Şimdi Ara

Volvo V60 Cross Country (Ana konu) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
13
Favori
38.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2018 S60 D4 kullanıyorum, S60 T6 gelmesini bekleyenlerdenim. Ama Amerika ile vergi anlaşması yapılmadığı sürece bu ek vergiler yüzünden gelmesi zor.

V60'ın gelmesine sevindim, ama neden inscription donanımı da getirmediklerini anlamış değilim, daha dolu ve görünümü daha şık bence. Xenium Plus vs. aksesuarlarla momentum donanıma ekleme yapmaya çalışmışlar ama bir inscription olmuyor yine de...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

2018 S60 D4 kullanıyorum, S60 T6 gelmesini bekleyenlerdenim. Ama Amerika ile vergi anlaşması yapılmadığı sürece bu ek vergiler yüzünden gelmesi zor.

V60'ın gelmesine sevindim, ama neden inscription donanımı da getirmediklerini anlamış değilim, daha dolu ve görünümü daha şık bence. Xenium Plus vs. aksesuarlarla momentum donanıma ekleme yapmaya çalışmışlar ama bir inscription olmuyor yine de...
    arabanın bu şekilde gelmesinin sebebi %110 ÖTV olması ve zaten oldukça dolu gelmiş ne eksik soğutma falan yok sanırım
    s60 çinde üretilebilirmiş o zaman gelir s90 orada üretiliyor
  • V60 farklı farklı ülkedemi üretiliyor? S60 gelmiyor ama v60 geliyor ülkemize
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    s60 abd
    v60 belçika
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

s60 abd
    v60 belçika
    anladım hocam.

Aracınız hayırlı olsun, rengi hariç çok güzel seçim. Güle güle kullanın
  • quote:

arabanın bu şekilde gelmesinin sebebi %110 ÖTV olması ve zaten oldukça dolu gelmiş ne eksik soğutma falan yok sanırım
    s60 çinde üretilebilirmiş o zaman gelir s90 orada üretiliyor

Alıntıları Göster
    Babama geçen ay XC40 momentum+xenium plus aldık. Kör nokta uyarı yok mesela. V60'larda vardır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Babama geçen ay XC40 momentum+xenium plus aldık. Kör nokta uyarı yok mesela. V60'larda vardır umarım.

Alıntıları Göster
    tek tek yazmamı isterseniz
    arabada 19 jant
    ısıtmalı arka koltuk
    xenium plus paket
    winter pac paket var
    adaptif cruise control
    navigasyon
    car play
    4. yıl garanti var

xenium plus paket
    anahtarsız giriş,kör nokta,otomatik kararan iç ve yan ayna,sunroof yada cam tavan,12 inç bilgi akranı,360 kamera
    winter pac da ise
    ısıtmalı direksiyon,ısıtmalı ön cam,ısıtmalı silecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

anladım hocam.

Aracınız hayırlı olsun, rengi hariç çok güzel seçim. Güle güle kullanın

Alıntıları Göster
    mecbur beyaz aldım
    ÖTV %110 olduğu için metalik boyada karartılmış camda geliyor 20,000 fark vardı gerek yok dedim gerçekten çok para
  • quote:

tek tek yazmamı isterseniz
    arabada 19 jant
    ısıtmalı arka koltuk
    xenium plus paket
    winter pac paket var
    adaptif cruise control
    navigasyon
    car play
    4. yıl garanti var

xenium plus paket
    anahtarsız giriş,kör nokta,otomatik kararan iç ve yan ayna,sunroof yada cam tavan,12 inç bilgi akranı,360 kamera
    winter pac da ise
    ısıtmalı direksiyon,ısıtmalı ön cam,ısıtmalı silecek

Alıntıları Göster
    Donanım güzel.

Xc40’da xenium pack’de 360 kamera da yok mesela.

Gelsin showroomlara bir inceleyeyim.
    Gönlüm S60 T6’da ama gelmesi zor gözüküyor.
    Ben ne kadar sw almak istesem de eşimi ikna. Edemiyorum. CRoss country falan desem de ikna edemedim. Alırsan tahta merdiven hediyem diyor. Bagaja koyar boyaya gideriz diyor.

• bal974 B kullanıcısına yanıt
    sedan arabayı sevmiyorum sebep bagajın tam açılmaması
    s60 gelmesi çok zor çinde üretim başlamadan onu söylemek istiyorum

muhtemelen mart ve sonrası teslimlerde volvo zam yapar bu kadar opsiyonla xc60 almak isteseniz 610,000-625.000 oluyor
    zaten s60,xc60,v60 mantık olarak aynı arabalar
    ben sadece d5 olsa daha iyi olurdu diye düşündüm
  • Bence bu fiyata bir daha alınamayacak kadar eksiksiz bir tablo sergiliyor..hızlı (8.2 sn),2.0 dizel , 4x4, premium , donanım çok zengin( arka koltuk ve direksiyonda ısıtma bile mevcut) yerden yüksek , trafikte nadir ve tarz, dikkat çekici . Bütçem şu an elverse düşünmeden almak için girişimde bulunurdum. Hayırlı olsun inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g-dncr -- 28 Ocak 2020; 19:57:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: g-dncr

Bence bu fiyata bir daha alınamayacak kadar eksiksiz bir tablo sergiliyor..hızlı (8.2 sn),2.0 dizel , 4x4, premium , donanım çok zengin( arka koltuk ve direksiyonda ısıtma bile mevcut) yerden yüksek , trafikte nadir ve tarz, dikkat çekici . Bütçem şu an elverse düşünmeden almak için girişimde bulunurdum. Hayırlı olsun inşallah.
    İyi dilekleriniz icin tesekkur ederim
    Daha iyisi sizin olur insallah

• quote:

Agzina kadar dolu arabayi aldim
    Araba beyaz ici taba
    Linc gelmeden yazim neden beyaz
    Metalik boyada karartilmis cam var 20.000 oynuyor ve mart teslim
    Araba lansman arabası
    Burada yazanlara ek
    Navigasyon
    4. Yil garanti
    Acc var
    Anahtar teslim 476.000 geldi
    Subat 15/20 teslim

Cihan bey çok sevindim aracı aldığınıza. Çok iyi bir tercih yaptınız bence. Oldukça dolu bir araç. Bence rengi de iyi. Güle güle kullanın 👍

• rmzdn kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,güle güle kullanın.
    Daha önce ki aracım V60 D5 idi (2014,2.4Motor),geçen yıl aracımı bakıma götürdüğümde güncel V60 yeni gelmişti ve deneyip karşılaştırmak için istedim ve D4'ünü verdiler.Test aracı olduğu için aklınıza gelebilecek tüm donanımlar vardı;koltuk soğutmayı beğenmiş,cam tavana bayılmıştım.Dahası 4 silindirli D4 190 ps olmasına rağmen benim 2018 başında değiştiğim 5 silindir 215 ps V60'ımla aynı hızlanma değerlerine sahipti,mest olmuştum.Neyse uzatmayayım,4 çeker,360 kamera,acc,karartmalı yan aynalar,cam tavan ve diğerleriyle güzel bir seçim yapmışsınız.Winter pack te birde yakıtla çalışan ısıtıcı varsa şu soğuk günlerde değmeyin keyfinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Baran -- 29 Ocak 2020; 0:4:1 >
  • Araç alımı yapacak varsa eğer elini çabuk tutsun
    Az önce denizli akça volvodan aradılar

Baya bir konuştuk arayan kişi ile ismi alpermiş.

Araç alımı hakkında konuştuk

Bize gelen arabalarda volvo fabrika desteği varmış

Aynı araba almanyada 55.000 euro baz fiyat 15,000 euro opsiyon 70,000 euro %19 kdv var dedi

güncel kurla 375,000 yapıyor vergisiz fiyat bizdeki vergileri eklersek 925,000 yapıyor arabanın fiyatı dedi.

Bu nasıl bir destek aklım almıyor benim

Neyse s60 26. haftada çinde üretilecekmiş bizede gelecek sadece 2000 motor benzinli olarak s60'da dizel yokmuş
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar Cihan.
    Ben de siparişimi dün akşam geçtim. Sağolasın fikir paylaşımın için.
    Araç tek paket ama eksiksiz
    Ben pişman asla olmam. Pişmanlığım daha önce 2017 xc60 ‘ı mı satmakla başlamıştı. Volvo bence Türkiye ‘de paranın tek karşılığı. Yahu e200d 1.6 motoru 530 a satıyorlar. Acayip müşteri yontuyor merso ve bmw.
    1.6 motorlu araçlara o paraları vermek açıkçası doğasına aykırı vergi sisteminin.
    Ama bu arabaya polestat performance ile %15-20 lik tununig i de ekledim mi bir kaç sene arkama bakmam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.