Şimdi Ara

VR Uygulamalarda Birkaç Ufak Değişiklik Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ders dinlemek için Youtube'da şu meşhur video dersleri kullanıyorum. En önemli problemlerinden birisi dikkat dağınıklığı. Bu neden video dersleri VR olarak izlemeyi düşündüm. Arka taraf karanlık falan. Bunun için zaten VR uygualamalar mevcut biliyorum. Fakat istediğim birkaç şey daha var: Mesela videonun arka planı dümdüz olsun istemiyorum, üniversite hayallerime, gelecek planlarıma uygun görseller, yazılar eklemek istiyorum -ki ders dinlemeye devamlı teşvik olayım. Ayrıca ders dinlerken kullanacağım için not da almam gerekecek. Bu nedenle VR Video uygulamalarında o küresel evrende aşağı bakınca da telefonun kamerasından aşağıyı göreyim istiyorum. Zannederim böyle bir uygulama yok, en azından iki özellikten birini barındıran bile görmedim. Bilen varsa direkt indirebilirim. Yazabilir miyim diye düşündüm fakat android bilgim hiç yok. Öğrenmek istiyorum ama önümdeki bir yıl içerisinde mümkün değil vakit ayıramam. Dolayısıyla yardımcı olabilecek biri varsa çok rica ediyorum. En azından yönlendirseniz de yeter.

Dinlediğiniz için ve şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler.

• Kardeş vrda ders dinlemek bence saçma uzmanlar 1 saatten uzun kullanımın zararlı olduğunu söylüyorlar o derinlikte sürekli konsantre kalmak çok zor ve yorucu olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.