Şimdi Ara

VW Passat 1.6 FSI tavsiye eder misiniz ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: attaque

Hocam araç için il dışına gitmeyin allah aşkına. Çok bulursunuz istanbuldan. sahibinden de yksa arabam. com da vardır.

Ben Adana'dayım hocam ya
  • Arkadaşta 2005 model 1.6 FSI manüel Passat var, performansından ciddi anlamda şikayet ediyordu. Yazın memleketine gidip gelmek için ortalama 1.000 TL benzine verdiği söylemişti. TSI motora göre daha ucuza alınabiliyor, kendi aracına bile 35.000 TL biçmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Arkadaşta 2005 model 1.6 FSI manüel Passat var, performansından ciddi anlamda şikayet ediyordu. Yazın memleketine gidip gelmek için ortalama 1.000 TL benzine verdiği söylemişti. TSI motora göre daha ucuza alınabiliyor, kendi aracına bile 35.000 TL biçmişler.

Peki siz tavsiye eder misiniz Taner hocam 31-32.000 bütçeyle bu aracı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Arkadaşta 2005 model 1.6 FSI manüel Passat var, performansından ciddi anlamda şikayet ediyordu. Yazın memleketine gidip gelmek için ortalama 1.000 TL benzine verdiği söylemişti. TSI motora göre daha ucuza alınabiliyor, kendi aracına bile 35.000 TL biçmişler.

Peki siz tavsiye eder misiniz Taner hocam 31-32.000 bütçeyle bu aracı ?

Taner hoca?

İhtiyaca göre değişir, 30.000 TL bandında D sınıfı otomobile binmek için alınabilir, B6 zamanında da Comfortline paketler yeterli doluluğa sahipti. Şahsen almazdım, hele ki şehir içi ağırlı olarak D sınıfını pratik göremiyorum. Gerçi 2000 model Golf'lere bile 20.000 TL istenen piyasada Passat'a her türlü 35.000 TL verilir.

2010'da da 1.6 MPI 102 HP motorlu B6 Trendline Passat'ların 36.000 TL'den satıldığını hatırlıyorum, piyasanın geldiği nokta...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.