Şimdi Ara

VW CADDY'mi yoksa FORD CONNECT'mi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
62.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kango almada ne alırsan al ama sınıfının en iyisi sayılan Caddy i almanı öneririm
  • Caddy şaşma ne de olsa vw
  • ne oluyor vw olunca? Çok mu kaliteli çok mu sağlam yada diğer arabalar arasında dağlar kadar fark mı var mercedes gibi? bırakın artı bu marka fanatikliğini, vw ne yaparsa en iyisini yapar mantığını. Bu sözler sadece sana değil yanlış anlama...
  • Bir Caddy kullanıcısı olarak olaya tamamen tarafsız bakmaya çaılşacagım.
    Bu tablo Fiat doblonun taşıma kapasitesini ve boyutlarını gösteriyor
     VW CADDY'mi yoksa FORD CONNECT'mi

Bu da yukarıda bahsettiğim EuroNcap te çıkan doblo.

Bu tablo Ford Connect in taşıma kapasitesini ve boyutlarını gosteriyor.

Bu tablo da Vw Caddy in taşıma kapasitesini ve boyutlarını gösteriyor.

Dün bir fiyat araştırması yaptım.Vw Caddy ini satış fiyatı (kombi modeli) 34.000 YTL civarı.Ford Connect in ise 28.000.YTL civarı.Arada 8 milyar gibi koca bi fark var.Fakat Önemli!!!!!!!!!! Connect te Abs ve hava yasıtıgı standart olmadıgı için GP yani Güvenlik paketi almak zorundasın.Tabi istersen.Bu opsiyonu seçtiğin zaman fiyatı 31.000 YTL civarına fırlıyor.Aradaki farkta 4.000 YTL civarına çekiliyor.Dün Akşam fordun sitesinde araştırdım.Fakat fiyatlar güncelleniyormuş şimdi.Yeni fiyatlar ne olur bilinmez

•  VW CADDY'mi yoksa FORD CONNECT'mi

Dün bir fiyat araştırması yaptım.
    Vw Caddy ini satış fiyatı (kombi modeli) 34.000 YTL civarı.Ford Connect in ise 28.000.YTL civarı.Arada 8 milyar gibi koca bi fark var.
    Fakat Önemli!!!!!!!!!! Connect te Abs ve hava yasıtıgı standart olmadıgı için GP yani Güvenlik paketi almak zorundasın.
    Tabi istersen.Bu opsiyonu seçtiğin zaman fiyatı 31.000 YTL civarına fırlıyor.Aradaki farkta 4.000 YTL civarına çekiliyor.
    Dün Akşam fordun sitesinde araştırdım.Fakat fiyatlar güncelleniyormuş şimdi.Yeni fiyatlar ne olur bilinmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanakintr

Dün bir fiyat araştırması yaptım.
    Vw Caddy ini satış fiyatı (kombi modeli) 34.000 YTL civarı.Ford Connect in ise 28.000.YTL civarı.Arada 8 milyar gibi koca bi fark var.
    Fakat Önemli!!!!!!!!!! Connect te Abs ve hava yasıtıgı standart olmadıgı için GP yani Güvenlik paketi almak zorundasın.
    Tabi istersen.Bu opsiyonu seçtiğin zaman fiyatı 31.000 YTL civarına fırlıyor.Aradaki farkta 4.000 YTL civarına çekiliyor.
    Dün Akşam fordun sitesinde araştırdım.Fakat fiyatlar güncelleniyormuş şimdi.Yeni fiyatlar ne olur bilinmez

ALLAH DOBLO SAHİPLERİNİ TRAFİKTE KORUSUN YARABBİİ !!!!

• SEVGİLİ HEMSEHRİM...EĞER ARACI ZOR VE KIRICI YOL ŞARTLARINDA KULLANACAKSAN KESİNLİKLE CONNECT AL BENCE...BUNUN TERSİ DURUMUNDA VE DİĞER BÜTÜN KATEGORİLERDE CADDY...
  • Adam caddy aldım diyo siz hala onu alma bunu al diyonuz. Adam gece yarısı topic açmış ne alıyım diye sormuş cevapları okumadan aynı gün gidip caddy almış. Hayırlı olsun kazasız belasız. Ama doblo almadığına çooook pişman olacaksın benden sölemesi.Çünki ben o hatayı 2004 de yaptım
  • 2001 yılında çıkan 1.2 benzinli doblo nun çarpışma testi 3 yıldız

yeni 2006 tip daha teste girmedi.üstelik 1.2 motor da üretimden kalktı

bekleyin ve görün

zaten ödülü alan 2006 tipi.güvenlikte bir problem olsa alamazdı ödül falan
  • VW
  • merhaba arkadaşlar caddy in yol tutuşu bence bütün ticarilerden daha iyi mesleğim gereği bütün arabaları kullandım ticari ama vw caddy de viraj çubukları var ben bu araba kadar virajlara korkusuz ca alabilen bir araç görmedim daha.
  • Bende de Caddy var. 15000 km yol yaptım. Yol tutuşu mükemmel. Özellikle direksiyonu süper, nerdeyse bi grand jerok kadar iyi. Araba virajlarda çok iyi. Hele uzun yolda sizi hiç yormuyor. (1200 kmyi hiç yorulmadan katettim.) TDI özelliği sırf bu arabayı almak için bir neden. Gaza basınca TDI yı hissettiriyor. Arabanın gücü size güven veriyor. Çok iyi kaçıyor. Özellikle doğu anadolu vb. kış şartları için mükemmel. Biz buralarda kış lastikleriyle kullanıyoruz. Elektronik motor fren desteğiyle,abs ve asr ile çok güvenli, karda buzda canavar. O kadar iyi yol tutuyor ki kar ve buzda 100-110 da bile araba ne kayma ne bişey, süper yol tutuyor. Bir ton yüke bana mısın demiyor. Kullanmaya ve yola göre kmde 14-16 ykr arası değişiyor. Uzun yolda 90-110 aralığında stabil giderseniz 14 ykr den de aşağıya düşer.
    Caddy, VW Touran ve Golf bandından çıkan bir araba. Sağlam ve kaliteli.

Arabanın eksileri ise iç tavan ve yan döşemelerinin olmaması, torpido gözünün açık olması ve kaloriferin doğu anadolu kış şartlarında geç ısınması (Araba hiç hararet yapmıyor ki) (İstanbulda beş dakkada sıcaklık veriyor)

• max5max arkadaşım kimseye anlatamıyorsun ki! Arabanın performansı gayet yeterli. Hatta geçen sabah çok acelemiz vardı, babam E-5'te Merter'den Vatan caddesine girene kadar bir makaslar koydu Tabi hiç riske girmeden, önü açıldıkça. Bayağı bir acelemiz vardı. Neyse araba sürekli 3. vitesteydi. 1500 devirden 4000 devire bir fırlayışı var Yeme de yanında yat. Bayağı bir gerildim o sabah, adrenalin tavan yaptı
  • İkisi arasında cady diyorum. Aslında bi anket açsan daha güzel olurdu.... Hakikaten, bi anket açalımmı bu konuda?.... Bayağı bi tartışılıyor bu konu formda çünkü. Ne dersiniz?
  • bencede açalım bi anket
  • caddy diyorum
  • CONNECT TDCİ TİCARİ ANLAMDA BİR NUMARA
  • connect ticari anlamda iyi olabilir ama fazla yakıyor
  • DOĞRU CONNECT SEHİR İÇİ ÇOK YAKIYO AMA UZUN YOLDA ÇOK HESAPLI KONYA GEBZE ARASI 1250KMDE 175 KRUŞ YAKTI YÜKSEK DEVİRLERDE KULLANDIM BENCE UZUN YOLDAÇOK HESAPLI 75 BG OLANLAR DAHA AZ YAKIYOR BENDEKİ 90 LIK ÇOK YAKIYO AMA ÇOK PİRATİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebbar -- 17 Mart 2006; 18:28:00 >
  • BİRÇOK DEFA SÖYLENDİ , KONFOR ARANIYOR İSE CADDY , AĞIR İŞTE KULLANILACAK İSE CONNECT ( AĞIR İŞTE CADDY KÖTÜ ANLAMINA GELMEZ , SADECE CONNECT BİRAZ DAHA ODUN TABİR YERİNDE İSE )
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.