Şimdi Ara

volk - oz - advan - enkei, nereden almalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 112x5 ve 18 bir jant almak istiyorum. 7.5 veya 8 genişliğinde ET45-50 civarı birşey olması gerekiyor. Görüntüsü değil hafif ve sağlam olması beni ilgilendiriyor. Advan RZ-DF, Enkei RP01, OZ Ultralegerra ilgimi çeken jantlar. Bu markalardan birtek Advan için bir temsilci bulabildim, o da İstanbul'da. Ben Ankara'dayım ve jant konusunda da hiç tecrübem yok.

Acaba bu jantları Ankara'da bulabileceğim bir yer bileniniz var mı? Advan için bulduğum İstanbul temsilcisinden jantı Ankara'ya kargo ile getirtsem, acaba sorun yaşar mıyım? Aracımın orjinal jantları 18x7.5 ve fren kaliperleri biraz büyük. İnsan bilmeyince ya sürterse ya da başka bir uyumsuzluk olursa diye korkuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilsever -- 31 Ocak 2012; 1:36:27 >

• Ankara'da Enkei satan bir firmaya mail attım, RP-F1 için fiyat istedim bana şöyle bir cevap yazdılar:

"TSE GÖZETİMİ OLDUĞUNDAN DOLAYI MAALESEF BU JANT GELEMİYOR."

Bunun nedemek olduğu konusunda bir fikri olan var mı? Kaliteli jant bulmak niye bu kadar zor :( Bir de her modelin bir Çin malı var, bir yerde bulsam da o jantın orjinal olup olmadığını nasıl anlayabileceğim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.