Şimdi Ara

VW GOLF & HONDA CİVİC- hangisi üstün.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
4.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    honda yamı benzer.

VW GOLF  &  HONDA CİVİC- hangisi üstün..
  • kardeş sen daha önce golfu kötülüyordun kaitesini perofrmnsını şimdide böyle pişman olursun işteee
    ama civicte kötü araç değil golften sonra alıcağım tek araç civic hb 2007 modelidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malikguzel -- 29 Aralık 2006; 18:44:21 >
  • hayırlı olsun hocam insallah bunda arızalar cıkmaz, Golf iyidir bakma sen ...
  • tsk ler dostum.
    basıma gelen hadıselerı paylasalım dedık bıde yalancılıkla suclandık burda.

bı daha golf e tek kelıme edermıyım.
    kalıte hıssım gerı geldı valla.
    bu sınıfta golfun tek rakıbı a3 tur bence.civic asla rakıbı olamaz bunu anladım.bı daha asla marka degıstırmem.oncekı golf umde tiptr.ten muzdarıptım bu sefer manuelını aldım
  • neyşe inşallah bunda yüzün güler.
  • tskler.
    sanzımandan sorun olmayacagı kesın gıbı
  • Arkadaşım sende ya şans yok ya da başka birşey.

Not:Bir sorunu bütün hondaya mal edemezsin.Aynı şey VW için de geçerli.

@Malik

civic golften kötü bir araç değil.

@rooney

Bu arabadan da sorun çıkacağına eminim
  • son derece haklısın.

honda da sanssızdım sadece hepsınde olacak dıye bısey yok tabı.
    bu sınıfta da artık golf harıcınde yine civici herzaman ustte tutarım.
  • benm dediğim yanlış anlaşılmış galiba civicte kötü araç değil demek istedim golften sonra alaçağım tek araç dedim
    quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

Arkadaşım sende ya şans yok ya da başka birşey.

@Malik

@rooney

• quote:

Orjinalden alıntı: malikguzel

benm dediğim yanlış anlaşılmış galiba civicte kötü araç değil demek istedim golften sonra alaçağım tek araç dedim
    quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

Arkadaşım sende ya şans yok ya da başka birşey.

@Malik

@rooney

Pardon seni yanlış anlamış olabilirim malik.Yani demek istediğim şu golften inip civic'e binmek çok da farketmez.Ama civic HB ap ayrı bi olay o da ayrı mevzu

• rooney1976 burada yazdıkların için yalancılıkla suçlandığını söylüyorsun. Bence seni yalancılıkla suçlayanlar pekte haksız sayılmaz söylediklerini dikkatlice inceleyince aşağıdaki tablo ortaya çıkyor.
    parantez içi yorumlar bana ait

28 Aralık 2006; 18:25:49 (rooney Hondasını satmaya karar verir)
    yarın satıcam ne olursa olsun. isteyenide var.

28 Aralık 2006; 20:38:04 (rooney çok hızlıdır 2 saat 14 dakka sonra aracını galeriye verir ve dönüp foruma girer.)
    ne yalanı ya. verdım aracı galerı ye.

29 Aralık 2006; 10:05:19 (ertesi gün saat sabah 10 araba küt diye gitmiş bak sen...
    bayram arifesi kut diye gitti.
    sattıgım yerde bi tane golf var,kırmızı manyak duruyo. belkı onu alırım.( bide sattığı yerde golf varmış kırmızı amanda aman... Belki onu alırmış.... )
    29 Aralık 2006; 11:17:27 (rooney1978 hala nette )
    tsk kanka.
    tiptr te sorunlar yasamıstım.

29 Aralık 2006; 11:20:11 (rooney1978 hala nette )
    tiptr te sorunlar yasamıstım.....

29 Aralık 2006; 11:20:11 (rooney1978 hala nette araçlarından bahsediyor... )
    ıyı sacmalamısın.
    yasın kadar aracım oldu benım. honda sehır ıcı 12 lt yakıyo.

29 Aralık 2006; 11:35:21 (rooney1978 hala nette )
    bırde honda almamın sebebı burda hondayı o kadar ovdunuzkı dedım heralde bu arac golften ustundur.

29 Aralık 2006; 12:30:38 (rooney1978 hala nette )
    jeandan kardesım ınan kullıyen dogru hepsı

29 Aralık 2006; 14:23:15 (rooney1978'in sabah 10'da belki alırım dediği Golf'ün 4 saat sonra muamelesi bitmiş.... Vay be bu ne hız sen netten çıkmadın ki)
    golf un muamelesı bıttı teslım aldım. (aferin sana. ne zaman notere gittin? ne zaman bankaya para yatırdın? ne zaman kredi kullandın? (kullandınsa) hadi bunları yaptın ruhsat nası çıktı öyle bayram öncesi son gün bu ne hız bu nasıl bir muameleci söyle bizde ordan araba alalım... Boşuna beklemiyeleim bir iki gün..... )
    gelıyo fotoları. (ona hiç şüphem yok zaten hazırda vardır belki )

29 Aralık 2006; 14:33:18 (10 dakika sonra yeni aracının fotolarını kaymuş aman ne güzel arabana binip dolaş yeni racın keyfini sürsene ne fotosu.......)
    iste yeni aracım. eskı golfumden daha temız valla.
    honda ıle kıyaslamam bıle..

29 Aralık 2006; 16:10:46 (1 saat 40 dakika sonra yine nette mubarek arkadaşım dolaşsana yeni Golf'ünle.....hiç mi merak etmiyorsun aracını.)
    tsk ler dostum.
    basıma gelen hadıselerı paylasalım dedık bıde yalancılıkla suclandık burda.

29 Aralık 2006; 17:53:20 (yine nette )
    tskler.
    sanzımandan sorun olmayacagı kesın gıbı

29 Aralık 2006; 18:44:18 (yine nette yazıyo......... )
    son derece haklısın.
    honda da sanssızdım sadece

Rooney1979 sana bir arkadaş tavsiyesi
    kendini çok zeki sanıp insanları kandırmaya çalışmamalısın....

• 1.honda sorun cıkartmaya basladıgı anda satılıga cıkardım zaten.
    2.bır yandan da arac baktım ( cevrem genıstır)
    3.ben internete isim geregi (su anda da oldugu gıbı )laptop la gprs den cabless baglanirim.

• malesef bunlar oldu. bosa yormusun kendını.
    .. kunda boncuk bulmus gıbı gonderdıgın msg ların cogunu galerıde aracımı teslım alırken cayımı yudumlarken gonderdım.
    gerekli seyler :

1.laptop
    2.gprs ve bluetoothlu cep telefonu.

• HONDAYI KÖTÜLEYENLER OKUYUN BAKALIM ROONEY SENDE OKU ::1 HAFTA ÖNCE 0 KM GOLF 1.6 YADA YENİ HONDA CİVİC 1.6 ARASINDA KALDIM VE ARAŞTIRMADIGIM YER SORMADIGIM ADAM KALMADI ESKİŞEHİRDE VE TEST SÜRÜŞLERİNE BAKARAKTAN YENİ CİVİC TE KARAR KILDIM VE ALDIM İNANIN ÇOK MEMNUNUM VE MUTLUYUM İYİKİ GOLF ALMAMIŞIM DONANIM VE KONFOR OLARAK CİVİC ÜSTÜN PERFORMAN OLARAKDA CİVİC ÜSTÜN GOLF 102BEYGİR CİVİC 125 BEYGİR BU YETER ZATEN CİVİCİ SEÇMEK İÇİN AYRICA GOLFÜN BU KASASI ÇOK BASİT VE GÖSTERİŞSİZ DURUYOR ANCAK 2009 DA ÇIKICAK GOLF SÜPER OLUCAK O AYRI KONU ZATEN VW VE HONDA BAYİİLERİNE GİTTİĞİMDE ARADAKİ FARKI ANLADIM VW DOYMUŞ Bİ FİRMA İLGİLENMEK BİLE İÇÖLERİNDEN GELMİYO MÜŞTERİYLE BİR AN ÖNCE ARABA SATMAK NİYETİNDELER ANCAK İLK DEFA HONDA BAYİİSİNE GİTTİM VE ASTRADAN SONRA İLK HONDAM OLDU BU ARACIM İNANIN MÜŞTERİYE NASIL DAVRANICAKLARINI BİLİYORLAR HELE ARABAMI ALIRKEN ÇİÇEKLER ARABAYI SÜSLEMELER İKRAMLARI VS ÇOK HÜŞUMA GİTTİ YALNIZ VW İYİ MARKA BU KESİN VW SEVERİM OPELİDE ARTIK HONDAYIDA SEVİYORUM YALNIZ ROONEY GİBİ ADAMLAR HONDAYI CİVİCİ ÇEKEMEYENLER B...ATIYORLAR İLK ÖNCE HONDAYA BİNMEN İÇİN KİŞİLİĞİN OLUCAK ETRAFINDA KİLER BİLE SAYGI DUYUCAK SNA BAKARAK 1HAFTADIR HONDA BAYİİSİNDE GEZİYORUM YENİ CİVİCİ ALAN KİŞİLER DOKTOR AVUKAT ECZACI SUBAY VS VS YOLDA BİLE SAYGI DUYUCAKSIN YENİ CİVİC GÖRDÜĞÜNDE .. HA BİDE CEBİNDE PARAN OLUCAK HONDA YA BİNMEK İÇİN.. 2.EL GALARİDEN KIRMIZI GOLF ALMIŞIN NEYE YARAR SONUÇTA GALERİ ARABASI :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riazor Blues -- 31 Aralık 2006; 14:37:54 >

• bende araç alırken 3-4 markaya baktım ama golf hepsinden daha iyi geldi bana tercihimi glften yana kullandım araçım 20 bine geldi hiç bir problem yaşamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: emre000

HONDAYI KÖTÜLEYENLER OKUYUN BAKALIM ROONEY SENDE OKU ::1 HAFTA ÖNCE 0 KM GOLF 1.6 YADA YENİ HONDA CİVİC 1.6 ARASINDA KALDIM VE ARAŞTIRMADIGIM YER SORMADIGIM ADAM KALMADI ESKİŞEHİRDE VE TEST SÜRÜŞLERİNE BAKARAKTAN YENİ CİVİC TE KARAR KILDIM VE ALDIM İNANIN ÇOK MEMNUNUM VE MUTLUYUM İYİKİ GOLF ALMAMIŞIM DONANIM VE KONFOR OLARAK CİVİC ÜSTÜN PERFORMAN OLARAKDA CİVİC ÜSTÜN GOLF 102BEYGİR CİVİC 125 BEYGİR BU YETER ZATEN CİVİCİ SEÇMEK İÇİN AYRICA GOLFÜN BU KASASI ÇOK BASİT VE GÖSTERİŞSİZ DURUYOR ANCAK 2009 DA ÇIKICAK GOLF SÜPER OLUCAK O AYRI KONU ZATEN VW VE HONDA BAYİİLERİNE GİTTİĞİMDE ARADAKİ FARKI ANLADIM VW DOYMUŞ Bİ FİRMA İLGİLENMEK BİLE İÇÖLERİNDEN GELMİYO MÜŞTERİYLE BİR AN ÖNCE ARABA SATMAK NİYETİNDELER ANCAK İLK DEFA HONDA BAYİİSİNE GİTTİM VE ASTRADAN SONRA İLK HONDAM OLDU BU ARACIM İNANIN MÜŞTERİYE NASIL DAVRANICAKLARINI BİLİYORLAR HELE ARABAMI ALIRKEN ÇİÇEKLER ARABAYI SÜSLEMELER İKRAMLARI VS ÇOK HÜŞUMA GİTTİ YALNIZ VW İYİ MARKA BU KESİN VW SEVERİM OPELİDE ARTIK HONDAYIDA SEVİYORUM YALNIZ ROONEY GİBİ ADAMLAR HONDAYI CİVİCİ ÇEKEMEYENLER B...ATIYORLAR İLK ÖNCE HONDAYA BİNMEN İÇİN KİŞİLİĞİN OLUCAK ETRAFINDA KİLER BİLE SAYGI DUYUCAK SNA BAKARAK 1HAFTADIR HONDA BAYİİSİNDE GEZİYORUM YENİ CİVİCİ ALAN KİŞİLER DOKTOR AVUKAT ECZACI SUBAY VS VS YOLDA BİLE SAYGI DUYUCAKSIN YENİ CİVİC GÖRDÜĞÜNDE .. HA BİDE CEBİNDE PARAN OLUCAK HONDA YA BİNMEK İÇİN.. 2.EL GALARİDEN KIRMIZI GOLF ALMIŞIN NEYE YARAR SONUÇTA GALERİ ARABASI :))

• quote:

Orjinalden alıntı: rooney1976

malesef bunlar oldu. bosa yormusun kendını.
    .. kunda boncuk bulmus gıbı gonderdıgın msg ların cogunu galerıde aracımı teslım alırken cayımı yudumlarken gonderdım.
    gerekli seyler :

1.laptop
    2.gprs ve bluetoothlu cep telefonu.

bu konuya şöyle bi çözüm getirebiliriz tabi zorunlu değilsin ispatlamaya ama trafiğin sitesinde araç sorgulama varya ordan eski aracının plakası girilerek belge tarihine bakılabilir belge tarihi 29 aralıksa sorun çözülür sanki yanlış anlama bi çözüm yolu sadece kimseye bişey ispatlamak zorunda değilsin sonuçta

• golf primeline ve midline da yan aynalar gövde renginde değilmiş galiba.eskiden öyleydide 2007 den itibaren değilmiş.bence yanlış yapmışlar.birde goal donanımına esp yi koysalarmış iyi olurmuş.honda civic 1.6 da esp yok.kısaca 2 aracında eleştirilcek yönleri var.
  • Golf honda ile karşılaştırılamaz. Çok farklı arabalardır. Hatta golf araba, honda taşıttır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceta

Golf honda ile karşılaştırılamaz. Çok farklı arabalardır. Hatta golf araba, honda taşıttır.

HA S... CEBİNDE KAÇ PARAN VAR HONDA TAŞIT DİYORSUN ÖMRÜNÜN YARISINI ÇALIŞMAKLA GEÇİR BİRİKTİRDİĞİN PARAYLA Bİ ACCORD YENİ CRV CİVİC DEN BİRİNİ AL RAHAT GEÇİR GERİYE KALAN YILLARINI BENDEN TAVSİYE VW DE GÜZEL ARABA LAFIM YOK BELİKİDE VW OLUCAKTIM CİVİCİMİ ALMASAYDIM AMA VW BİNİLCEK ARABASI PASSAT TİCARİDE CADDY DİERLERİ YARAMAZ
  • honda mı vw den kaliteli ??

senin o bahsettıgın hondayı alan kıtle konusu:onlardan cok gordum tofas alan

bırde yenı golf 2008 de cıkacak ama bılmen lazım golf altın gıbıdır ,her kasa degıstıgınde bır oncekı deger kazanır.

hem ne olmus galerı arabalarına.ben en ıyı arabaları hep galerılerden aldım.check up a soktuktan sonra sorun yok.

neyse arabadan anlamadıgın da bellı zaten.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.