Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.788
Cevap
145
Favori
417.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet
  • JNG9O J kullanıcısına yanıt
    58 şimdilik. daha iyi tavsiyen mi vardı? :)
  • arkadaşlar bu aracın ön takımlarından lok luk ses geliyor çukurlarda.
    amortisörler mi gitmiştir? yoksa sadece amortisör takozu mudur? hangi parçalarla beraber değişir bu?
    orjinal markası nedir ve orjinal yedek parçaları hangi siteden temin edebilirim?
    yollarda polo dolu ama ne doğru dürüst yedek parçacısı var, ne de adamakıllı bilgi alabileceğimiz güncel bir forumu var. ilginç geldi bana. bu konuda fiestacılar çok iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG9O

MaşAllah ateş ediyor Golf alanlar catlasın

Alıntıları Göster
    Polf işte bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu arabada tek pişmanlığım adaptif hız sabitleyicili almayışım oldu. Artık Golf 8 e kaldı o da :)))

• Arkadaşlar bayramda Ankara Hatay 1.6 tdi 680 km 120 km altına zorunlu durumlar harıcı düşmedım genelde 130 -140 -150 ortalama gıdıs 4.8 dönüş 5.0 230 tl depo doldu 1 depo gıdıs 1 depo dönüş ve araba ful dolu ve tabıkı yüksek klima eşliğinde yolculuk oldu 2014 bmw 320 i ed var Onuda sıfır almıştık polonun uzun yol performansı gayet ıyı 250 tork araba ful dolu gayet güzel rampa vs cekış süper 180 km çıktım stabılıte çok ıyı vırajlarda gayet başarılı ozellıkle rüzgar sesı bmw aynı hatta belkı bıraz daha ıyı olabılır gelelım konfora süper bu sınıfta böyle konfor tebrık edıyorum poloyu bmw den ınanınkı pek farkı yok tabı bmw gıtseydın gıdıs dönüş aynı sürüş tarzı poloda 460 tl bmw 800 tl olurdu ıyıkıde almışız yolda adblue uyarısı verdi 40 tl sıvı ekledım yenı nesıl dızzellerde yakıtın emısyon vs düzenliyor bırde sorum olacak aynı sürüşte benzınlıler tahmınınızce kaç yakar ornegın bmw 320 i ed 7.5 yada 8.5 cıvarı yakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre baran

Arkadaşlar bayramda Ankara Hatay 1.6 tdi 680 km 120 km altına zorunlu durumlar harıcı düşmedım genelde 130 -140 -150 ortalama gıdıs 4.8 dönüş 5.0 230 tl depo doldu 1 depo gıdıs 1 depo dönüş ve araba ful dolu ve tabıkı yüksek klima eşliğinde yolculuk oldu 2014 bmw 320 i ed var Onuda sıfır almıştık polonun uzun yol performansı gayet ıyı 250 tork araba ful dolu gayet güzel rampa vs cekış süper 180 km çıktım stabılıte çok ıyı vırajlarda gayet başarılı ozellıkle rüzgar sesı bmw aynı hatta belkı bıraz daha ıyı olabılır gelelım konfora süper bu sınıfta böyle konfor tebrık edıyorum poloyu bmw den ınanınkı pek farkı yok tabı bmw gıtseydın gıdıs dönüş aynı sürüş tarzı poloda 460 tl bmw 800 tl olurdu ıyıkıde almışız yolda adblue uyarısı verdi 40 tl sıvı ekledım yenı nesıl dızzellerde yakıtın emısyon vs düzenliyor bırde sorum olacak aynı sürüşte benzınlıler tahmınınızce kaç yakar ornegın bmw 320 i ed 7.5 yada 8.5 cıvarı yakıyor
    Merhaba dizel ile benzinli polo uzun yol tüketiminde pek fark yok anlaşılan bzim araçlarda 4.5 - 5 yakıyor

• ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sürüşte 1.5 2 lt cıvarı fark çıkıyor aıle dıstumuzdada benzınlı var özellikle dızelde dıp gaz ve 120 km sonrası yakıt benzınlı gıbı çok yukselmıyor tabı bır dızel asla benzınlı keyfı veremez ama malum turkıye şartları ıste

• quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited_Guest

Şu arabada tek pişmanlığım adaptif hız sabitleyicili almayışım oldu. Artık Golf 8 e kaldı o da :)))
    Benim rokette var söküp satayım size

https://forum.donanimhaber.com/yeni-mk6-1-0-polo-inceleme-yakit-ic-hacim-kronik-sorunlar-eksiler--133851527
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

Polf işte bu

Alıntıları Göster

O zaman yeni Jetta da Jetsat olsun

Klaus Bischoff emmi ne araba yapmış ya.

https://www.alamy.com/stock-photo-berlin-germany-16th-june-2017-herbert-diess-c-chairman-of-the-brand-145397937.html

En soldaki arkadaş o,mavi Polonun yanındaki adam

HELAL OSSUN

• 1 . dalga geldi makyajlı Golf ler prim yapmaya başladı ilan girelim arkadaşlar ya şimdi ilan girerek piyasayı yükselteceğiz yada satacağımız zaman ilan gireceğiz ve ölü fiyattan alıcı görünümlü galericilere vereceğiz.

Aldığımız fiyattan satmak yerine 10-15 bin kâr etmek daha iyidir.

Geçenlerde Honda'ları inceledim sizlere yemin ediyorum dostlarım Honda'nın hiç bir modeli Polo kalitesinde değil göğüs plastikleri esnemeyen suni deri,birleşim noktalarını ilkokul çocukları yapmış.

Neredeyse parmak giriyor yani bu arabaya 150-160 bin verenler var sizce Polo için fazla mütevazı değil miyiz ?

Polo'nun C segmentinde göğüs plastiği dokusu ve yumuşaklık olarak Astra ve Megane'dan daha iyi geldiğini söyleyebilirim Astra'nın tavan dokusu karton gibi kol dayaması Polo'dan küçük vallahi Polo'yu satıp alacağım araba bulamıyorum galiba Polo'yu satıp R-Line Polo alacağım Civic'in kaputunu açtım heryer çıplak metal kaput kapanırken teneke kutu sesi çıktı Polo'nun kaputu bile tok kapaniyor.

Eğer yol üstünde Honda bayisi görürseniz kesinlikle gidin ve görün binlerce insana nasıl geçirmişler yani halimize acıyorum birde Youtube'da Civic'i övüyorlar ya bu kadar da atılmaz.

Polo Sedan'ın bagajı 521 litre dingil 2.68 metre Jetta'dan daha büyük bir araba HB zaten Golf 5-6 arasında bir yerlerde arabayı B segment diye düşünmek cahillik gerek kalitesi olsun gerek hacim olsun araba C lere taş çıkartıyor bunu bir Citroën'ci olarak söylüyorum normalde VW'i övdüğüm çok nadir olur ama Polo'nun bu kadar artısı varken arabanın hakkının yenmesini istemiyorum .

• JNG9O J kullanıcısına yanıt
    Olur valla hocam hayır demem :)) Uzun yolda çok büyük bir rahatlık. Donanımları Golf 8 e bıraktım ben 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

bayi tahminimce 3 veya 4 bin tl söyleyebilir komple led far grubu fiyatı verir.
    youtube da araştırmama göre çok basit bi şekilde değişiyor. sadece ampulu değiştirince tamamdır.
    philips ve photon marka en kalitelileriymiş 200 400 tl arası değişiyor.
    Farlar h7 mi hocam. Elektrikçi bi arkadaş canbus cree LED önerdi bana

• Bu sabah iş yerine giderken

10 km mesafe S modda

Trafik yogunlugu azdi

• Bu da iş çıkışı biraz daha yoğun trafik

Kocasinan blv 9.km yol

S modda

• quote:

Orijinalden alıntı: ka.selcuk

Bu sabah iş yerine giderken

10 km mesafe S modda

Trafik yogunlugu azdi

Araba dizel değilmi?
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    1.0 tsi

Yakıt değerlerimjzi paylasalım

kendimiz icinde yeni arac alacaklar icinde bi yorum elde etmiş oluruz diye düsünerek paylasiyorum.

• Merhaba

Araçlarımızın modelini de imzanıza eklerseniz daha bilgilendirici olur

• ihkelektrik kullanıcısına yanıt

• Fiesta ve Linea dan sonra Polo 1.2 tsi ile aranıza katılmışm oldum. İyi araba. Cidden çok büyük fark var.

İlk sorum arka diskler için hangi balata? Trw, fredo, brembo, valeo? Link verseniz de olur.

Herkese kazasız, belasız, sorunsuz sürüşler..

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.