Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows defender torrent programlarını engelliyor mu hiç birini düzgün bir şekilde kullanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Rufus ile EUFI usb hazırladım sonra usb'ye boot önceliği verdim. Pc açıldığında usb'den boot edip kuruluma başlaması gerekirken siyah ekranda kalıyor ve bir ilerleme olmuyor. Sorun ne olabilir?

İso'yu nereden indirdin ? manuel hazırlanmış vs. ise microsoft'tan indir.

Başka usb bellek ile dene.

Üstad burada sizin verdiğiniz linkten indirdim yani direkt microsofttan.

Usb'yi kendim manuel olarak ntfs ya da fat32 yapayım mı? Rufus zaten yapıyor bildiğim kadarı ile ama olsun sorayım dedim. Başka usb ile deneyim bakalım. Laptop UEFI desteklemiyorsa zaten sorun değil normal yükler değil mi?

• Equris kullanıcısına yanıt
    Desteklemiyorsa MBR olarak yazdırman lazım ilk sayfada hepsi anlatılıyor 3.mesajda.
  • Son güncellemeden sonra kilitlenmeler vs. Misal Sistem Çevirimdışı Haritalar sekmesine kazara tıkladım ve kilitlenip kalıyor... Tekrar denedim yine aynı.

İşin ilginç tarafı; kilitlenince mecburen POWER tuşundan kapaytıyorum ve Overclock ayarlarım uçuyor!??!!

Ne alaka!?

Misal Denetim Masası - Aygıtlar ve yazıcılar sekmesine girip herhangi bir USB cihazı kaldır dediğimde yine kilitleniyor ve OC uçuyor.
  • Bu windows 10'un güncel ISO dosyası yok mu?

3.71 GB'lık versiyon var hep, nerdeyse 6 aydır aynı

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10ISO/

burdan çekiyorum. Üzerine gelen güncellemelerin olduğu bi versiyon yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 22 Aralık 2016; 13:23:32 >
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Official olarak yok kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Bu windows 10'un güncel ISO dosyası yok mu?

3.71 GB'lık versiyon var hep, nerdeyse 6 aydır aynı

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10ISO/

burdan çekiyorum. Üzerine gelen güncellemelerin olduğu bi versiyon yok mu?

güncel olan bu , windows sadece büyük güncellemelerde iso değiştiriyor , 6 aydır zaten büyük bir güncelleme gelmedi
  • Windows 10 Build 10.0.14986 Insider Preview ISO dosyaları indirmeye sunuldu.

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windowsinsiderpreviewadvanced

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 22 Aralık 2016; 20:44:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Windows defender torrent programlarını engelliyor mu hiç birini düzgün bir şekilde kullanamıyorum.

uTorrent sorunsuz.
  • Terms kullanıcısına yanıt
    utorrent kullanıyorum fakat düzgün çalışmıyor.Sürekli yanıt vermiyor beş on dakika.
  • Telefondan internete bağlanmak bilgisayardan mobil etkin noktasını açıyorum ancak bilgisayar kapatıp açtığımda kendiliğinden kapanıyor her bilgisayarı açtığımda ayarı tekrar açmak gerekiyor var mi bunun bir yolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkmaztaha -- 23 Aralık 2016; 20:37:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmaztaha

Telefondan internete bağlanmak bilgisayardan mobil etkin noktasını açıyorum ancak bilgisayar kapatıp açtığımda kendiliğinden kapanıyor her bilgisayarı açtığımda ayarı tekrar açmak gerekiyor var mi bunun bir yolu

kardeşim bende hiç açılmıyor mobil etkin nokta ya anlamadım güncelleme yapmadan böyle bir sorunum yoktu anlamadım gitti

• Beyler DWS ile yanlışlıkla Özel Ayarları Devre dışı bırak özelliğini kapatmayı unuttum bi sorun olur mu ?
  • Hocam 8.1 Samsung 750EVO SSD ile Haswell notebook'ta 75 80 civarı iops alırken Windows 10'da bu değer 55 60'a düşüyor sorun ne olabilir. Tüm sürücüler güncel. Bir öneriniz var mı fazla takmamak mı gerekiyor.
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Bu olay çok sizin çok mühim ise connecty-me kullanın derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şekilde cortana'yı sildim çünkü kullanmadığım bir servisti. Fakat onu silince başlattaki arama olayı gitti, arama yapamıyorum. Bu sorunu nasıl hallederim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokomoko

Bir şekilde cortana'yı sildim çünkü kullanmadığım bir servisti. Fakat onu silince başlattaki arama olayı gitti, arama yapamıyorum. Bu sorunu nasıl hallederim?

contanayı tekrar geri yükleyerek :D contana zaten arama işine yarayan bir şey. Türkçe desteği yok o yüzden halen ülkemizde kullanılamıyor. Destek gelince daha da kullanışlı olacak birşey o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 23 Aralık 2016; 23:42:28 >
  • Sony Z5 Compact Wifi Genel Alan Yapılandırması şifresi "bilmiyorum" idi..

Win10'da bağlanmak için şifreyi yazdım, bağlanılamadı filan dedi. Şifreyi göster dediğimde i harflerini virgül olarak girmiş. Yani b,lm,yorum giriyor. ı basınca i alıyor. Değiştirdim türkçe karakter kullanmadım hemen bağlandı. Normalde klavyede sorun yok..

Bu Win10 ilginçlikleri kitap olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Sony Z5 Compact Wifi Genel Alan Yapılandırması şifresi "bilmiyorum" idi..

Win10'da bağlanmak için şifreyi yazdım, bağlanılamadı filan dedi. Şifreyi göster dediğimde i harflerini virgül olarak girmiş. Yani b,lm,yorum giriyor. ı basınca i alıyor. Değiştirdim türkçe karakter kullanmadım hemen bağlandı. Normalde klavyede sorun yok..

Bu Win10 ilginçlikleri kitap olur..

Klavye ingilizce ye geçiş yapmış Alt+Shift e basarsan dil seçeneği değişir klavyenin.
  • 
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.