Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17401741174217431744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar en sorunsuz sürüm hangisi şu an? Ona göre yükleyeyim. Gönül ister son sürüm ama şikayet çok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 26 Nisan 2018; 21:47:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Herkese,

En son çıkan güncel sürücüyü iş yerinde kullandığım Laptop'a yükleyemiyorum. Windows 1803 sürüme geçince Görev yöneticisinde GPU ibaresi de kaybolmuştu. Şuan entegre grafik ile çalışıyor.

Nvidia kontrol panelde ayarları değişince dahili nvidia kartını kullanabiliyorum. Son sürücüyü ne yaptıysam kuramadım. uyumlu donanım bulunamadı diyor ısrarla. 1803 güncellemesi olmadan önce rahatça her çıkan sürücüyü kuruyordum..

Bu sorunla karşılaşıp çözüm üreten oldumu acaba? Evdeki masaüstünde denemedim. muhtemelen kurulum olacaktır. Windows 1607 kurulu hala evde..

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• Beklenen güncelleme 30 Nisan'da geliyor.

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2018/04/27/make-the-most-of-your-time-with-the-new-windows-10-update/#ePFoRFPCGCDGykZC.97

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hele şükür, nisanı geçirmeden yayınlayacaklar nisan güncellemesini
  • Bilgisayarımı açılışta güncelleme yaparken yanlışlıkla kapattım.Tekrar açtığımda bilgisayarda sıkıntılar oldu.Bilgisayarı sıfırlamak istedim. bu bilgisayarı sıfırla dediğimde hata veriyor herhangi bir değişiklik olmadı diye.

alternatif çözüm önerileriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThisIsCotyora

Bilgisayarımı açılışta güncelleme yaparken yanlışlıkla kapattım.Tekrar açtığımda bilgisayarda sıkıntılar oldu.Bilgisayarı sıfırlamak istedim. bu bilgisayarı sıfırla dediğimde hata veriyor herhangi bir değişiklik olmadı diye.

alternatif çözüm önerileriniz var mı ?
    Sistem geri yüklemeyi dene.

Olmazsa güvenli modda açıp tekrar deneyebilirisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Beklenen güncelleme 30 Nisan'da geliyor.

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2018/04/27/make-the-most-of-your-time-with-the-new-windows-10-update/#ePFoRFPCGCDGykZC.97
    Bu güncelleme Redstone 4 mü oluyor? 1709 olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Arkadaşlar en sorunsuz sürüm hangisi şu an? Ona göre yükleyeyim. Gönül ister son sürüm ama şikayet çok gibi.
    2016 enterprise LTSB. 1607 sürümü.Forumda başlığı var.Hafif stabil güzel bir versiyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

2016 enterprise LTSB. 1607 sürümü.Forumda başlığı var.Hafif stabil güzel bir versiyon.

Alıntıları Göster
    Microsoft dan .iso dosyası olarak indirebiliyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Microsoft dan .iso dosyası olarak indirebiliyor muyuz?

Alıntıları Göster
    Microsofttan sadece 90 günlük deneme sürümü indirilebiliyor bildiğim kadarıyla.

https://forum.donanimhaber.com/windows-10-ltsb-surumu-performans-icin--132376431

Forumda orjinal isolar mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Bu güncelleme Redstone 4 mü oluyor? 1709 olan.

Alıntıları Göster
    Redstone 4, evet; ama sürüm numarası 1803.
  • Aynen, teşekkürler.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Redstone 4 oluyor. 1803 olacak.

• temiz kurulum yapmam gerekiyordu 1804 diye bir sürüm indirdim teknopat'dan nvidia intel uyuşmazlığı tavan yapmış firefox crome açılırken donuyor laptop.cpu 45 derece fan çalışmaya başlıyor.çok kararsız geldi bana tekrar 1703 ile temiz kurulummu yapmamı önerirsiniz yoksa yarın çıkacak olan yeni sürümümü beklemeliyim sizce.

ayrıca konu sahibi murat beye çok teşekkür ederim 1. sayadaki öneriler altın değerinde bilgiler inşallah kararlı bir sürüme kavuşursam uygulamaya geçeçeğim.

son 5 senedir win7 kullanan biri olarak w10 başımı ağrıttı =) yeni bilgisayar aldığıma sevinemedim bile =)
  • Pansophy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam güvenli modda sıfırlama yapıyorum şuan.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun 1803 değil. Nvidia 396 sürümünden sonra çıkan sürücülerde Fermi gpu desteğini kesti. 710m de fermi olduğu için yüklenemiyor. 391.35 yükleyebileceğiniz son sürücü.
  • yeni güncellemenin isosu yarın yayınlanırmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Microsoft .NET Framework 4.7.2

1607 & 1703
    x86: Windows10.0-kb4054590-x86.cab
    x64: Windows10.0-kb4054590-x64.cab

1709
    x86: Windows10.0-kb4073120-x86.cab
    x64: Windows10.0-kb4073120-x64.cab
    Bu .NET Framework güncellemeleri Windows Update ile alınıyor mu? Yoksa eskisi gibi elle yüklemek mi lazım?

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    Nası kurucaz hocam
  • 
Sayfa: önceki 17401741174217431744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.