Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (1494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
47.600
Cevap
124
Favori
1.170.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14921493149414951496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yoksa hersey bunun icin miydi mahmut hocam?! zaten dizel kokluyo, rekor pesinde olmalısın :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lanseloth kullanıcısına yanıt
    Hocam değişen olmadı. Pendik Oto sanayide Profesyonel Oto Servis diye bi yer var. VW grubu araçlara bakıyolar. Orda yaptırdım. Soyadını bilmiyorum ama Bülent Bey var o ilgilendi.
  • Murat hocam nasıl fotoğraflar onlar öyle
  • bllbcr B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Allah kimseye gerek etmesin ama iyi usta bulmak zor bu şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmert

Murat hocam nasıl fotoğraflar onlar öyle

Ben de seviyorum doğal ışıltısını Pasifik mavinin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SILVERSHADOW

Bu fotoğraflardaki ışıltıya bayılıyorum...
    Pasifik mavinin güzelliğini ve etkileyiciliğini gösteren Tarık Hocamın fotoğraflarından sonra
    bunlar bende heyecan yaratacak kadar etkileyiciler.

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Bu haftaki Autoshow dergisinde Golf 1.4 tsi ACT, mercedes A 200, bmw 1.18i, focus 1.6 ecoboost ve 308 1.6 thp karşılaştırması var. Golf karşılaştırmada açık ara birinci oluyor.

Yalnız benim dikkatimi çeken asıl konu golf ile ilgili bölümde golfün direksiyonunun deri yüzeyinin sertlik seviyesi için bir düzine mühendisin 1 aydan fazla süreyle çalıştığına dair yazılan kısım oldu. Golf hakikaten çok özenilmiş bir otomobil..

Bir diğer konu ise mercedesin, a serisinin sert süspansiyonlarına yönelik gelen eleştirileri dikkate aldığı ve artık süspansiyonunun daha rahat tepkiler verdiği şeklindeki bilgi oldu. Bu tür iyileştirmeler daha çok makyajla birlikte yapılırken mercedes anlaşılan biraz hızlı davranmış. Yine mercedes a 200'e ait resimlerde kaputun altında keçe vardı. Bir ara yoktu diye biliyorum belki bu da sonradan yapılan iyileştirmelerden biridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

çeken kisi ısını kesinlikle cok iyi biliyo. ozellikle 2. Fotoğrafta çekenin de araçla birlikte baska bir araçtan hareket halinde olması lazım. ki bunu sefa hocamla da konuşmuştuk, bunu gece yapmak hic kolay değildir. yada photoshop müdahalesi var ki, oyle olsa bile yine guzel :)

Aynen Yasin Hocam , Honda Civic HB varken bizde çekmiştik bunu. Şöför abim çekende arkadaşı bunu bizimde yapmamız lazım

• Arkadaşlar merhaba;

Golfü öğrenmem biraz zaman alacak galiba :)
    Geçen 4-5 km gitmeden aracın radyatör fanı çalıştı. Tedirgin oldum açıkçası fakat biraz araştırdığımda rejenerasyon için gerekli olduğunu öğrendim.

Şimdi küçük bir sorum daha var. Dokunmatik ekranda olduğu gibi direksiyon üzerindeki telefon kumandası üzerinden telefon rehberine girme şansım var mı? Yalnızca son arananlar gözüküyor. Bir türlü beceremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanahmet

Arkadaşlar merhaba;

Golfü öğrenmem biraz zaman alacak galiba :)
    Geçen 4-5 km gitmeden aracın radyatör fanı çalıştı. Tedirgin oldum açıkçası fakat biraz araştırdığımda rejenerasyon için gerekli olduğunu öğrendim.

Şimdi küçük bir sorum daha var. Dokunmatik ekranda olduğu gibi direksiyon üzerindeki telefon kumandası üzerinden telefon rehberine girme şansım var mı? Yalnızca son arananlar gözüküyor. Bir türlü beceremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

direksiyondan rehbere ulaşma şansınız maalesef yok
    sadece son arananlar
  • Araca son yapılanları paylaşmak istedim

18 könig miligram jantlar
    vogtland 3,5 yay
    mavi kaliper kapakları

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Bu da mı R?

Aybars Hocam GTI bu paylaştığım bağımsız süspansiyonları gösteren fotoğraflar ama; fuarda sergilenirken profilini düşürmek için Helezonları Gergi bantlarıyla sıkıştırılmış. DCC de var gördüğüm kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: rgulseven

Araca son yapılanları paylaşmak istedim

vogtland 3,5 yay
    mavi kaliper kapakları

4x4 gibi duruyo

• 39 derece hava sicakli var bu aralar lakin hissedien 50 fln var. Gunduz su kayibindan ayakta durulmuyo dikkat edin hacilar bu arada bugun golfe bakim dedim garajda ooo 19derece de serin serin keyiflerdeydi o oyle olunca bende oh be dedim garaj hayat kus pisligi yok gunes yok sicak yok yagmur yok toz yok

• quote:

Orijinalden alıntı: MyValue

39 derece hava sicakli var bu aralar lakin hissedien 50 fln var. Gunduz su kayibindan ayakta durulmuyo dikkat edin hacilar bu arada bugun golfe bakim dedim garajda ooo 19derece de serin serin keyiflerdeydi o oyle olunca bende oh be dedim garaj hayat kus pisligi yok gunes yok sicak yok yagmur yok toz yok

Amma abartmışsın, hissedilen 50 derece olurmu hiç abartmanında bir derecesi olur
  • quote:

vogtland 3,5 yay
    mavi kaliper kapakları

hocam golfü golf yapan sade şıklığıdır, bence sizin yaptıklarınız abartı olmuş ve aracın o el değmemiş, nazik sade kibarlığını bozup modifiye şahin havası vermiş, tabi lütfen kızmayın lakin bu benim şahsi görüşümdür. zinhar yanlış anlamayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golf1.2tsi -- 25 Temmuz 2014; 8:09:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: golf1.2tsi

quote:

Orijinalden alıntı: MyValue

39 derece hava sicakli var bu aralar lakin hissedien 50 fln var. Gunduz su kayibindan ayakta durulmuyo dikkat edin hacilar bu arada bugun golfe bakim dedim garajda ooo 19derece de serin serin keyiflerdeydi o oyle olunca bende oh be dedim garaj hayat kus pisligi yok gunes yok sicak yok yagmur yok toz yok

Amma abartmışsın, hissedilen 50 derece olurmu hiç abartmanında bir derecesi olur

Niye abarttim diye kinama falanmi aldim

• Güne G.G. ile baslamışız. Hayırlı trollenmeler hepimize...

•  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• quote:

Orijinalden alıntı: golf1.2tsi

quote:

vogtland 3,5 yay
    mavi kaliper kapakları

hocam golfü golf yapan sade şıklığıdır, bence sizin yaptıklarınız abartı olmuş ve aracın o el değmemiş, nazik sade kibarlığını bozup modifiye şahin havası vermiş, tabi lütfen kızmayın lakin bu benim şahsi görüşümdür. zinhar yanlış anlamayınız.

Bende yoruma katılıyorum.Golf 7 nin kendine ait sofistike bir dizaynı var.İnanın tamamen kendi fikrim, R dizaynın arkasındaki 4 egsoz çıkışını dahi beğenmiyorum.kendi sadeliği yeterince güzel :)

• Bir an önce 500. sayfaya geçmek için gayret etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadLifter -- 26 Temmuz 2014; 12:19:41 >
  • 
Sayfa: önceki 14921493149414951496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.