Şimdi Ara

Vücütüm nasıl gençler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Harrisonn

Homofobik degilim :) ilgisi olanın kendi sorunu

Sorun diye bahsediyorsun ve Homofobik değilsin hmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla çalışmışsın ama estetik durmuyor, göğüs orantısız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proopiomelanocortin

Fazla çalışmışsın ama estetik durmuyor, göğüs orantısız.

Hocam 2. attigim fotografimda estetik durmuyor muyum yani. Cok ilginc geldi bu yorumunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CF3D9488C -- 20 Eylül 2017; 18:29:11 >
  • Hileli bir resim. üstten aşağı perspektifte örümcek adam gibi duruyorsun tabi. Senin kadar zayıf ve benzer vücuda sahip bazı insanlar tanıdım salonda.

Yine de hakkını yiyemeyiz, bir yerlere getirmişsin. Sende genetik olarak düzgün bir altyapı varmış belli. Bacakların çubuk gibi mesela. 37 yaşında adam tanıyorum benzer fiziğe sahip. Bir yakın abim.
  • Hocam 75 civarı olursan çok daha iyi olacaktır senin için
  • Dostum boyuna göre iyi vücut yapmışsın peki bu spora baslarken vücudun nasıldı yani hangi vücut tipine sahiptin zargana gibi miydin yoksa yağlımıydın? Ayrıca bende 1.5 senedir yapiyorum ve kas oranım baya arttı fakat sorun yağlı vucut tipine sahip olmam nasıl bir kardiyo şekli önerirsin ve program.
  • İyisin dostum iyi form. Mok atanlara bakma kendileri yapamamış kıskançlıktan laf salatası yapiyorlar bunlar hiçbir zaman bitmez. Tavsiyem temiz hacim almaya yonel çok daha iyi olabilirsin.

• XHellsing kullanıcısına yanıt
    Zayıftım hocam, oldukca hem de :) bu gune kadar yag ile ilgili hic problemim olmadi, dolayisiyla kardiyoyla da aram pek yok ama kural basit efor harcatacak olan ne varsa yapacaksın. Ekmek yemeyince doymuyorum abi demeyeceksin, tavuk balik ne bileyim tertemiz proteinini al sebzeye de aban guzel de kalori yak salonda tamam işte bitti gitti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

İyisin dostum iyi form. Mok atanlara bakma kendileri yapamamış kıskançlıktan laf salatası yapiyorlar bunlar hiçbir zaman bitmez. Tavsiyem temiz hacim almaya yonel çok daha iyi olabilirsin.

Cok dogrusun hocam alıştık yani sorun yok :) soyunma odasında benden hacimli adamlar tisortu cikarttigimda caktirmadan beni kestigine gore birseyler var demektir :) sagolasin tavsiyen ve guzel yorumun icin

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.