Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
114
Favori
649.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    genelde r-design araç alanlar biraz daha özellik ister ve içerisinde zenon, geniş ekran, ses sistemi, elektrikli koltuk gibi özelliklerin olduğu R-paketi'de ekletirler bayide siz de öyle istersiniz diye düşünmüş olacak öyle bir fiyat vermiştir yoksa V40 d2 pwr r-design aracın anahtar teslim fiyatı indirimsiz 79.390 tl dir ki 1 ay öncesine kadar 78-79 bin liralara bu forumda r-desing + r-paket alanlar oldu
  • Hokka H kullanıcısına yanıt
    sn ARABACI_58 dediği gibi sizin yaptırdığınız konf. paketler ve opsiyonlar 363tl yazıyor. Ben araba bakarken r design paketi olmayan araba yoktu o pakette yaklaşık 4 bin tl gibiydi. Size verilen fiyatta o yüzden olabilir ama tabi sadece bir tahmin.Fakat Akça'nın böyle bir şey yapacağını tahmin etmiyorum gayet düzgün çalışıyorlar.
  • R paketiyle beraber 83.400 gibi bi rakam çıkıyodu sitede. 82.500e mi düşmüşler yani bu mudur ? Bende heves ediyodum liste fiyatından 4.5 5bine kadar indirim yapıyorlar galiba diye forumdaki örneklerden. Boşuna mı heveslendik :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabaci_58

genelde r-design araç alanlar biraz daha özellik ister ve içerisinde zenon, geniş ekran, ses sistemi, elektrikli koltuk gibi özelliklerin olduğu R-paketi'de ekletirler bayide siz de öyle istersiniz diye düşünmüş olacak öyle bir fiyat vermiştir yoksa V40 d2 pwr r-design aracın anahtar teslim fiyatı indirimsiz 79.390 tl dir ki 1 ay öncesine kadar 78-79 bin liralara bu forumda r-desing + r-paket alanlar oldu

Eğer ki 1 ay öncesine kadar 79 civarına R-design + R-design paketli aracı satın alanlar olduysa ylbaşından sonra bu araca zam gelirse 88bin lira gibi bir meblağ vermek tam bir saçmalık olucak :/

tam mavi R-design da karar verdim ama ellerinde araç olmadığı için yine kararsız kaldım siparişle gelen aracın fiyatı konusunda hiç bilgi veremiyorlar...

• Jason B. J kullanıcısına yanıt
    Ben aracı kasım ayının başlarında aldım o zaman tüm Volvo'larda ki tek rebel mavi dizeldi. Fiyatını 92bin tlden 86.5 tl ye indirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkannal

Ben aracı kasım ayının başlarında aldım o zaman tüm Volvo'larda ki tek rebel mavi dizeldi. Fiyatını 92bin tlden 86.5 tl ye indirdiler.

Merhaba aracınızda R-design ve R-Paket e ek olarak extra bir donanım var mı?
    R design paket + Cam tavan + deri koltuk + koltuk ısıtma + cruise +base

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Otomotiv dunyasinda bunlar olagan seyler 1 ay once test surusu yaptigim ve bir kurus asagisi olmaz son fiyat 96.000 lira denilen a3' u bir ay sonrasinda satis temsilcisi telefonla arayarak 87.000 liraya verebileceklerini soylediler... neyseki almamisim 1 ay once dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Yaklaşık 2 senedir hep bu forum sitesine farklı konularda bilgi almak için giriyorum. Birçok konuda hep "bu konuda yazı yazabilmek için foruma üye oldum" gibi şeyler okurdum.Sonunda benimde başıma geldi bende bu konuda yazabilmek için üye oldum:)

Araba almaya karar verip bütçemi belirledikten sonra herkes gibi günlerce v40, 116 ve a serisi arasında gittim gittim geldim.Sonuç olarak yaklaşık 1.5 ay önce bende bir V40 d2 powershift advance sahibi oldum.Tabiki kararımda bu forum siteside sizin yazdıklarınızda etkili oldu:)

Bu 1.5 ayda yaklaşık 2000 km yaptım.Aracımdan her anlamda mutluyum ama aklımda bir kaç soru var sizlere sormak istedim.

1-Normal v40 larda olmayan ama cross countrylerde olduğunu öğrendiğim bagaj ı iki bölüme ayıran taban bölmesinden(tam adını bilmiyorum bagaj tabanında katlanan ince bşr tabaka) acaba serviste yada başka bir yerde taktırabiliyormuyuz?Taktırabiliyorsak fiyatı hakkında bir bilgisi olan varmı?

2-Aracımın torpido gözünün oradan biyerden, uzun farları aktif etmek için sinyal kolunu çektiğimde yada vitesi geri vitese aldığımda "tık tık" diye bir ses geliyor.Sanki orada olan bir sigorta açılıp kapanıyor gibi.Bu ses sizin araçlarınızda da var mı?

3-Aracının kaloriferini kullananan oldumu?Sıcaklığı arttırınca 27 derece den sonra HI konumuna geliyor.Bu konumda çok sıcak hava veriyor evet ama 27 derecede sanki okadar sıcak hava vermiyor gibi geldi bana.Acaba o 27 derece sadece AC düğmesi(yani klima)aktifken mi bir anlam kazanıyor?Yoksa benim aracımda mı bir problem var?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• r design r paket 77750 ye alanlar da oldu ;)

ali 2014 ne yapcan o bagajı bizim r design lar da da o bagaj var olsa olur da olmassada para vermene degmez bence

• r design alacaklar kesinlikle deri koltuk yerine standart olarak gelen yarı derı yarı nubuk koltuk tercih etmeli bence zira bakımı kullanımı ve gorunumu a ısından mutiş

• aynen bende alana kadar o katlanır bagaja çok hoşuma gidiyordu internetteki görüntüler öyle güzel ki sanki bagajı yeniden icat etmişler sanırsın ama şuan görüyorum olmasa da yokluğu hissedilmezmiş.

Fozix sana deri koltuk konusunda katılmıyorum sen nabukla yetinirken ben gerçek geyik derisi yumuşacık koltuklarımda gayet mutluyum, koltuk ısıtmamıda açıyorum demeyin keyfime
  • arabacı deforme olmus koltuklarına yazın oturdugunda da acarsın ısıtmayı :)

saka bir yana herkesin kendi tercihi zevk meselesi

• işin şakası tabiki sayın fozix benimde ilk tercihim nabuk olani almaktı bencede daha spor duruyor farklı bir hava katıyor hatta özellikle deri olmayan nabuklu araç arıyordum ama denk geldi deri nasip kısmet oldu teslim alana kadar keşke nabuk olsaydı diye tutuşurken sevdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali2014

Merhaba,

Yaklaşık 2 senedir hep bu forum sitesine farklı konularda bilgi almak için giriyorum. Birçok konuda hep "bu konuda yazı yazabilmek için foruma üye oldum" gibi şeyler okurdum.Sonunda benimde başıma geldi bende bu konuda yazabilmek için üye oldum:)

Araba almaya karar verip bütçemi belirledikten sonra herkes gibi günlerce v40, 116 ve a serisi arasında gittim gittim geldim.Sonuç olarak yaklaşık 1.5 ay önce bende bir V40 d2 powershift advance sahibi oldum.Tabiki kararımda bu forum siteside sizin yazdıklarınızda etkili oldu:)

Bu 1.5 ayda yaklaşık 2000 km yaptım.Aracımdan her anlamda mutluyum ama aklımda bir kaç soru var sizlere sormak istedim.

1-Normal v40 larda olmayan ama cross countrylerde olduğunu öğrendiğim bagaj ı iki bölüme ayıran taban bölmesinden(tam adını bilmiyorum bagaj tabanında katlanan ince bşr tabaka) acaba serviste yada başka bir yerde taktırabiliyormuyuz?Taktırabiliyorsak fiyatı hakkında bir bilgisi olan varmı?

2-Aracımın torpido gözünün oradan biyerden, uzun farları aktif etmek için sinyal kolunu çektiğimde yada vitesi geri vitese aldığımda "tık tık" diye bir ses geliyor.Sanki orada olan bir sigorta açılıp kapanıyor gibi.Bu ses sizin araçlarınızda da var mı?

3-Aracının kaloriferini kullananan oldumu?Sıcaklığı arttırınca 27 derece den sonra HI konumuna geliyor.Bu konumda çok sıcak hava veriyor evet ama 27 derecede sanki okadar sıcak hava vermiyor gibi geldi bana.Acaba o 27 derece sadece AC düğmesi(yani klima)aktifken mi bir anlam kazanıyor?Yoksa benim aracımda mı bir problem var?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Volvo dünyasına hoşgeldiniz... Volvo ayrıcalıktır...
    https://www.youtube.com/watch?list=UUr5VZ1YsMS1s_ePHVuzcQEA&v=RndDJ3NC5Ow

• quote:

Orijinalden alıntı: fozix

r design r paket 77750 ye alanlar da oldu ;)

ali 2014 ne yapcan o bagajı bizim r design lar da da o bagaj var olsa olur da olmassada para vermene degmez bence

nasıl iş bu arkadaş ya
    şu anda en düşük 80 e vermişler zaten o da artık yok :/

mavi r-design almak isteyenler en erken şubat mart aylarını bekleyeceklermiş....o zaman içinde hiç bir fiyat bilgisi yok, gelde sinir olma tam aklıma kafama yatan bir araç buldum derken yine iş çıkmaza girdi
  • tr ye 3 tane r design geldi beyaz mavi ve kırmızı bunlardan maviyi ben aldım o zaman vardı indirim oldu vs filo indirimi yapıldı asıl olay şu bayiler r desgin siparişi girdiği zaman volvo dan uyarı maili geliyor ki en son bayilere atmış o da şudur .

v 40 bantlarındaki yogunluktan dolayı yıl basına kadar sipariş yok yani anlayacagınız marttaan once r design arac. tr de olmayacak boylece sanslı insanlar arasında olmus bulunuyorum

benim konustugum bayi 5 tane r desgn siparişi girmiş adamlara direk red cevabı gelmiş. yani anlayacagınız volvo v40 yok satıyor bantlar arac yetiştiremiyor . arz talep meselesi talep artarsa fiyatta artar indirim de olmaz bknz. doğuş grubu

• quote:

Orijinalden alıntı: ssozen11

quote:

Orijinalden alıntı: s_ezen

D2 aracımla 8900 km servise git uyarısı aldım. Nisanda aldım aldığımda 10binde servise gelirsin demişlerdi.Karşılaşan var mı arkadaşlar

Servise git uyarısı değil o, servis zamanınız ysklaşıyor randevu alın uyarısıdır. Uyar "servis randevu alın" şeklinde sanırım. Bakım zamznı gelince "düzenli servis zamanı" uyarısı slırsınız.

Sayın Sözen,
    Öncelikle iyi günler dilerim.
    Benim aracımda bu gün "servis randevusu alın" uyarısı vermekte.
    2013 V40 CC T4 powershift araçlar için 20.000 km de bir gidiliyordu diye biliyorum ama aracım daha 9000 km lerde ve alalı daha bir yıl bile olmadı.
    Herhangi bir yanlışlık yapmak istemediğim için size danışayım istedim, yapmam gereken birşey varmı?

Sevgiler...

• quote:

tr ye 3 tane r design geldi beyaz mavi ve kırmızı bunlardan maviyi ben aldım o zaman vardı indirim oldu vs filo indirimi yapıldı asıl olay şu bayiler r desgin siparişi girdiği zaman volvo dan uyarı maili geliyor ki en son bayilere atmış o da şudur .

v 40 bantlarındaki yogunluktan dolayı yıl basına kadar sipariş yok yani anlayacagınız marttaan once r design arac. tr de olmayacak boylece sanslı insanlar arasında olmus bulunuyorum

benim konustugum bayi 5 tane r desgn siparişi girmiş adamlara direk red cevabı gelmiş. yani anlayacagınız volvo v40 yok satıyor bantlar arac yetiştiremiyor . arz talep meselesi talep artarsa fiyatta artar indirim de olmaz bknz. doğuş grubu

Dün bayilerle görüşmem neticesinde esasında yoğunluktan dolayı değil fiyatlandırmadaki bir farklılıktan dolayı sipariş geçmediklerini söylediler. En fazla V40 ın satıldığı ingilterede bile fiyatından ötürü çok fazla satılmıyor senelik satış rakamları volvo nun uluslararası sitesinde var toplamda 12bin civarı satmış.
    Yılbaşından sonra advance donanımdan daha uygun fiyatlı olan r-design ın advance e göre fiyatının artabileceğini söylediler.
    Bekleyip görüez artık ama ekim kasım ayında 79-80bin bin e satılan araca 4 ay sonra sonra 89-90 bin veren her ay sanki 2500lira zam yemiş gibi olacağından ötürü çıkmayacaktır bence....

• quote:

Orijinalden alıntı: Jason B.

quote:

tr ye 3 tane r design geldi beyaz mavi ve kırmızı bunlardan maviyi ben aldım o zaman vardı indirim oldu vs filo indirimi yapıldı asıl olay şu bayiler r desgin siparişi girdiği zaman volvo dan uyarı maili geliyor ki en son bayilere atmış o da şudur .

Dün bayilerle görüşmem neticesinde esasında yoğunluktan dolayı değil fiyatlandırmadaki bir farklılıktan dolayı sipariş geçmediklerini söylediler. En fazla V40 ın satıldığı ingilterede bile fiyatından ötürü çok fazla satılmıyor senelik satış rakamları volvo nun uluslararası sitesinde var toplamda 12bin civarı satmış.
    Yılbaşından sonra advance donanımdan daha uygun fiyatlı olan r-design ın advance e göre fiyatının artabileceğini söylediler.
    Bekleyip görüez artık ama ekim kasım ayında 79-80bin bin e satılan araca 4 ay sonra sonra 89-90 bin veren her ay sanki 2500lira zam yemiş gibi olacağından ötürü çıkmayacaktır bence....

ben aldıgımda bayininde haberi yoktu sayende biZde ayıltık dediler . bunun ustune 5 tane sipariş geçip red yemişler volvo tum bayilere bahsettiğim uayarıyı geçmiş bu arada ingilterde de cok farklı fiyatlar yok r design r paket ( ingilterde bu arac r design lux olarak geçiyor )24570 paund advance donanım 24120 paund budada da birbirine yakın hoş r design a 77750 verip deri koltuklu advance kimse bana 83000 tl verdiremezdi r design aracın advance den eksiği dururken dvd oynatmıyor ikincisi hız sabitleyici yok . artılarını burda saydırmayın isteyen olursa ozel olarak bir yıgın yazarım :)

r design tam anlamı ile fiyat performans yani hoş bayide volvo durumu fark edene kadar alan yasadı diyor sırf bu yuzden onlar bile 5 tane arac siparişi geçti :)

saygılar

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.