Şimdi Ara

Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümü (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
24
Favori
58.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geminin tahmini varış tarihi söylendi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydds

6 aydır bu formu takip ediyorum. bende ötv indirimli xc40 bekleyenlerdenim. tabiki banada mayıs teslim demişlerdi, gemiyi liman liman takip ettim ayın 22 (haziran ) sinde gemi limana yanaştı bayi bana ayın 24 ünde (haziran ) gümrük işlemleri başlıyacak demişti, ama hala ses seda yok. bir önemli konuda vergi dairesindeki rapor işlemleri, rapor e imza barkodlu olsa bile vergi dairesinin raporun alındığı hastaneye doğrulama yazısı yazacağını, sebebinin ise beyan edilen rapor tarihinden sonra tekrar rapor alınmışmı, rapor yüzdesi değişmişmi gibi bilğileri öğrenmek olduğunu ve bu işlemlerin 20 gün süreceğini öğrenmiş bulunmaktayım. sizinle paylaşmak istedim zira bu işten artık çok sıkıldım
    Aynı durumdayım ben de çok sıkıldım artık. Tüm heyecanım kayboldu

Volvo benden takas arabamı ya da paranın tümünü isteyeli 15 gün geçti.
    Volvo işlemleri yapılmayan XC40 için benden para alıp zorunlu sigortayı başlatalı 1 hafta oldu.

Bir ihtimal cuma verebiliriz deyip beni heyecanlandırdılar.
    Şimdi de diyorlar ki raporunuz devlet hastanesinden sorgulanacak ne zaman cevap gelir belli değil.

Devlet mi bize zulüm ediyor, volvo mu bu işlerde çok acemi anlayamadım.

Sonuç olarak ciddi mağdur olduğumuz çok açık. alamadığımız arabaya sigorta ödedik.

Olur da maliye onay vermezse arabamı sattığımla kalacağım. Aynı paraya geri almam da mümkün değil.

Bidon en çok bana lazım sanki..

• x-rayted kullanıcısına yanıt
    Kalbini temiz tut az daha sabır araçlarımız nasılsa geldi altı buçuk ay oldu azdaha kader böyleymiş diyelim 🙏 bu arada cam tavanı gördün degilmi ona bile beklenir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isdemircan57

Muafiyetli mi hocam?
    Yok muafiyetli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: İ. Evcil

Geminin tahmini varış tarihi söylendi mi?
    24 Temmuz
  • Siparisi nezaman vermiştiniz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetnil.16

Siparisi nezaman vermiştiniz acaba
    İlk olarak 4 martta 10 bin tl kapora vererek sözleşme yapmıştık, sonra haziran başında satış temsilcim arayıp 15 bin tl daha vermem gerektiğini söyleyip yeniden bir sözleşme yaptı.
  • Anladim bende mayis vermistim siparis muafiyetli olarak sanirim bizim daha uretilmedi

• x-rayted kullanıcısına yanıt
    öncelikle işallah cuma günü aracınıza kavuşursunuz size süreç hakkında bilgi sahibi olmak için birkaç soru sormak isterim.
    rapor sorgulama işlemlerini tam olarak ne zaman başlattınız? birde başvurduğunuz vergi dairesi ile devlet hastanesi aynı şehirdemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydds

öncelikle işallah cuma günü aracınıza kavuşursunuz size süreç hakkında bilgi sahibi olmak için birkaç soru sormak isterim.
    rapor sorgulama işlemlerini tam olarak ne zaman başlattınız? birde başvurduğunuz vergi dairesi ile devlet hastanesi aynı şehirdemi
    yok yok .. Geçen cuma verebileceklerini söylemişlerdi. İş uzayınca bugün yeni durumu bildirdiler ne zaman alacağız belli değil.

Rapor sorgulama işleminin ne zaman başaltıldığını ben bilmiyorum. Teorik olarak geçtiğimiz çarşamba veya perşembedir sanırım. Salı bile olabilir çünkü zorunlu sigrotayı o gün başlattılar. Rapor 1 aylık daha.

Vergi dairesi ile hastane aynı şehirde. Ama o şehir istanbul bilmiyorum süreç ne olacak.
  • Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümü

Arabamı nihayet ucundan gördüm. Ama hala kaç gün bekleriz belli değil. 15 günde İzmit limandan İzmir'e geldi, İki gündür sistem gitmiş faturayı ancak bu gün kesebilecekler. En iyi ihtimal yarın başlasa işlemler vergi dairesi ile hastane arasındaki yazışmayı, plakayı falan bekleyeceğiz. Sabır, biraz daha sabır...
  • rakibalikroka kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasiz belasız kullanmayı nasip etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: rakibalikroka

Arabamı nihayet ucundan gördüm. Ama hala kaç gün bekleriz belli değil. 15 günde İzmit limandan İzmir'e geldi, İki gündür sistem gitmiş faturayı ancak bu gün kesebilecekler. En iyi ihtimal yarın başlasa işlemler vergi dairesi ile hastane arasındaki yazışmayı, plakayı falan bekleyeceğiz. Sabır, biraz daha sabır...
    İnşallah artık işlem tamam

Hayırlı olsun Aynı durumdayız..sabır az kaldı sevgiliye😄😉

Anbians aydınlatması var değil mi

Aracin rengi.ve fotoğrafatarsan seviniriz

• quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

yok yok .. Geçen cuma verebileceklerini söylemişlerdi. İş uzayınca bugün yeni durumu bildirdiler ne zaman alacağız belli değil.

Rapor sorgulama işleminin ne zaman başaltıldığını ben bilmiyorum. Teorik olarak geçtiğimiz çarşamba veya perşembedir sanırım. Salı bile olabilir çünkü zorunlu sigrotayı o gün başlattılar. Rapor 1 aylık daha.

Vergi dairesi ile hastane aynı şehirde. Ama o şehir istanbul bilmiyorum süreç ne olacak.

Alıntıları Göster
    Hocam raporunuz yeni oldugu icin mi yapiyorlar ki. Bir arkadas tucson aldi 1 hafta sonra teslim ettiler. Sadece maliyeye yazi gondermisler hastane yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen antalya

Anbians aydınlatması var değil mi
    Henüz hiç bir yazılım yüklenmediği için hiç bir yerini kontrol edemedim. Bagajı bile elle açtık. Teklif formunda vardı ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen antalya

Aracin rengi.ve fotoğrafatarsan seviniriz
    Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümüVolvo araç bekleyenler paylaşım bölümü

Naylonları bile açılmadığı için tam görünmüyor. Dış: Thunder Gri, İç: Kırmızı... Bu donanımda son Kırmızı seçenlerden olduk sanırım, artık momentumlarda gelmeyecekmiş.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.