Şimdi Ara

VOLVO S70 T5 - S40 T4 ve 850 T5 HAKKINDA KONUŞALIM.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
6.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ankarada iseniz R-Volvo ya gidin.Şaşmaz 2652.sok no:18 de onlarda VİDA nın en son versiyon cihazı mevcut sorununuzu çözerler.Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sef_welder

Ankarada iseniz R-Volvo ya gidin.Şaşmaz 2652.sok no:18 de onlarda VİDA nın en son versiyon cihazı mevcut sorununuzu çözerler.Saygılar.

Gecen hafta 3-4 gunlugune gitmistim ankaraya Sasmaza da gittim halbuki keske o zaman bilseydim:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99 model öncesine PC baglanamiyor..odb kodu ile arıza cozumleniyor.şanzıman icinde arkadaşın dediğine tamamen katılıyorum.

• beybal B kullanıcısına yanıt
    Benim ayakta 45 :) fakat aile olunca fazla basamiyorum.değerlerimiz gayet güzel bence.nerdeyse benzer yakıt tüketimi var..motor ve şanzımanlar aayni sağlamlık ve bakımlı bence..bazen marş geç basıyor ise debimettre olma ihtimali yüksek.geçen gün aydin otobaninda 220 yı gordun daha giderdi ama zorlamaym dedim.sizede kazasız belasiz arızasız surusler

• sef_welder kullanıcısına yanıt
    Ankara ivedik sanayide yiğit volvoda salih usta var tavsiye ederim benim motor ve sanziman bakımlarını aldığında onlara yaptırdım ..herşey gayet yolunda bende sizlere tavsiye

• sef_welder kullanıcısına yanıt
    Bu araçlarda motor cc yükseldikçe yakıt tüketimi dusmektedir.fabrika değerlerine bakmanizi tavsiye ederim.ben baktım:) kasası ağır olan sağlam arabalar dolayısıyla motor şase uyumu önemli.99 s70 t 5 kullanicisiyim

• 1.6 benzinli palio ve 1.6megane2 kullanicisi 2 tanidigim beninle ayni yakiti tukettiklerini soylediler. Krs hesabiyle s.ici su anda 55-60 krs s.disinda ise 35-40 krs civari tuketimi var. Onlarda da ayniymis. Demekki uçuk duzeyde bir tuketim yok. Sanziman isini da ankaraya gittigim bir zaman halledicem artik. Sagolun

• ucantekmeci U kullanıcısına yanıt
    Yakıt tüketiminin bencede makul seviyelerde.fakat en kısa surede şanzıman onarım bakimjnjzj yaptırmanız gerekiyor.belki içerde farkı bi bölüme zarar verebilir..sonuçta japon şanzımanı mühendislik harikaları barındırıyor.lamba yanıp sondugunde marşa basıp stop edince zman zaman arıza duzeliyor muhtemel sensorler resetliyor kendini.bu şekilde binmenizi tavsiye etmem ben ankarada 3 bin TL civarlarına yaptirmistim komple bakım ve balata değişimi.sirf istanbuldan ucuz diye goturdum.şanzıman etiket fotosunu çekerseniz daha bi yardımcı olabilirim iyi günler

Biraz zor yerde ama en azından gormus olursun.
     VOLVO S70 T5 - S40 T4 ve 850 T5 HAKKINDA KONUŞALIM..
  • O plakayi gormustum cekerim resmini. Sadece bakima 3bin cok para ya. Arabanin kendisi kac para zaten..

Bakım derken balata ve rulmanlar...3 bin bence gene iyi fiyat..İstanbul da 4.5 bin TL dediler ankaraya goturdum bnde.umarım ufak bi arıza kablo temassizligi vardır inşallah.iyi yönden bakın ilerde 10 sene 15 sene şanzımanı unutacaksiniz..yakitida etki ediyor sonuçta.2100 devirde 100 km ile gidiyorum şuan bakımdan önce daha yüksekti devir.

• Arkadaşlar belki yeri değil ama sizlere sorayım bende 2000 model S40 T4 otomatik sunroof yok araç var araç daha 125.000 de en ufak çizik veya vuruk yok ama satmak istiyorum sizce ne kadar yapar? LPG yok her 10.000 kmde bakımları yapıldı ağır bakımını yaptırdım.cevap veririseniz sevinirim.
  •  VOLVO S70 T5 - S40 T4 ve 850 T5 HAKKINDA KONUŞALIM..

üzeri nedense aşınmış gibi görünüyor.
  • Üzerinden geçen kablo boyasini kazimis olabilir..bildigim kadariyla 96 üretimi bi sanzimzn aw.50-40 le diye biliyorum 4 ileri bi sansizman s70 şanzıman latin bi eski modeli bi çok yönden benzer ozellikteler diye biliyorum. İnternetten PDF bakım oonarım dosyasını indirebilirsiniz

• Ankarada ozturk sanziman duydum oraya goturmeyi dusunuyorum. Kendimi toparliyim da biraz

ankara çankaya bayisinde gayet memnunum ustasına denk gelmek lazım
  • haklısın. birinin motoru indirelim dediği bir şeyi başkası subap ayarıyla kurtarabiliyor:) usta çok önemli. tavsiye için sağolun imkanım olunca ankaraya bir gitmek lazım.
  • Yurtdışına ciktigim için aaracimi satmaktayim aracim ankarda bulunmakta İstanbul da kullanabilcem c 30 veya küçük araç ile de takas düşünebilirim..bilgilerinize

• Selamun aleyküm arkadaşlar. Bende 97 model 850 T5 almayı düşünüyorum. Sanırım temiz bir araç buldum ama henüz gidip bakmadım farklı şehirde olduğum için. Araç sahibiyle görüştüm. Araç 0 alınıp yıllarca THY de makam aracı olarak kullanılmış. Sonra ihale ile satılmış, alan kişi belli bir süre kullanıp akrabasına satmış yani görüştüğüm kişiye. Bende görüşme de ilk olarak motor rektefiye olmuş mu onu sordum. 2017 de Bostancı da özel Volvo servisinde 10000 TL civarına motor komple yapılmış. Satıcı aracına güveniyor. Ekspere soktuğumuz zaman nelere dikkat etmeliyim hayatı noktalardır nedir. Bu araçlarda masraf çıktığı zaman çok ciddi rakamlar konuşuluyor. LPG konusunda da her marka uyumlu olmadığını duydum. Genel itibariyle yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.