Şimdi Ara

#ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.298
Cevap
205
Favori
162.844
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Express vpn satınalma için şu anda 3 kiş olduk.
    Son iki kişi kaldi. 15 ay 112₺ kişi başı.
    Turkiye’de çalışıyor. Pc’de direk uygulamadan IOS’ta manuel server ekleyerek denedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık airvpn.Reddit'te oldukça popüler sınırsız,hızlı,güvenli bir vpn.Kesinlikle log tutmuyor.22 ülke,yüzlerce server.Son kullanıcı 80tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharm4vita -- 25 Ağustos 2019; 16:56:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keepsolid Vpn Unlimited satıyorum acil paraya ihtiyacım olduğundan 6 ay süresi kalan hesabı 50₺ ye satıyorum.
    #ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda) #ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda)

• Express vpn için son 1 kişi. Su anda 4kisi kullaniyoruz. 15 ay 112TL kisi başı. Katilmak isteyen yazabilir

• Konu pek dikkat çekmedi herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Javooz

Keepsolid Vpn Unlimited satıyorum acil paraya ihtiyacım olduğundan 6 ay süresi kalan hesabı 50₺ ye satıyorum.
    20TL ye satıyorum arkadaşlar. İstediğiniz her ülke var Torrent için Streaming için ayrı ayrı serverlar var. 1 gün denettirebilirim.

• kendinize natvps alıp vpn sunucunuzu kurun böyle firmalara para yedirmeyin hem log tutulmadığı garantili hemde daha ucuz yıllık 4$ dan bulgaristan merkezli aylık 300gb kotalı kullanıyorum(kotayı geçince 5mbite düşüyor) gayet memnunum
  • Maleguard kullanıcısına yanıt
    Peki hız ne kadar alıyorsunuz normalde? Vpn açık halde ve kapalı halde speedtest.net üzerinden aldığınız hızları yazabilir misiniz? Bir de kendi vpn sunucumuzu kurmak için kullanabileceğimiz bir rehber vs. var mı?
  • coolsnowman C kullanıcısına yanıt
    kullandığım bölgede adsl santrali kırsal olduğu için "sözde" 16mbit pek düzgün internet hizmeti aldıpım söylenemez 16mbiti anca gece 2-3 gibi alıyorum unutmazsam sizin için test yapıp yüklerim
    rehber var ama arkadaşın verdiği script düzgün çalışmıyor başka script linki de ekleyeyimhttps://forum.donanimhaber.com/ozel-vpn-sunucunusu-kurma--138131614
    bu da çalışan scriptin linkihttps://github.com/angristan/openvpn-install

azıcık linux bilginiz varsa rahatça yapabilirsiniz

• Ücretsiz sunucu veren şirketlerden alın kurun vpn serveri openvpn ile bağlanın.
  • Expressvpn satan/spotu olan var mı?

• Satılık airvpn.Reddit'te oldukça popüler sınırsız,hızlı,güvenli bir vpn.Kesinlikle log tutmuyor.22 ülke,yüzlerce server.Son kullanıcı 80tl.

• crwly kullanıcısına yanıt
    İnf VPN var ben kullanıyorum ücretsiz torrent de calıstırıyor. #ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda)

• Nord veya Express VPN Slotu olan var ise tek slot alabilirim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderozbek

Nord veya Express VPN Slotu olan var ise tek slot alabilirim arkadaşlar.
    ritchyelizer@gmail.com:Miami305! NORD VPN 2 Yıllık Kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimitsiztrickBlog -- 25 Eylül 2019; 21:41:55 >
  • Ben de Windscribe Pro vpn 1 yıl kullanma garantili 40 TL den satıyorum. İsteyen varsa pm atabilir. Herhangi bir sorun olduğunda 7/24 destek sağlarım. Forumdan 7-8 kişiye ücretsiz de verdim zamanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Ben de Windscribe Pro vpn 1 yıl kullanma garantili 40 TL den satıyorum. İsteyen varsa pm atabilir. Herhangi bir sorun olduğunda 7/24 destek sağlarım. Forumdan 7-8 kişiye ücretsiz de verdim zamanında.
    ben telekomun ZTE ZXHN H298A modem kullanıyorum. telekoma göre yeni sistem fiber internette bu modem dışında başka marka kullanamazmişiz.cihazları her açıp kapatmada yeni ip veriyor. cihazlara sabit dns verınce interneti kesiyor?
    vereceğin vpn değerlerini direkt modeme yazılır mı? örneğin ip tv izliyorum,cihazlara yazarsak,modem sorun çıkarmaz mı?
  • Windscribe pro kullanıyorum.Vodafone fiber internette bir aydan beri bağlanamıyorum.Mobilde sorun yok.Daha 2 yıl süresi var.Sorun neden kaynaklanıyor?

• Protokol değiştirip deneyin

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.