Şimdi Ara

Vodka önerisi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Smirnoff north yazılmış zaten ama bende tekrar yazayım, kız arkadaşınla içebilirsin içimi rahat, 70cl alırsan ikinizde zil zurna olabilirsiniz.
  • Absolut de daha pahalı değil mi? İstanblue iyidir f/p olarak. Kolonya dediklerine bakmayın tadı iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiamondTesco

quote:

Orijinalden alıntı: Zealotry

absolut tabikide başka ne alıcan

istanblue filan nasıl usta

ondan alırsanız yanında sakın kola filan içmeyin

edit paran varsa sakın bazoka filan almayın git adam akıllı absolute filan al bide elma suyu + buz tamamdır tadını hissetmezsiniz bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75E5D0A4D -- 5 Eylül 2013; 16:30:32 >
  • Sorduğuna göre büyük ihtimalle yaşınız küçük ve tecrübesizsiniz Benim size önerim Smirnoff Black ve North'dur. Eğer pahalı gelirse Binboa da tavsiye edebilirim f/p olarak çok iyidir bence. Çerez olarak çok yağlı yemeyin, içmeden önce tıka basa yemek yemeyin ve kızlara hava atacağım diye çok içmeyin rezil olmayın. Unutma sonradan çarpar vodka. İyi eğlenceler
  • Smirnoff veya Absolut.
    Vanilyalı Absolut ile ananas suyu karıştır.Şurup gibi olur
  • Smirnof North su gibi içerler.
  • farklı bir şey denemek istersen ve tabi ki bulabilirsen zubrowka. elma suyuyla şahane ötesi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Kızlar için smirnof north iyidir, sen bakma buradaki ergenlerin bildigi 3 tane ictigi 1 tane vodkanin atismasini yapmalarina.

üstad baktım %20 alkol içeriyomuş smirnoff bana şöyle 3-4 bardakta kafayı buldurtcak birşeyler lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiamondTesco

Yarın birkaç kız gelecek kafayı yapan sağlam vodka hangisi var beyler ?

imzana bayildim. Bana versene.

• absolut alamıyosanda binboğa başkasına gerek yok
  • maddi durumun yeterliyse abssolid eğer sıkıntı varsa istanblue
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.