Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
623
Favori
1.760.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Sorun var mı ?

murat hocam bir arkdaşıma windows 10 kurdum kendim google girdim evimde kendısıne teslim ettim kendi vifisini girmiş edgeden internete giremiyor hiç bir site açamıyormuş antivirus programı yok
  • güncelleme sorunu sadece bende mi var çözebilen oldu mu bu problemi ilk sayfadaki 4 yolu denedim ek olarak 3 tane daha internetten bulup denedim hiçbiri çalışmıyor
  • Anlaşılan daha epey zaman var w10'a geçmek için.
  • Ana konuya eklemiştin yeni sürümleri çıktı. Güncellersek iyi olur.

İndir: Realtek HD Audio Driver R2.8x WHQL (v6.0.1.7719) (Windows 10 - 32-Bit)
    İndir: Realtek HD Audio Driver R2.8x WHQL (v6.0.1.7719) (Windows 10 - 64-Bit)

İndir: Intel HD Audio & Iris Graphics Driver 20.19.15.4360 WHQL (32-Bit)
    İndir: Intel HD Audio & Iris Graphics Driver 20.19.15.4360 WHQL (64-Bit)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 16 Ocak 2016; 1:30:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Anlaşılan daha epey zaman var w10'a geçmek için.

Yok, o kadar da değil şuan fena değil.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, eklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

quote:

Sorun var mı ?

murat hocam bir arkdaşıma windows 10 kurdum kendim google girdim evimde kendısıne teslim ettim kendi vifisini girmiş edgeden internete giremiyor hiç bir site açamıyormuş antivirus programı yok

Sen gidip tekrar kontrol et.
  • İntel Management Driver 10'u yükleyip bilgisayarın kapanmama sorununu çözmüştüm. Yeni driver sürümüyle bu hatayı kapattılar mı yoksa sorun devam ediyor mu? Bir de İS derlemesi 10586.63 gözüküyor. güncelleme gözükmüyor başka nereden indirebilirim?
  • yine bozuldu windows 10 Mağaza felan hep silindi bu sefer bende sildim hep zaten hiçbir işe yaramıyordu , kullanayım bakalım böyle olmadı temiz bi formatlarız tekrar
    Ne zaman adam olacak acaba bu windows 10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thumt kullanıcısına yanıt
    aynı marka değil aynı model olması avantajdır. sonuçta aynı ürün biri yavaş diğeri hızlı olma olasılığı olmaz. PIN'i ve onun dışında gecikme değerleri (CL) ve frekansları aynı olsa kafii dir. depolama konusunda samsung dan başka markaya güvenmeyin derim ben kişisel görüşüm olarak. farklı bir konu açın yardımcı olalım.

uzun zamandır hava durumu live tile ları çalışmıyor (accu msn ve the weather channel) çözebilen oldu mu? ndis ile alakası olduğunu düşünmüştüm ama değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 16 Ocak 2016; 2:39:40 >
  • Yeni driverlar eklendi ve bir sürpriz de benden gelsin.

Windows 10'a Eski Hesap Makinesini Eklemek !

Evet arkadaşlar modern Hesap Makinesini sevmediyseniz veya açmakta sorun yaşıyorsanız eski hesap makinesini yükleyebilirsiniz.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • quote:

Yeni driverlar eklendi ve bir sürpriz de benden gelsin.

Windows 10'a Eski Hesap Makinesini Eklemek !

Evet arkadaşlar modern Hesap Makinesini sevmediyseniz veya açmakta sorun yaşıyorsanız eski hesap makinesini yükleyebilirsiniz.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Nasıl yükleyecez hocam ?

• ayberk228 kullanıcısına yanıt
    W10 Eski hesap makinesi indir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaY_aKSi -- 16 Ocak 2016; 12:56:02 >
  • ayberk228 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfaya onu yazdık zaten eklendi dediysem oradan bakabilirsiniz.
  • yaw bu ne ? bugun Laptopu actim Windows 10 bu hale gelmis. Masaustune nasil gidicem hersey karismis neden boyle oldu ?

Start menusu win 8 gibi olmus galiba
  • Bunun ayarını bir ara görmüştüm ama şuan bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

yaw bu ne ? bugun Laptopu actim Windows 10 bu hale gelmis. Masaustune nasil gidicem hersey karismis neden boyle oldu ?

Start menusu win 8 gibi olmus galiba

Tablet moduna girmiş. Ayarlardan sistem kısmında tablet sekmesi var. Ordan kapatabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hallettim tablet moduna girmis
  • Sağ alttan saatin ordan tablet moduna geçmişsin kapatırsan düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Müthiş emeğin ve paylaşımın için çok teşekkürler Yazdıkların sayesinde bir çok sorunu çözdüm.

Lakin bu bulanıklık sorununu çözemedim. MSI GE62 6QC 065TR kullanıyorum. Nvidianın güncellemesini yaptım ama yaptığım en son güncellemesimiydi bilmiyorum. MSI Sizing Options kullanarak %125 yakınlıkta kullanıyorum. Bazı uygulamalarda bulanıklık var. FIX DPI ile windows 8.1 %100 yapınca sorun çözülüyor ama yazılar vs çok küçük oluyor. %125 yapıncada bazı uygulamalarımda kutuculardan taşma oluyor. Halbuki bunu yapmadan MSI Sizing Options kullanarak %125 kullanınca taşma olmuyor.

Sözün özü bu bulanıklık sorununu çözemedim. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?

Şu soruya bir cevap yok mu?

• 
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.