Şimdi Ara

Vurma Deividddddd (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Az önce Star TV ile konuştum bölgesel olarak yayın kesemiyorlarmış.

Bölgesel olarak yayın bile kesemiyorsanız ne diye yaparsınız bu işi.

quote:

Orjinalden alıntı: Abondane

lem tamam allah allah

• Facebook tan Fransa'daki arkadaşım "maç nasıl gidiyo" diye sordu.. fena değil dedim, "Edu ve Lugano defansta çok iyiler" yazdım, send e bastığım anda edu geri pası verdi... sonrası malum... bi dahaki mesajımda skor 2-1 oldu, gerisi ise küfür doluydu....
  • öyle cevap verilirmi hiç..csk atınca şans olmaz hiç bizaman ve bunu bi csklıya zaten anlatamazsın..2-2 olunca ve fb yi lider görünce bunların surat ifadesini merak ediyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: Quake58

CSKA nında attığı 1nci golde öyleydi ama
    quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

1. gol şans, bunu kimse inkar etmesin, 2-2 sevinilecek bir skor, deivid çok iyi vurdu, şutun güzelliği topun tam kaleci hizasında yere çarpmasıyla oldu, yoksa bu da girmezdi,

fener galibiyer kaçırdı diye üzülecek bir oyun oynamadı, maç ortada gibiydi ve ortada bitti :)

• quote:

Golden önce böyle dedim

Bende çüş artık ordan da vurulur mu demişim
  • ordan öyle gol atılır mı
    Ohaaa Fenerbahçe

Yalnız cska kalecisinde acaip bir şans vardı. kaç top sürekli üstüne geldi. Adam görmüyor topu defanstan top bi görünüyo suratımı koruyayım derken topu kurtarıyo.
  • quote:

Golden önce böyle dedim

Gol olunca inanamadım bende oldum.
  • 1. gol sans ve cska 2 goludde sans ama devıd sans la alakası yok top nasıl gıttıgını herkez gordu fb sans 1 cska sans 2 dıyebılırız
  • ben zaten o maçta kale dibinden gol atamıcamızı kezmanın şutundan sonra anlamıştım uzaktan şutlarla selçuk gibi atsalar ne güzel olur diyordum oda daviede denk geldi kola içiodum o anda masaya püskürdüm
  • Edit: Şu anda daha fazla —tam olarak— o fikirde olmadığım ya da yanlış yönleri/anlamları olabilecek bir yorum yapmışım. Kusura bakmayın; o yüzden editledim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.