Şimdi Ara

voltaj sorunsalı _??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hemen konuya geçim pc de arada video yada oyun oynarken kitleniyordu bende arastirdim
    voltajdan şüpheleniyorum

cpu verdigim voltaj 1.25 ama 1.23 düsüyor
    ayni şekilde ramlere 2.10 veriyorum 2.08-2.06 düsüyor bundan kaynaklanıyor olabilirmi
    psu ise cooler master 500 w

ne demek istedigimi resme bakarak anlayabilirsiniz

http://img52.imageshack.us/img52/4848/adszkx.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkan_rx7 -- 3 Kasım 2010; 20:16:54 >

• voltajla alakası yoktur ekran kartı driver yenilemeyi deneyin.
  • güncel driver kurulu benim anlamadıgım nokta neden voltaj düsüyor biostan 2.10 verdim neden düsüyor gicik oldum arkadas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkan_rx7 -- 3 Kasım 2010; 20:43:37 >
  • kimsenin fikri yok heralde konu kirliligi yapmasın ne geregi var silinebilir.
  • Konu hakkında profesyonelce bilgim olmamasına rağmen bahsettiğiniz olaya "vdrop" deniyor ve hemen hemen her anakartta oluyor. Benim şu anda kullandığım Gigabyte x48'de de aynı durum var, bir önce kullandığım Gigabyte P35'imde de vardı. Bazı yabancı forumlarda bu durumu düzeltmek için kurşun kalem veya lehimle modifikasyon yapma üzerine epey bir yazı mevcut. Naçizane tavsiyem, sistem kendisini resetlemeden, düzgün bir şekilde çalışıyorsa bu durumu hiç dert etmemeniz.
    İyi günler dilerim.
  • teşekkürler yurteri01 cvp içim anladım ben biraz araştirim vdrop işini arada bir nadiren oluyor.
    Sanada iyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.