Şimdi Ara

Volkswagen'e sert tepki (fx57)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.facebook.com/erdi.ozuag/videos/vb.758346397/10152969642036398/?type=2&theater

Erdi Özüağ'nın yapmış olduğu güzel ve eğlenceli bir video.

• Anladık aynaları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

Anladık aynaları var

"Herkesin ulaşabileceği fiyatlar" kısmı çok güzel olmuş bence. Asgari ücretin 949 TL olduğu ülkede eminim herkes Golf alabiliyordur.
  • Aynalarım var elektrikli katlanabilen aynalarım varrrr

Abe almaz mısın bir elektrikli ayna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "katlanabilir yan aynaları olan ve herkesin ulaşabildiği golfün en önemli özelliği katlanabilir yan aynalarının olmasıdır.arabamızın diğer önemli özellikleri ise aynalarında led olması ve içerden ayarlanınca aynaların otomatik katlanıyor olması. ayrıca golfün en boşunda bile 4 tekerlek ve 1 direksiyon bulunmaktadır, bu sayede müşteri kitlesinin tamamının bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır."

özet :v

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 29 Haziran 2015; 15:19:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

"katlanabilir yan aynaları olan ve herkesin ulaşabildiği golfün en önemli özelliği katlanabilir yan aynalarının olmasıdır.arabamızın diğer önemli özellikleri ise aynalarında led olması ve içerden ayarlanınca aynaların otomatik katlanıyor olması. ayrıca golfün en boşunda bile 4 tekerlek ve 1 direksiyon bulunmaktadır, bu sayede müşteri kitlesinin tamamının bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır."

özet :v

60 kiloysa golf 59 U elektrikli ayna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passatta bile standart değil. Neyin artistliği bu.
  •  Volkswagen'e sert tepki (fx57)

Tebrikler üstadım, umarım kalitenin tok kapı sesinden mütevellit olduğunu zanneden fanboyların yüzüne kapı gibi çarpmıştır bu gerçekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şaban Oğlu Şaban -- 30 Haziran 2015; 4:01:43 >
  • Yerinde bir eleştiri olmuş. Donanımhaberi haber bazında takip etmesem de bu paylaşımları güzel olmuş.
  • Kendisi VAG grup kullanıcısı bildiğim kadarıyla o nedenle diğer VAGcılara örnek olması dileğiyle.
  • Arkadaşlar merhaba,

Benim tepkim, insanımıza bu kadar basit, özensiz, hatta sıradan bir vatandaşın bile daha iyisini yaoacağı kötü bir anlatımın reva görülmüş olmasıdır.

Bunu kesinlikle kabul etmiyorum, lütfen Volkswagen Türkiye'nin Youtube kanalındaki videoları izleyin, niyet iyi olabilir ama bu kesinlikle ortaya çıkan kötü sonucun bahanesi olamaz.

Bir de "Trafik Hayattır" vurgusu yapan Doğuş Grubu'nun, sunucu hanımlardan birisinin sık sık yaptığı "hız" ve "radardan kurtarır" vs. tarzı yorumlarına nasıl sessiz kaldığını da anlamadım.

Sonucunda ben bir Seat Leon kullanıcısyım, 2008 model. Kendi arabamın sahip olduğu özellikleri geçtim, bugün 10 yaşından büyük pek çok arabada elektrikli aynalar standart olarak karşımıza çıkarken, 100 bin TL'lik bir otomobilde bunun opsiyonel olması bir yana, anlatılması bir tuhaf, anlatılırken, mükemmel bir özellik, diğer tarafa yürümek zorunda kalmadan aynanın kapatılabiliyor olması harika bir konfor denmesi ayrı bir tuhaf.

Bu arada Facebook'ta izleme sorunu yaşayanlar olmuş, Youtube'a da yükledim videoyu.

https://www.youtube.com/watch?v=RhvunPSquCg

Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.