Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
623
Favori
1.760.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15541555155615571558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar google hızlı çalışması için , Resimde gösterdiğim Yerde Sürekli bir google Chrome ikonu olurdu...

Hep orda dururdu ve ona basınca çok daha hızlı açılırdı Chrome...

Şimdi onu kaldırdım sanırım, Tekrar nasıl eklerim acaba?

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• Arkadaşlar Resimdeki Chrome ikonu yok oldu... O varken daha hızlı açılıyordu... Nasıl oraya geri getireblirim?Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • Ayarlar/Kişiselleştirme/Görev Çubuğu/Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin

Yukarıdaki yola gidin orada Chrome'un önündeki ayarı açık konuma alın.

Eğer yukarıdaki konumda gözükmüyorsa Chrome ayarlarından hızlı başlat özelliği kapanmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Ayarlar/Kişiselleştirme/Görev Çubuğu/Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin

Yukarıdaki yola gidin orada Chrome'un önündeki ayarı açık konuma alın.

Eğer yukarıdaki konumda gözükmüyorsa Chrome ayarlarından hızlı başlat özelliği kapanmış olabilir.

Orda açık konumda :) Chrome ayarları Hızlı başlatı nasıl bulabilirim hocam :)
  • Chrome kullanmıyorum. Kullananlar yardımcı olacaktır.
  • Ayarlar --> Gelişmiş ayarları göster… --> Sistem
    "Google Chrome kapandığında arka plan uygulamaları çalıştırmaya devam et" bu seçenek seçili olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeRo11 -- 5 Mayıs 2017; 1:40:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Ayarlar --> Gelişmiş ayarları göster… --> Sistem
    "Google Chrome kapandığında arka plan uygulamaları çalıştırmaya devam et" bu seçenek seçili olacak.

Oda seçili hocam :) Ama genede görev çubuğunde göremiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Startisback bu Başlat'a bin basar şiddetle tavsiyedir, bir grup geliştirici koskoca Microsoft'tan daha stabil ve güzel Başlat yapıyor inanılır gibi değil.

Startisback 30 günlük kullanım sunuyor, 30 günden sonra kullanılamıyor mu acaba.
  • Yeni Radeon Software ReLive Edition 17.5.1 sürücümüz Prey için hazır.
    Yapılan tüm iyileştirmeler, geliştirmeleri ve uyumlu Radeon donanımlarını öğrenmek için: Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.5.1 Release Notes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 5 Mayıs 2017; 13:18:18 >
  • Yaw bu nasıl bir hatadır böyle. Windows 10 Pro kullanan cihaz için bir adet windows 10 pro lisansı bulduk. etkinleştirmek için windows 10 pro yükleyin diyor

Olay da tam olarak şu şekilde gerçekleşti. Ms hesabı ile oturum açmayı unutup anakartı değiştirdim. Baktım etkinleştirme gitmiş. Şimdi eski anakarta döndüm bu uyarıyı veriyor.
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• "Bu cihazın donanımında yakın zamanda değişiklik yaptım" yazısına tıklayınca hata mı veriyor?

Edit 1: Komut istemini yönetici olarak çalıştırıp şu komutu gir bakalım etkinleşecek mi?

slmgr.vbs -ato

Mesajlarımızı editleyip yazışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 5 Mayıs 2017; 13:35:25 >
  • Ms hesabı oturum açma ekranı geliyor. Sonra da bu hesaba bağlı lisans bulamadık gibi birşey diyor.

-olmadı
    -ms i aradım uğraşıyoruz şu an elemanla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 5 Mayıs 2017; 13:48:26 >
  • Komut istemini yönetici olarak çalıştırıp şu komutu gir bakalım etkinleşecek mi?

slmgr.vbs -ato

Mesajlarımızı editleyip yazışalım.

Edit: Tamam uğraşın bakalım. Ben kaçar akşam 12 de burada olursan devam ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 5 Mayıs 2017; 13:50:55 >
  • Nedir bu hocam ?
  • Dostlar benim pcde oyunlarda 20 dk felan 60~70 fps sonra 30a felan düşüyor alt~tab yapıyorum 5 dk düzeliyor sonra yine aynı kasıntı bi de misal bu gta 5de oluyor bf1i saatlerce de oynasam olmuyor msi afterburnerden bakıyorum cpu,gpu kullanımı ve ısılar normal sebebi ne olabilir acep ?
  • Yerel Disk Z oluştu kendi kendine bunu nasıl gizleyebilirim erişemiyorumda yönetici izni sağlayın diyor sonrada güvenlikten izin verin diyor olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Yerel Disk Z oluştu kendi kendine bunu nasıl gizleyebilirim erişemiyorumda yönetici izni sağlayın diyor sonrada güvenlikten izin verin diyor olmuyor

1-2 sayfa önce yazılanlara bakın.
  • Startisback kurulduktan sonra kaldırılınca eski Başlat açılmıyor. Bu durumda bir çözüm yolu var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 5 Mayıs 2017; 17:4:39 >
  • Dostlar bana yardım edebilirseniz sevinirim 3 ay önce 1511'in stable versiyonunu indirdim. Tabii o zamanlar galiba 1607 beta'daymış. 3 ay önce bir arkadaş 1607 stable olduğunda ona geçersin demişti de. Ben tam konuya hakim değilim şu an 1607 versiyon stabil durumda mı? Yani 1511'den 1607 geçebilir miyim? Sorun çıkmasından korkuyorum ki, 1511'den bir hayli mutluydum. Teşekkürler.
  • Kardeşim her versiyonunda,her isosunda kullanılan bilgisayarlara bağlı sorun yaşayanlar var,hiç sorun yaşamayanlarda var.windows 10 şans oyunu gibi sürüm
  • 
Sayfa: önceki 15541555155615571558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.