Şimdi Ara

Volvo V40 Cross Country 1.6 Dizel Otomatik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
12.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Black_Paw

Yarın saat 3 gibi aracı almaya gelebilirsiniz dediler aldıktan sonra fotoğraf eklerim arkadaşlar

hiç foto ekleme güzel kardeşim, nazara gelir Allah korusun. Hayırlı olsun, ıslatırsan tatlısını yemeye geliriz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugway

quote:

Yarın saat 3 gibi aracı almaya gelebilirsiniz dediler aldıktan sonra fotoğraf eklerim arkadaşlar

hiç foto ekleme güzel kardeşim, nazara gelir Allah korusun. Hayırlı olsun, ıslatırsan tatlısını yemeye geliriz :)

Hocam merak edenler vardır diye ekleyim diyordum. Manisa'da yaşıyorum hocam beklerim
  • quote:

quote:

quote:

Hocam merak edenler vardır diye ekleyim diyordum. Manisa'da yaşıyorum hocam beklerim

Aracınızı teslim aldınız sanırım İlk 24 saatlik izlenimlerinizi merakla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: arabaci_58

quote:

quote:

quote:

Aracınızı teslim aldınız sanırım İlk 24 saatlik izlenimlerinizi merakla bekliyorum

Bilgisayara geçemedim hocam şehir dışındayım ilk izlenimler şu şekilde
    Elektronik el freni olsaymış güzel olurmuş
    Direksiyonu çevirince o yönün sis fari açılmıyor

Konfor olarak gayet güzel powershift şanszıman güzel vites geçişleri hissedilmiyor ama vitesin kaçta olduğu ekranda gözükmüyor yada ben bulamadım vitesin "S" modu gerçekten çok iyi aracın hızlanması gayet güzel şuanlık memnunum diyelim bilgisayar bulunca ayrıntılı yazarım eksiklerini ve artılarını ama şuanlık bu şekilde ilk görüşlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• etnaxy E kullanıcısına yanıt
    o 2 yıl boyunca arabaya binmiş olmayacan. bu mantıkla hiçbişey alamazsın
  • Arkadaşlar volvo v40 c.c d2 benim de almayı düşündüğüm bir araç Baktım da genelde alanların sesi çıkmamış aldıktan sonra. Ben Tiguan ve subaru xv düşünüyorum yüksek oldukları için. Ama inceleme şansı bulduğum v40 beni oldukça etkiledi. Yorum ve yardım bekliyorum...
  • Selam konuyu hortlatayim ay basinda alıyorum aracı yıl sonunu bekleyemem o tv de düşmez zaten ben deli gibi araştırdım bu aracı parasının arabası hatta fazlası piyasası var diye şirket araçlarına binmem wv kastediyor m uzun sürede binerim inşallah öyle düşünüyor m ama bi konu kafamda hala s60 ve v40 cc sadece ve sadece kasaları farklı süspansiyona varana kadar motor şanzımanı aynı v40 110 kg daha hafif buda daha atak yapar bence aracı ve 20 bin daha ucuz göremediğim başka bi farkı varmı arkadaşlar bu arada ikisi ilede test sürüsüne çıktım yol tutuşu kesinlikle v40 daha iyiydi v40 da 18 s60 da 17 jant vardı ve kasada sedan olduğunda n daha savruk geldi dinliyorum sizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.