Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.783
Cevap
147
Favori
416.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fero01

iYI GUZELDE CANIM KARDESIM YENI ALACAKLAR YAKLASIK 20-25 BIN TL FAZLA ODEYECEK. BEN 86 A ALDIM DSG HIGHLINE I

Alıntıları Göster
    yok hocam 100 e dsg highline veriyorlar 15 bin liracık yalnızca Golf 7 lerde 47 den başladı 120 olmuş şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JNG9O -- 20 Haziran 2018; 16:26:26 >
  • Ülkemize gelmeyen 1.0 115 Beygir Polo nun verilerininde olduğu almanya kataloğu.

https://www.volkswagen.de/content/dam/vw-ngw/vw_pkw/importers/de/dialogcenter/brochures/polo-aw/polo_preisliste.pdf/_jcr_content/renditions/original./polo_preisliste.pdf

polonun baştasarımcısının kaleminden çıkan Jetta

http://www.vw.com/models/jetta

• JNG9O J kullanıcısına yanıt
    Çevre yolunda o değerleri ben de gördüm hocam 3 civarları ama 4.2 uzun yolda yakaladığım değer ve şehiriçinde yaklaşık 20 dk felan kullandıktan sonra fotoyu çekmek aklıma geldi.

Araç da ama güzel kaçıyor bas diye bağırıyor resmen. Basınca da tüm vanalar açılıyor ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited_Guest

Çevre yolunda o değerleri ben de gördüm hocam 3 civarları ama 4.2 uzun yolda yakaladığım değer ve şehiriçinde yaklaşık 20 dk felan kullandıktan sonra fotoyu çekmek aklıma geldi.

Araç da ama güzel kaçıyor bas diye bağırıyor resmen. Basınca da tüm vanalar açılıyor ama :)
    En nihayetinde Volkswagen grubu hocam 95 hp Poloda üretir 1200 hp Porschede üretir Leo da üretir.

Golf 6 1.4 TSi kullanmış biri olarak 1.0 larda VW konuşturmuş diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JNG9O -- 20 Haziran 2018; 16:52:40 >

• UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Think blue trainerde ortadaki yuvarlağın içinde Eco yazar anlık tüketim 0 lt olduğunda. Ama bende çoğu zaman eco takılı kalıyor tüm sürüş boyunca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakketen öyle konuşturmuş gerçekten.

Yazılımsal bir hata gibi gözüküyor bunun için mi ekran değişecek çok ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaokeer

o kaldırım taşı olayına benzer birşey benim de başıma geldi geçenlerde
    geri geri park ederken sensör ötmeye başladı, ben de daha mesafe var diyerek gitmeye devam ettim. sensör artık iyice yaklaştın diye öterken paat diye bir ses ve bir anda durdu araba. eyvah dedim tampon dağıldı meğer arkada kaldırım taşlarının içinden çıkan çalılar, yapraklar falan varmış, onlara çok yaklaştığı için ani fren yapmış araba. Kaldırıma daha 10-15 cm mesafe vardı ki zaten tamponun altında kalıyor kaldırım.
    Bahsettiğiniz ses buysa gayet normal bir ses.
    Vaay teknolojiye bak otomatik frenleme de mi yapıyo geri geri giderken

• Merhaba arkadaşlar ilk uzun yol samsun - ankara arası oldu , sabah 10 da randevum vardı resmî dairede sabah uyanamayınca , geç çıktım evden sürekli 170-180 arası ankara girişine kadar geldim , ortalama 8 civarı yaktı .

sonrasında ankara - Alanya sonunda Samsun'a geldiğimde 2000 km ortalaması 5.9 oldu ,

Araba sedan araçlar gibi yüksek hızda da güven veriyor ve gitmem demiyor . tabi yüksek hıza alışıncada 130 dan aşağısı gitmiyor gibi hissediyorsun

aracın bana göre en büyük eksikliği hız sabitleyicisi olmaması geri kalan teferruat

• ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    8 litre iyi mi kötü mü şimdi hocam o hızlarda motor deviri kaç oluyordu?

Muhtemelen 5000 6000 dir ben o kadar basmadım rödaj dan dolayı.

Kesinlikle adaptif hız sabitleyicili alınmalıydı ben de fark ettim onun eksikliğini ve keşke dedim.
  • Adaptif hız sabitleyici gerçekten çok iyi çalışıyor bence akan trafikte mükemmel bir teknoloji.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited_Guest

8 litre iyi mi kötü mü şimdi hocam o hızlarda motor deviri kaç oluyordu?

Muhtemelen 5000 6000 dir ben o kadar basmadım rödaj dan dolayı.

Kesinlikle adaptif hız sabitleyicili alınmalıydı ben de fark ettim onun eksikliğini ve keşke dedim.
    Hızı 170 olarak kabul edersek en az 250 km bu şekilde toplam 380 km yol 8 litre fena sayılmaz , motor devrini çok farketmedim ama 5000 civarı olması lazım ,

Hız sabitleyici için ender elektronik e sormak lazım

• ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    Anladım tahmin ettiğim gibi. Teşekkürler hocam.
  • Aracımı teslim aldım dediğim işlem yapıldı, frenlerden o tak sesi gelmiyor artık. Birkaç saatlik işlem, sabah bırakıp öğleden sonra alabilirsiniz.

• Beyler usbden flash bellek takıp müzik çalınabiliyormu yoksa sadece sarj işinemi yarıyor
  • Arkadaşlar selamlar. Birkaç zamandır 2. vites geçişlerinde DSG şanzımandan zorlanma sesi geliyor. Sanki manuel vitesli araçta debriyaja basılmadan vites değişmeye zorlanınca çıkan ses gibi ve bozuk zeminlerde yer yer çıngırdama duyuluyor şanzımandan. Sinirimi bozmaya başladı bu durum, zaten aracı alırken opsiyonlarla ilgili yanlış bilgilendirilip bayi tarafından "kandırıldık", üzerine de DSG'den acayip sesler gelince iyiden iyiye araç hakkında olumsuz düşünmeye başladım. Kendisi ilk göz ağrım, ancak böyle giderse sıkıntı var.
  • Johnny B. Goode J kullanıcısına yanıt
    Vites düşürülürken çıkan şakırtı sesi normal. Çoğunlukla bozuk zeminde duyarsınız çünkü araç sizin hızlanamayacağınızı algılayıp vites düşürür. 2 den 1 e nadir geçer ama geçerken ses yapar. 3-2 arasında da çok belirgin değil bu ses.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrt -- 24 Haziran 2018; 9:38:52 >
  • Şirketim dün araç olarak polo 2018 comfortline 1.6 dsg tdi verdi. Daha ancak 10 km yol yaptim ama genel olarak beğendim. Uzun yol tecrubelerim olacak yakit yuketimi konusunda bilgilendirme yaparim.

• Dsg korkusundan bende polo ve golf alamadım fiyatlarda uçtu.

• emrt E kullanıcısına yanıt
    Hocam peki şanzımanın debriyaja basılmadan vites değiştirme sesine benzer ses çıkarmasına ne diyorsunuz, servise götürdük, hata vermedi sistem.
  • Johnny B. Goode J kullanıcısına yanıt
    Tam olarak o sesten bahsediyorum. Normal.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.