Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14383 geldiğinden beri cihazınız güncel diyor. Alma ayarı fast, herhangi bir sıkıntı yok başka. Denilen bir iki yöntemi uyguladım, kaç kere baktım ama yok.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Masaüstü
  • sistemi kurduktan sonra herşey gayet normal, driver'ları uygulamaları falan yüklüyorum. Sonra siz istesenizde istemesenizde 1511 güncellemesi var biliyorsunuz onu yükleyecek illa ki, gerçi zaten Win10 oyunları o sürümden aşağısına destek vermiyor.

İyi yüklüyoruz sonra görev çubuğu, başlat menüsü ve akabininde o çubuktaki hiçbirşey çalışmıyor. Sistem sapotıyor. Ne çözüm denediysem olmadı.

Win10'a geçemeyecekmiyiz çözemedim gitti bu sorunu yaşayan varmı yoksa bir tek bana mı oluyor?

Not: win10'u sorunsuz kullanıyordum bir gün mavi ekran verdi sonra açarken sistem kilitlendi sonra bunlar olmaya başladı. Bulunduğu ssd'yi sıfırladım vs. hiçbirşey işe yaramadı hala win10 1511 güncelemesinde göçüyor sistem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hiç oyun oynamayan biri için 8 mi daha hızlı 10 mu internet falan? İlk windows 10'a yükselttiğimde yerli yersiz disk kullanımı bellek kullanımı fan sesinin en ufak bir şeyde artması, bilgisayar boştayken dahi fan sesi duymam gibi sorunlar yaşadım. Şimdi 8'e döneyim derken bir şans daha verdim bakalım formattan sonra 10 nasıl olacak. Adam olur belki diye uzun disk temizlemeyi bile seçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 14 Temmuz 2016; 4:28:50 >
  • x64 tabanlı Sistemlerde Windows 10 Sürüm 1511 için Güncelleştirme (KB3173428) - Hata 0x80242fff

Bu güncellemeyi yükleyemedi. Hata verip duruyor.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Bu klasörün içine girip herşeyi sil sonra bilgisarını yeniden başlat tekrar yüklemeyi dene.

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Edit: Şuan ulaşılan son yapı 10.0.14390.0.rs1_release.160712-1452

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 14 Temmuz 2016; 12:21:37 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sorun çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Arkadaşlar Windows 10'u yükledikten sonra ekrandaki renklerde bir soluklaşma oluştu, siyah gri gibi duruyor. Monitor ayarlarından halledemedim. Windows 7'de de olmuyordu, var mı bilginiz? Ekran kartım GTX 970.

Çok acayip, neyse Windows 10 sorunsuz süper sistem demeyin böyle.(!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Arkadaşlar Windows 10'u yükledikten sonra ekrandaki renklerde bir soluklaşma oluştu, siyah gri gibi duruyor. Monitor ayarlarından halledemedim. Windows 7'de de olmuyordu, var mı bilginiz? Ekran kartım GTX 970.

Çok acayip, neyse Windows 10 sorunsuz süper sistem demeyin böyle.(!)

Hayırdır hocam? Konuya ilk girişim, mevzu mu koptu daha önce bu yüzden? Şuanlık benim bir sıkıntım yok laptop'umda 1 yıldır kullanıyorum masaüstüne daha yeni yükledim.

• Önceki sayfaları okuyabilirsin ve ondan sonra yazılan sorunları da okursan bazı arkadaşların hayal dünyasında yaşadığını görebilirsin, kendinde sorun olmayınca milyonlarca insanında sorunsuz kullandığını sanıyorlar.

Daha geçen gün haber okudum ABD'de yükseltme sebebiyle bilgisayarı çöken bir kadın dava açmış ve kazanmış yüklü bir para tazminat ödemek zorunda kalmış Microsoft ama buradaki arkadaşlara göre çok sorunsuz süper sistem.

Tamam yeni, modern, hızlı güzel ama stabil hale gelmesi tüm cihazlara uyumluluk sağlaması falan bence bu 2 Ağustos'ta da çözülmez bundan sonra başka windows çıkmayacağı için belki seneye falan daha iyi olur anca adamlar rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Temmuz 2016; 13:50:01 >
  • i3 6100 ve asus strix gtx950 olan bir bilgisayara windows 10 mu yüklemeliyim windows 7 ultimate devam mı ? Güncel popüler oyunlarda ve kendinde problem oluyor mu yardımcı olursanız sevinirim.
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    W10 yükle.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Neden hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Neden hocam ?

Sistemin güncel sorun çıkarma olasılığı az.
  • KB3172985 güncelleştirmesi yükleyemiyorum.Yukarıda ki linkten indirip manuel olarak kurmayı da denedim olmadı.Bilgisayar yeniden başlatma aşamasında degişiklikler geri alınıyor uyarısı veriyor.Sorun neden kaynaklanıyor olabilir, nasıl çözebilirim ?
  • Şu Microsoft'dan hiç umutlu değilim. Windows 10'un sorunlarını çözeceklerini düşünmüyorum, yakında gelecek olan büyük güncelleme ile. Saçma sapan şeyleri değiştirip değiştirip güncelliyorlar yenilik getirdik diye. Sorunları çözen yok. 8'in kullanımını bozdular 10 ile stabiliteyi bozdular. 7 ve xp efsane kalmaya devam edecek. Dx12 olmasa 8'de olduğu gibi hala 7 kullanmaya devam edecektim.
  • Ya beyler biri lütfen yardımcı olsun, ben geçen yıl eylül ayında orjinal olmayan win 7'den 10'na yükselttim 10 aydır sorunsuz.kullanıyorum.hemde 8.5 yıllık pc'de. Peki kullandığım bu windows 10 sonunana kadar ücretsizmi arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim?

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Tabiki değil illaki bir gün orijinal uyarısı alacaksın.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Bende Linux a gectim kurtuldum

Su sistem ve sikistirilmis bellek olayi bir turlu duzelmemisti,surekli pc yi boguyordu

Vulkan ilerde Dx in yerini alabilecek bir teknoloji,Doom ds performans kazanimi gayet iyi

İlerde bunun sayesinde SteamOs de sahlanir artik,tabi dolayisi ile Linux ta

Steam de surusune bereket oyun Linux uyumlu zaten ve artmaya devam ediyor

Windows7 gibi guzelim sistemi hic etti Ms

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Linux kullanmayı bende çok istiyorum. Özellikle bazı modellerinin görselliği ve kişileştirilebilme seçenekleri çok hoşuma gidiyor. Ama Windows tekel maalesef. Altyapı desteği Linux ile kıyaslanamaz.
  • 
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.