Şimdi Ara

VW GOLF 8 ANA KONU (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.809
Cevap
101
Favori
236.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    A style da merkez ekranı küçük ve app connect yok. Yani telefonu bağlayıp navigasyon vd kullanamazsınız. Bu bile yeterli benim için o donanımı almamaya.
    4 sene Golf7 miz vardı çok rafine araçtır, keyiflidir.
    Mercedes e hiç bakmayın Golf 8 style alıp geçin derim ben.
    VW nin İkinci eli de iyidir üstelik. Satarken zorlanmazsınız.
  • high-fidelity kullanıcısına yanıt
    A3 e çok zam geldi fiyatları çok şişirmişler ☺️👍
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Daha geçen hafta çok güzel fiyatlar vardı halbuki. :)

Hiç belli olmuyor maalesef. Bu devirde gemisini kurtaran kaptan.
  • high-fidelity kullanıcısına yanıt
    Sedan 1.0 Advanced konfor ve premium paket 403 bin Aynı donanım ve motorlu sportback 386 bin teklif almıştım. Hey gidi günler 😀
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Her geçen gün alacak kişilerin aleyhine. Eli çabuk tutmak lazım.
  • Golf 8 style alan var mı aranızda ? 1.0 cam tavan + digital gösterge + ambiyans + kayar led olacak şekilde style alma niyetindeyim. Hafta içi bayiye fiyat almaya gideceğim aranızda alan varsa kafamda bir fiyat bilgisi olsun kaça iniyolar bayide
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

Tarık hocam zamlar durmak bilmiyor :(

VW GOLF 8 ANA KONU

Gününüz kutlu olsun..

• N KUL kullanıcısına yanıt

VW GOLF 8 ANA KONU  Teşekkürler Nazım Hocam. Çok incesiniz VW GOLF 8 ANA KONU 

• Arkadaşlar aytaşı gri rengi canlı olarak gören var mı aranızda? Fotoğraflarda iyi mi kötü mü tam anlayamadım. Bir bakıyorum güzel görünüyor, bir bakıyorum kötü.
  • xxsxsxx kullanıcısına yanıt

Boyanın altına atılan astar renkleri bunlar,moda renkler. Güzel renkler varken neden insanlar böyle bir şey yaparlar bilinmez tabiki😊 Arabayı araba gibi gösteren tek renk var o da beyaz✅

Daha neler göreceğiz bakalım,paslı teneke renkleriyle golf9 gelebilir😎

VW GOLF 8 ANA KONU
    VW GOLF 8 ANA KONU

En çok tutulan renkler bunlar,kademe grisi🔥

Bu renk bana da garip geldi açıkçası 😄 Ben de beyaz, gümüş vb. renkleri yakıştırıyorum arabaya ama yakınlarda bu renkleri bulamadım maalesef.
  • xxsxsxx kullanıcısına yanıt

Beyaz,Gümüşten şaşmayın hocam✅

VW GOLF 8 ANA KONU

Land rover’a gönderme yapmış vw. Az,farından,az renklerinden,orasından burasından esinlenmiş.

Porsche'de yapmışlar Nazım Hocam. Volkswagen modellerinde de başlarlarsa şaşırmamak lazım. Az kullanılmış, taşlanmış kıvamında ;

VW GOLF 8 ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Porsche'de yapmışlar Nazım Hocam. Volkswagen modellerinde de başlarlarsa şaşırmamak lazım. Az kullanılmış, taşlanmış kıvamında ;

VW GOLF 8 ANA KONU

Özel boyadır bu şimdi,bir sepet para isterler. Hocam; sizin A4 duruyormu? şanzıman filan bir sorun yoktur inşallah,yeni Tiguan'da kullanılan yarı ıslakmış  dQ381. Golf7 lerdeki olan tam kuru tip değilmiş,A4'te de dQ381 olabilir. 1.5 tsi motor yağ tüketmiyor ilk bakıma kadar sorun yok,2. bakımdan sonra 6 bim km yol yaptı araç,yağ seviyesi aynı 

• Herkese teşekkürler, tercihimi 40bin kmde kazasız boyasız A180D Progressive 2018 modelinden yana kullandım, zaten 2008 corsadan geçtiğim için aşırı derecede beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DUBSTEP FC -- 6 Nisan 2021; 21:56:3 >
  • DUBSTEP FC D kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim..

Mercedes 💫

• quote:

Orijinalden alıntı: N KUL

Özel boyadır bu şimdi,bir sepet para isterler. Hocam; sizin A4 duruyormu? şanzıman filan bir sorun yoktur inşallah,yeni Tiguan'da kullanılan yarı ıslakmış  dQ381. Golf7 lerdeki olan tam kuru tip değilmiş,A4'te de dQ381 olabilir. 1.5 tsi motor yağ tüketmiyor ilk bakıma kadar sorun yok,2. bakımdan sonra 6 bim km yol yaptı araç,yağ seviyesi aynı 

Alıntıları Göster

A4 duruyor Nazım Hocam. Motor uzunlamasına yerleştirilmiş A4'te. Tiguan veya Passat gibi enlemesine olmadığı için şanzıman farklı. DL382 kodlu ıslak / yağlı çift kavrama olmalı. Ben de yağ eksiltme gibi bir sorun yaşamadım, araç 40binKM'de , önümüzdeki hafta 4.yaş bakımımız var kısmetse. Golf R Line için dört gözle bekliyorduk ama fiyatlar hevesimizi kursağımızda bıraktı. KS1 kodlu genişletilmiş orta ekrana bile 5.960-TL vergisiz, vergilerle 12.600₺ yazıyorlar. Yarı otonom sürüşle birlikte araç 530₺ a filan yürüyor. Bu rakamlara gelince 3 Serisine birşey kalmıyor. Bir de geçen ay 2020 model Tiguan R Lineları 420k dan bitirdiler.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

Tarık hocam,sizin aracınız daha yeni sayılır,hiç değiştirmeyin bence. Golf ve Tiguan’dan daha iyi bir arabdır A4. Mercedes yeni E ilerde alınabilir🔥

Yaş aldıkça değer düşüyor hocam malum. Bir de pandemi dönemi büyük araç sıkıntı olmaya başladı şehiriçinde , trafik aşırı yoğun, dar sokaklar vs. yoruyor hocam. Kasım ayında 2008 aldık, A4'ü kullanmam gerekmediği sürece hep 2008'i kullanıyorum. Ondaki kullanım rahatlığı beni daha pratik araçlara çekiyor yine GOLF gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Yaş aldıkça değer düşüyor hocam malum. Bir de pandemi dönemi büyük araç sıkıntı olmaya başladı şehiriçinde , trafik aşırı yoğun, dar sokaklar vs. yoruyor hocam. Kasım ayında 2008 aldık, A4'ü kullanmam gerekmediği sürece hep 2008'i kullanıyorum. Ondaki kullanım rahatlığı beni daha pratik araçlara çekiyor yine GOLF gibi.

Şehir içinde kullanılan otomobillerin uzunluğu 4,5 metreyi aşmamalıdır bence. İki sene yaris kullanmıştım⚡️ Golf şehir içi kullanıma çok uygun bir otomobil. Tiguan’ın kullanımı da şehir içinde kolay çok uzun olmadığı için, Passat’a göre çok daha rahat park etme rahatlığı var. Polo,Yaris,208 gibi b segmenti otomobiller İstanbul trafiğinde şart.

10 gün önce doğuş Maslak otoparkında R line Tiguan vardı yeşil renk çok fena duruyordu,makyajlı R line koltukları da çok güzel.

Tarık hocam otomobiller sürekli güncelleniyor,yeni üretilen bir otomobilin ömrü 2 yılı geçmiyor,mutlaka bir şeyleri değiştirilir eski oluyor, 1,5 tsi motor 150hp yakında bir yenilik bekliyorum ondan, ex 1,5tsi 188hp

tam dijital sistem Engine😊

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.