Şimdi Ara

W10 2004 (20H1) | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (5 Mobil) - 1 Masaüstü5 Mobil
38.583
Cevap
647
Favori
1.390.610
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 10 >> W10 2004 (20H1) | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları [ANA KONU]
Giriş
    1482 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Erkansins

quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

driverları güncelledim yükledim. Başlangıçta açılacak gereksiz uygulamaları devre dışı yaptım

Advanced sistem care yükleyin. Çok iyi bir pcdoktoru programı. PC ciddi derecede hızlandırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Lenovo 100 serisi pentium 3450 işlemci 4 gb ram

Açılış 23 sn (tek karakter açılış şifreli. Başlangıçta sistemle beraber üç kullanıcı 2 üretici uygulaması başlıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 18 Aralık 2016; 13:41:49 >
    |
    |
    lazye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: isaakcu

arkadaşlar merhaba insider 14965 sürümündeyim. bu sürümde web sayfalarını tam olarak görüntüleyemiyorum. sorunun çözümü ile ilgili bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum. teşekkür ederim

hocam ben de aynı durumdayım 14971. 14986 yı kurdum bu sefer de geri dönüşüm kutusu çalışmıyor. yapabilsem bu insider şeyinden çıkıcam ama çıkartmıyor

dns girdiyseniz bir silmeyi deneyin. ip'yi yenileyin ipconfigden. antivirüs de yapabilir ki bende antivirüsü silince düzeliyor.

Complete Internet Repair diye bir program var internette aratın uygulayın çözebilir. son olarak host dosyasına bir göz atın : )

• Yarbay
    4163 Mesaj
    Mağaza geçen gün güncelleme aldı ondan sonra ne zaman açsam biraz geçiyor ve kapanıyor bu sorun herkes'de aynı mı ?
    |
    |
     (AirPods Pro Seri 1 / Apple Watch 5 / iPhone 11 Pro Max - 64GB / iPad Mini 4 - 128 GB / Macbook Pro 2017 - 8 GB Ram - 1 TB SSD / Xiaomi Mi Box S 4K / Asus Vico PC VC60 - 16 GB Ram - 256 GB SSD) 
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Merhaba, ne yaparsam yapayım %100 disk kullanımına çözüm bulamadım. Var mı başka bir yolu arkadaşlar?

quote:

Orijinalden alıntı: MatrixCode

quote:

Orijinalden alıntı: isaakcu

arkadaşlar merhaba insider 14965 sürümündeyim. bu sürümde web sayfalarını tam olarak görüntüleyemiyorum. sorunun çözümü ile ilgili bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum. teşekkür ederim

hocam ben de aynı durumdayım 14971. 14986 yı kurdum bu sefer de geri dönüşüm kutusu çalışmıyor. yapabilsem bu insider şeyinden çıkıcam ama çıkartmıyor

dns girdiyseniz bir silmeyi deneyin. ip'yi yenileyin ipconfigden. antivirüs de yapabilir ki bende antivirüsü silince düzeliyor.

Complete Internet Repair diye bir program var internette aratın uygulayın çözebilir. son olarak host dosyasına bir göz atın : )

valla bıktım hocam bende indirme yapamıyorum sonda kalıyor inmiyor web sayfaları tam görüntülenmiyor. bazen hiç açmıyor bile . dediklerinizi deniyorum şimdi

bu arada 14986 iso dosyasını indirebileceğim link varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isaakcu -- 18 Aralık 2016; 23:2:11 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MatrixCode

• Yüzbaşı
    846 Mesaj
    arkadaşlar lenovo ideacentre stick bilgisayar kullanıyotum, windows 10 işletim sistemli, wifi ağı sürekli ünlem veriyor, diğer cihazlarım bağlanıyor, sorun gider deyince, varsayılan ağ geçidi hatası veriyor, bazen yeniden başlatınca bağlanabiliyor ama sürekli kopuyor, driver güncelledim, aygıtı devre dışı yapıp etkinleştirdim yine aynı, sistemi sıfırladım bağlandı ancak güncelleme yapınca yine aynı hatayı vermeye başladı, ne yapmam lazım, teşekkürler
  • Emekli Yönetici
    16751 Mesaj

Hangi çözümleri denediniz ?

İntel chipsetiniz varsa intelin sitesinden size uygun intel rapid storage 'i indirip kurun. %100 disk kullanımın nedeni büyük ihtimal bu, çünkü redstone bu driverı nedense güncellemiyor es geçiyor çok eski olan sürümü kuruyor. Bu da güç denetimini düzenleyemediği için disk kullanılmasa dahi kullanılıyor gibi kasıyor bilgisayar. Yine de geçmezse başka donanımsal sorunlar olabilir.
    |
    |
    Kysis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Hangi çözümleri denediniz ?

İntel chipsetiniz varsa intelin sitesinden size uygun intel rapid storage 'i indirip kurun. %100 disk kullanımın nedeni büyük ihtimal bu, çünkü redstone bu driverı nedense güncellemiyor es geçiyor çok eski olan sürümü kuruyor. Bu da güç denetimini düzenleyemediği için disk kullanılmasa dahi kullanılıyor gibi kasıyor bilgisayar. Yine de geçmezse başka donanımsal sorunlar olabilir.

mesajınız için teşekkür ederim. Dediğiniz programı yüklemeye çalıştığımda bu uygulama bu platformda desteklenmiyor diyor?
    |
    |

eset smart security 10 yüklüydü bende sizin dediğiniz gibi kaldırdım sorun çözüldü kaç gündü çileyi boşuna çekiyormuşum .Çok teşekkür ederim
    |
    |
    Bahsedilenler: MatrixCode

Orijinalden alıntı: apollo48

arkadaşlar lenovo ideacentre stick bilgisayar kullanıyotum, windows 10 işletim sistemli, wifi ağı sürekli ünlem veriyor, diğer cihazlarım bağlanıyor, sorun gider deyince, varsayılan ağ geçidi hatası veriyor, bazen yeniden başlatınca bağlanabiliyor ama sürekli kopuyor, driver güncelledim, aygıtı devre dışı yapıp etkinleştirdim yine aynı, sistemi sıfırladım bağlandı ancak güncelleme yapınca yine aynı hatayı vermeye başladı, ne yapmam lazım, teşekkürler

Driver sıkıntısı var maalesef, çeşitli programlar deneyin belki birisi şans eseri çözüm olur.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

driverları güncelledim yükledim. Başlangıçta açılacak gereksiz uygulamaları devre dışı yaptım

Advanced sistem care yükleyin. Çok iyi bir pcdoktoru programı. PC ciddi derecede hızlandırıyor.

Tm hocam denerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: lazye

quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Notebook kapanmıyor. Kapata tıklatınca Ekran kararıyor ışıklar yanıyor. Bir tuşa basınca tekrar başlat tıklamışsın gibi başlangıç ekranına geliyor (şifre)

İntel machine engine şeyini indirdim "çalıştıramazsınız" manasında bir şeyler yazdı

Hızlı başlat tikini kaldırmak istemiyorum hakkaten geç açılıyor

Ne windows10'muş Bee

Ama inadım inat

aygıt yöneticisine gir ekran kartını güncelleyin çift ekran kartı ise inteli güncellemeniz ve ayrıca ide denetleyicileri güncelleyin büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir

Lenovo 100 serisi Notebook'ta chipset driver kurdum sorun düzeldi galiba..

Şimdi işyerindeki Lenovo G5030'a chipset kurdum yine geç kapanıyor..

Lenovo sitesinden w10bit64 intel VGA indirdim.. Kuruluma geçerken "bu driver cihazınız için doğrulanmamış" diyor kurmuyor..

Elle güncelleyeyim dedim "en güncel sürüm var zaten" diyor kurmuyor..

Intel VGA kaldırıp driver'ı elle kursam sorun oluşur mu sizce?

EDİT : Lenovo G5030'da problemi çözdüm.

Öncelikle OTOMATİK YENİDEN BAŞLAT'ı kapattım (Lenovo Destek'te tavsiye edilmiş)

Kapatmak için C:\Windows\System32\SlideToShutDown.exe'yi kullanıyorum (masaüstü kısayol ile)

çalıştır - defrag C: -b uyguladım..

Sorun kalmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 19 Aralık 2016; 13:26:25 >

• Yarbay
    4740 Mesaj
    Herkese selamlar

x64 Tabanlı Sistemler İçin Windows 10 Version 1607 İçin Adobe Flash Player Güvenlik Güncelleştirmesi (KB3209498) - Hata 0x8e5e0158

Bu güncellemeyi bir türlü yapamıyorum. Buna bağlı olarak GeForce Experience 3.2.0.96 sürümüde güncellenmiyor. Bilgisi çözümü olan varmı

Orijinalden alıntı: Equalinde

O değil de;bu son güncellemeyle Netcad çalışmıyor canımı sıktı. Bakacaz artık bir çaresine

Merhaba bu sorunu nasıl aştınız
    Ben çok araştırdım bulamadım
    Teşekkürler
    Bu aralar intel suruculerinde bayağı sorun var arkadaşlar. Dizüstünun dahili ekran kartının sürücüsünü driver easy kasım 2016 tarihli bir surume yukseltiyor ardindan windows update taa 2015 haziran ayina ait bi surume geri düşürüyor ve ikisinde de fn f5 tuş kombinasyonu çalışmıyor oyle sanıyorum ki bunun sebebi de intel chipset sürücüsü ile ilgili bi uyumsuzluk ve en son olarak da tüm bunların asıl sebebi windowsun zamansız gelen son toplu guncellestirmesi büyük ihtimalle çünkü tüm bunlar ondan sonra oldu
    |
    |
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ultimatetnctr

quote:

Orijinalden alıntı: Equalinde

O değil de;bu son güncellemeyle Netcad çalışmıyor canımı sıktı. Bakacaz artık bir çaresine

Merhaba bu sorunu nasıl aştınız
    Ben çok araştırdım bulamadım
    Teşekkürler

Güncelleme sırasında 5.1 yüklüydü. Tüm programı kaldırıp tüm artık kalan dosyalarını sildim. Sonrasında 5.2 versiyonunu kurdum. Sıkıntı olmadan çalıştı. Bana en azından imar projesini yaptırdı. Tabi kurarken önemli olan işlem adımları var bunlara dikkat etmek lazım.

• Binbaşı
    1004 Mesaj
    acil format atmam lazım her yanı virüs sardı şu konuda yardım lazım mağazadan indirdiğim forza 6 apex i format sonrası yeniden indirmek istemiyorum bunu format sonrası yeniden tanıtmanın bir yolu var mı ?
    |
    |
Bey Azura
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.