Şimdi Ara

Vodka kusturur mu tekrar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler uc dort gun once bardagin yarisi visne suyu diger yarisi vodka olmak uzere iki su bardagi arti bir efes extra shot ictim.Sabah kusmuk icjnde kalktim.Normalde 4 shot icip kusmam ama karistirdigim icinmi oldu artik bilemiyorum.Bugun bardagin 1/2 si vodka olmak uzere bi bardaj icsem kusarmiyim yine?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mıçarsın sek iç

• Ben ilk icisimde dahi kusmadim visne degilde redbull deneyin hocam.konusunuda acmistim az.once harika bişey

• redbull ile içki içmeyin, tak diye gidersiniz kalp krizinden
  • yeniysen veya nadir içici isen kusarsın ve + olarak ne yedıgın ne kadar yedıgınde onemlı ortamdakı nem rutubet ışık ayarı bile önemli tek bır cevabı yok bu sorunun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2.el hesap

Beyler uc dort gun once bardagin yarisi visne suyu diger yarisi vodka olmak uzere iki su bardagi arti bir efes extra shot ictim.Sabah kusmuk icjnde kalktim.Normalde 4 shot icip kusmam ama karistirdigim icinmi oldu artik bilemiyorum.Bugun bardagin 1/2 si vodka olmak uzere bi bardaj icsem kusarmiyim yine?

Yavaş içince birşey olmuyor mesela ben şimdi içiyorum absolute.Bazen ölçüyü kaçırınca epey kusturuyor bugünde ölçüyü kaçırıcam gibi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende rakıya tahammül edemiyorum bi kere 5 bardaktan sonra kokusu beni irendirdi 1 saat kustugumu bilirim yeniler için söylim hızlı içmeyin rakıyı artistlik yapmayın
  • Bir pazar gecesi tıklım tıklım olan alışveriş merkezinin ortasında deli gibi kusmuşluğum ve kafamı kaldırdığımda eski sevgilimi karşımda bulmuşluğum var. Özet olarak kusturuyor kardeş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.