Şimdi Ara

Volkswagen Passat 2.0 FSİ satınca yerine ne düşünebilirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
77
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle arkadaşlar araç B6 kasa bildiğiniz üzere. Ülkemizin şuan ki ekonomik durumunu göz önünde bulundurduğumuzda 2005-2007 model olan bu araçlar bile 500-600k bandında geziniyor fiyat olarak. Ve yine ekonomik şartlara bakıldığında 2 sene sonra 20 yaşına girecek olmasına rağmen günümüzde hala alınan binilen bir kasa bizde binenlerdeniz. 2005 modeli var bizde normalde her sene farklı araba alırdık fakat 5 senedir bu arabaya biniyoruz memnun kaldık işin açığı. Şuan ki değiştirme sebebimiz de yine sıkıldığımız için artık tabi bir yanımız istemiyor üstüne para koyduktan sonra değiştir diyor. Başta 2.0 fsi alma çok yakar çok masraf açar tüp uyumu olmaz gibi gibi söylemler oldu ve iyi ki de dinlememişiz. Çünkü aldıktan 1 ay sonra tüp taktırdık 5 senedir tüpçünün yanına uğramıyoruz bile en azından bu araba için gitmiyoruz. Yakıt konusuna değinecek olursak şuan ki dönemde 1.33-1.40 kuruş arası yakıyor. Bildiğiniz üzere yakıt fiyatları zaten baya yüksek şu devirde. Bu fiyatlara rağmen gayet az yaktığını düşünüyorum böyle bir konfor 150 bg güç otomatik vites gibi şeyleri hangi araçta bulabilirim bilmiyorum birde buraya yazmak istedim. Bu fiyat bandında yani üst fiyatlarda tabi ki de daha iyi seçenekler bulunmakta.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.