Şimdi Ara

Volibear oynayanlar tartışalım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
8.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen oyunda 3 kişinin arasına girdi 3 ünüde canı %40tı bunun canı %80di . 3ünü aldı çıktı %15 filan canı vardı 3 ünüde öldürdüğünde

bencede nerf gelmeli
  • Yeni oplerden olacak bence.
  • pasifi nedir bunun ya ölmüyor kereta , blitzin pasifinden beter desek yeridirr.Pasifine nerf gelmeli herşeyden önce.
  • Bot giderken yanımda volibear vardı aynı lanede karşı takımdanda volibear ve vladimir vardı , bende de lee sin vardı tabi Sonuç; 11/2/5 .
  • Ranked gamelerin yeni fix banlarından olacak gibi bir hali var yine ortalığı dağıttım spirit + warmog kasın sonra kafanıza göre takılın
  • Az önce karşıda vardı birisi. Ben Shaco'ydum. Adam Sion (AD) ile birlikte oyunu taşımaya çalıştı ama diğer 3 kişi (Brand, Cassio--- ve Miss Fortune) ayak uyduramayınca kaybettiler. (Bizim takım Talon, LeBlanc, Shen, Master Yi). TF'larda öldürmek biraz zor. 1v1 öldürmek ise çok zor. Muhtemelen nerf kaçınılmaz. Yine de her haliyle pure tank gidilirse çok baş ağrıtır.
  • Dun aksam kime sorduysam "alma Gurcell ise yaramaz" demislerdi. Oyunlarda da oyle etkili olduguna sahit olmadim. Megersem bizim forum cok sevmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Dun aksam kime sorduysam "alma Gurcell ise yaramaz" demislerdi. Oyunlarda da oyle etkili olduguna sahit olmadim. Megersem bizim forum cok sevmis.

abi onu alcağına bi riven, bir talon, bir shaco, bir heimer alabilirsin hem dün beğendim heimer oynayişini, teemo dan mantar koymayada alişiksin shaco oynarsan box larla iş yaparsın kanımca =)
  • Dunku Fizz faciasindan sonra daha az olen herolar istiyorum 1/15 nedir ya :D o 1 i de almasaydim tam epic olurdu.
  • quote:

Dunku Fizz faciasindan sonra daha az olen herolar istiyorum 1/15 nedir ya :D o 1 i de almasaydim tam epic olurdu.

ben jax ile nasıl oynadim
  • Benden beterdin :) Hayatimda ilkkez heimeri vs de alamayan bir Jax gordum :D
  • quote:

Benden beterdin :) Hayatimda ilkkez heimeri vs de alamayan bir Jax gordum :D

Ama eloyu 1300 e çektim ya dün, yeniden doğmuş gibi oldum yahu, ohhhhh.. 7 - 8 maç daha alsam 1400 ve sonrada high elo omg its fascinating :D:D:D
  • Elo la beraber Ego nda artiyor. Sakin ol. Heyecan yapma :)
  • Ben oynamadım ama dün akşam bizim takımda oynayan vardı. Ben Morg ile ortadaydım her zaman ki gibi.(artık başka herolar da öğrenmem lazım) Voli ganke geldi. Ben ilk başta görmedim bunun ganke geldiğini işaret falan da çaklmadı geride kaldım.
    Karşımda da Xerath var. Xerath gördü bunu kaçıyor aha dedim kaçtı Xerath.
    Sonra adam bir anda tuttu fırlattı önüme adamı. Binding soil frenzy falan derken adam öldü.

Bana güçlü gibi geldi. Yalnız utilitysi çok güçlü olmadığı için(tutup atma dışında) nerf - buff larla çok kolay dengesi ayarlanır ayarı tutturulur düşüncesindeyim.
  • quote:

Elo la beraber Ego nda artiyor. Sakin ol. Heyecan yapma :)

Ya ranked hastaliği müthiş birşey hoca öyle deme
    Stratejini belirleyip takımını yönlendirip zafer kazanırsan kendini fatih sultan mehmet sanıyosun öyle böyle değil
  • pc düzelsin katılacam size. solo top ya da jungler ınız ben olurum yine :D
  • felaket nerf yağacak ayının üstüne
  • quote:

Dun aksam kime sorduysam "alma Gurcell ise yaramaz" demislerdi. Oyunlarda da oyle etkili olduguna sahit olmadim. Megersem bizim forum cok sevmis.

Oyunlarda etkili değil mi? Kuru iftira.
  • Dun aksam gorduklerim oyle ahim sahim oynamiyorlardi. herkes full tank gitmisdi sadece birisi trinity hextech filan yapiyordu.
  • Daha herkes acemi, 1-2 haftaya tam olarak görebileceğiz performansını. Bende tam bir build oturtamadım şuan denemelerde bulunuyorum. Takıma kesinlikle faydalı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.