Şimdi Ara

Vw Passat 1.4 Tsi ile Ege Gezisi + Tüketim + İnceleme (bol görsel) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
7.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

passat ı olan güneye iniyor güzel inceleme elinize sağlık. Bu arada moueson müdürüm konu kriterlere uygun mudur?

Yav inceleme güzelde yani neden passatın 4-5 tane resmi var ne gerek var sanki hava atar gibi ! Haksız mıyım hocam ?

konu sahibi istediği fotoğrafı koyabilir, istediği yazıyı yazabilir. Sen hoşnut olmayabilirsin. Forum bu şekilde güzel zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorumlarınız için teşekkür ederim 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt
    Crv uzun zaman oldu satılalı passat ile rahat bir nefes aldım :) yorumunuz için teşekkürler :)

• Güzel bir konu olmuş toprağım . Bende aracı yenileme niyetim var kışa doğru ama dizel mi benzinli mi alsam diye kararsızım şu an dizel var 1.3 Multijet yakıt konusunda başarılı kafamda ya dizel Auris var yada benzinli yeni oktavia var kafa karışık biraz !:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolkan60 W kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Tsi litre bazında multijet ile aynı yakıyor hocam Octavia tavsiye ederim.

• 2017 opel astra 1.6 dizel otom sedan 136 hp:320:tork 80 - 120 aralığında km de 235 krş yaktı 4.55 yuro dizel tatil yolculuğu araç henüz 2500 km de %40 raporla 68500 tl aldım sport paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 807280 -- 7 Eylül 2017; 16:33:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Teşekkür ederim.Tsi litre bazında multijet ile aynı yakıyor hocam Octavia tavsiye ederim.

Diyorsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: falken34

https://forum.donanimhaber.com/2006-land-cruiser-prado-3-0-s-arasi-yakit-tuketimi-testi--124048828#124049556

sizce benım tuketımım nasıl hocam?

1.6 TDI Swaplamak lazım hocam sizin araca, bayağı çok yakıyor çünkü.

Selamlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

https://forum.donanimhaber.com/2006-land-cruiser-prado-3-0-s-arasi-yakit-tuketimi-testi--124048828#124049556

Selamlar..

tüketim banada fazla geldi.
    1,6 tdi ile az yakarmı hocam?
    forumda 3,5 lt yakanlar var..bende 3,5 felan yakarsa swaplayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falken34 -- 7 Eylül 2017; 17:50:55 >

• spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Evet diyorum Octavia 1.2 tsi veya 1.0 tsi litre bazında 1.3 multijet yaklaşık aynı yakar.

• Güzel bir gezi olmuş hep aklımdaki iki rotadan biridir diğeri de zaten Karadeniz bölgesi. Sakin kullanımda gerçekten az yakan bir ünite TSI.

• Enes'cim; keyifli bir gezi olmuştur eminim, konu içeriğide verdiğin bilgilerle ayrı bir keyifli olmuş. İnşallah önümüzdeki yıl bende benzer bir rota çizeceğim, merak ediyorum muğla çevresini. Yakıt tüketimi gayet güzel, bende Ağustos ayı içerisinde Adana'dan başlayıp, Kapadokya bölgesi-Eskişehir-Nallıhan-Abant-Safranbolu-Amasra-Ankara ve sonrasında Adana'ya dönüş güzegahını içeren 2300 km lik bir gezi yaptım. Benim aracımında ort tüketim 5.6 gösteriyordu (genelde 120 km civarı hızlarla gittim) ama depo hesabı ile 5.8 lt yakıt tüketimim olmuştu. Özellikle uzun yolda yakıtından çok memnunum. İnşallah bir sonraki aracımıda turbo benzinli olarak alacağım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

Selamlar..

tüketim banada fazla geldi.
    1,6 tdi ile az yakarmı hocam?
    forumda 3,5 lt yakanlar var..bende 3,5 felan yakarsa swaplayalım.

3.5'u TSI'lar yakıyor. Siz 3'ün altına düşersiniz TDI ile.

• mathematician_01 kullanıcısına yanıt
    Evet oldukça keyifli oldu. Yıllardır yapamamıştık böyle bir tatil. Hem araba sessiz ve konforluydu hem de gezdiğimiz yerler görmeye değerdi.

Geziye çıkmadan mutlaka haberleşelim sana güzel bir rota planlayalım :) bu arada tsi al diye boşa demedim değil mi :)

• Fotoğraflar çok güzel elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F997573F0 -- 7 Eylül 2017; 19:31:6 >
  • Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/honda-crv-karadeniz-turu-yakit-tuketimi-bol-resim--118728735

Bu da geçen sene Karadeniz gezisinden kalma bir konu pek detaylı değil ama belki hoşunuza gider.

• Teşekkür ederim :)

• Çok güzel bir gezi olmuşeminim çok keyif almissinizdir,

Paylaşım için teşekkürler

Sakincasi yoksa Aracı ne kadara sattiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Evet oldukça keyifli oldu. Yıllardır yapamamıştık böyle bir tatil. Hem araba sessiz ve konforluydu hem de gezdiğimiz yerler görmeye değerdi.

Geziye çıkmadan mutlaka haberleşelim sana güzel bir rota planlayalım :) bu arada tsi al diye boşa demedim değil mi :)

Senin gibi güvendiğim birkaç arkadaşında tavsiyesi ile test bile etmeden aldım ama şimdilik memnunum çok şükür. Tekrardan teşekkür ederim, zaman ayırıp uzun uzun fikirlerini paylaşmıştın. Hatırlarsan Trendline passat al demiştin ama maddiyatı çok zorlayacağı için alamamıştım Kısmet makyajlı kasasına inşallah

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.