telefonda bluetooth, resim düzenleyici ve USB port da var.

Tasarımı da Nokiaların son telefonları gibi kaba saba değil daha şık duruyor (zevkler değişik olabilir ben beğenmiyorum Nokiaları) Turuncu rengi de özellikle hoşuma gitti. Değişir kapaklı olduğundan isteyen istediği renk kapak takabilir ilerde. Mevcut hafızada 3 oyun standart. Biri de Worms 3D.

Sonuç olarak diyebilirim ki ödediğiniz paraya değer bir telefon. Tabii ki W900 çok müthiş bir telefon ama Türkiyeye 900-1.100 YTL civarı fiyatlarla gelecektir. Bu kadar çok para vermek istemiyorsanız W550'ye bir bakın bence.

• quote:

Orjinalden alıntı: TEKNODE

güle güle kullan.çift hoparlörün sesi yüksek mi? acaba?

kuzenime almayı planlıyoruz ve sesin yüksekliği onun için oldukça önemli bilgilendirirsen sevinirim
    quote:

Orjinalden alıntı: Baytekin

Geçtiğimiz Cumartesi Ankara Necatibey'de 655 YTL'ye aldım W550i. Görünüş ve renk olarak oldukça hoşuma gitti. 256 Mb hafıza da bence yeterli. Bununla 70-80 MP3 dosya hafızada tutulabilir. Zaten amaç Mp3 dosya arşivi oluşturmaksa taşınabilir Harddiskle çözersiniz bu sorunu. Kim 100 parçayı bir günde dinliyor ki zaten? Ellişer parçalık çalma listeleri oluşturup birgün birini birgün diğerini atsanız telefona mesele kalmaz.

Teknode geri gelmişin.Sevindim

Alan arkadaşada hayırlı olsun ekolayzır 5 bant mı 9 bant mı?yanıtlarsan sevnirim

• arkadaşlar merhaba ,
    ben bu aletin çok sıkı takipçsiydim... ama çıkış fiyatı maalesef beni aştı..... k700 aldım.. sonradan..

sorum şu: ben k700 e MP4 formatında şarkı atıyorum. boyut yarı yarıya azaılo..... 20 ye yakın şarkı atıyorum işte. + uygulamalar..

w550 de.. mp4 çalıyorsa.... hafıza.. yeterli. gibi....

Çalıyo mu????????
  • w550de de mp4 desteği var
  • quote:

w550de de mp4 desteği var

Ben sana ne yaptım küsmüyüz yoksa

• yok canım ne küsmesi sen bana saygısızlık yapmadın ki

quote:

Orjinalden alıntı: bomber

quote:

• quote:

yok canım ne küsmesi sen bana saygısızlık yapmadın ki

quote:

Orjinalden alıntı: bomber

quote:

Sevindim

Geldiğini ilk görünce çok sevindim OLEY diye bağırdım bidaha gitme sakın

• saol bomber kardeşim

bu arada keşke şu w550nin menü sistemi k750-w800de de olsaydı.acaba w900de de var mı?
  • quote:

saol bomber kardeşim

bu arada keşke şu w550nin menü sistemi k750-w800de de olsaydı.acaba w900de de var mı?

bnce wardır
  • İŞALLAH VARDIR VE İŞALLAH BEYAZI GELİR TR YE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknode -- 7 Kasım 2005, 18:41:47 >
  • quote:

İŞALLAH VARDIR VE İŞALLAH BEYAZI GELİR TR YE

dostm kesn alcan heralde karar werdn?gecen skytürkte taıtımını yaptılar harbi cok hoş telefon be
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.