Şimdi Ara

W10 1909 (19H2) | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: andree03 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
38.098
Cevap
648
Favori
1.355.832
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 10 >> W10 1909 (19H2) | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları
Giriş
    72326 Mesaj

MBR destekli bir USB oluşturmalısınız arkadaşınız size UEFI'li vermiş olabilir ve tabiki sizin sistem buna uymaz.
    |
    |
    x2yk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maalesef bu sorun UEFI değil işlemcinin pae desteği ile ilgili.Sadece 7 ve xp kullanabilirsiniz. Bypass yolu mevcut ben denedim ve 2 hafta da olan en büyük başarılarımdan ancak performansı unutuyorsunuz mavi ekranlar crashlar vb hatalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1D2149458 -- 30 Kasım 2016; 16:25:14 >
    |
    |
    Bahsedilenler: x2yk , MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2211 Mesaj

Hocam pentium d nin ilk nesili non-pae işlemcilerden. DDR2+Pentium 900 lü bir sitrme windows 10 kurulur en düşük. Nedeni ise ie10 ve üstünün gerektirdiği işlem hacmi ve DDR belleklerin işlem kısıtı. Ubuntu bile resmi desteği kesti. Bana kalırsa windows 7 yükleyip devam edin.

Edit: pent. D 900 destekliyormuş pentium pro serisinden olduğu için işlemciniz kaçıncı seriden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrknEgeOztrk -- 30 Kasım 2016; 16:42:4 >
    |
    |
    x2yk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2211 Mesaj

Herhangi donanım kernel üzerinden izinsiz bellek erişimi yapmaya çalışmış çözümü genelde sürücü güncelleme, bios sıfırlama veya donanım kaldırarak yapılır. System Log ve event view dökümünüzü atarsanız yardımcı olmaya çalışabilirim.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    cnkst kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1005 Mesaj

Bende aynısını dedim hocam pae şart

|
    |
    FrknEgeOztrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    16695 Mesaj
    win 10 redstone ile %100 disk kullanımı sorunumu çözdükten sonra bir daha hiç sorun yaşamadım. Ekstra bir şey kurmak zorunda da kalmadım, tek sorunsuz kullanan ben miyim diye düşünmeye başladım. Kardeşimin sony tab son güncellemeden sonra her açılışta mavi ekran vermeye başladı. Format atalım diyorum bir sürü belgem var diyor üşeniyor iyi öyle kullan o zaman dedim

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Binbaşı
    1005 Mesaj
    Evet ya uefi bir bilgisayarda sifirlamdan sonra sıkıntısı çalışan pc sürekli ekra kartı ve memory management hataları vermeye başladı

|
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj

onlara nereden erişebilirim,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FrknEgeOztrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    8598 Mesaj

Bu aralar çok yoğundum kanki taşınma işleri falan vardı interneti de adres değişikliği yaptım 1 haftada o sürdü zaten öyle yani :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    emiLL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2017 ilk çeyreğinde Creators Update gelecek, 2017'nin sonuna doğru Redstone 3 çıkacak. Redstone 3 şimdiye kadar ki en çok değişikliğin yapıldığı güncelleme olacak kanımcai çünkü Microsoft Redstone 3'te yeni bir tasarım diline geçiş yapıyormuş. Daha detaylı bilgi istersen Microsoft Project Neon olarak araştırabilirsin.

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu aralar çok yoğundum kanki taşınma işleri falan vardı interneti de adres değişikliği yaptım 1 haftada o sürdü zaten öyle yani :)
    quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Windows MRT_'ı bile bezdirdi heralde diye düşünmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 30 Kasım 2016; 22:19:36 >
    |
    |

Hocam selamlar..

Bir türlü temizleyemediğim spam yazılım ve bazı sorunlar nedeniyle, 1607ye format attım.
    Haliyle sadece 3 program yüklü bir denetim masası var şu anda..

Öncelikle driverları sırayla yüklüyorum. Fakat eskiden beri merak ettiğim bir şey var.
    Mesela İntel chipset sürücüler en az 5 ayrı güncelleme var. Bunları tarih sırasıyla hepsini yüklemek gerekiyor mu?

Yoksa sadece en son güncellemeyi almak yeterli midir?

Bilen başka arkadaşlar da cevaplarsa sevinirim.
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

Hayır farketmez ama driverları driverpack solutions ile kurun son sürüm indirsin

|
    |
    fotbes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    72326 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrhngrl

2017 ilk çeyreğinde Creators Update gelecek, 2017'nin sonuna doğru Redstone 3 çıkacak. Redstone 3 şimdiye kadar ki en çok değişikliğin yapıldığı güncelleme olacak kanımcai çünkü Microsoft Redstone 3'te yeni bir tasarım diline geçiş yapıyormuş. Daha detaylı bilgi istersen Microsoft Project Neon olarak araştırabilirsin.
    quote:

Orijinalden alıntı: emrhnlm

Yok artık, deneylere devam.

• Binbaşı
    1945 Mesaj

Teşekkür ederim..
    |
    |
    Canbotek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En güncelini kurun yeter.
    |
    |
    fotbes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen

|
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1005 Mesaj
    Windows Wi Fi falan da çıkar yakında atan atana isimleri

|
    |
  • Yarbay
    2274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

win 10 redstone ile %100 disk kullanımı sorunumu çözdükten sonra bir daha hiç sorun yaşamadım. Ekstra bir şey kurmak zorunda da kalmadım, tek sorunsuz kullanan ben miyim diye düşünmeye başladım. Kardeşimin sony tab son güncellemeden sonra her açılışta mavi ekran vermeye başladı. Format atalım diyorum bir sürü belgem var diyor üşeniyor iyi öyle kullan o zaman dedim
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

%100 disk kullanımını nasıl çözdünüz acaba ?

• Yarbay
    72326 Mesaj

Bulunmuş bütün çözümler ilk sayfada.
    |
    |
    Murat_5320 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.