Şimdi Ara

Vodem'e Avea hat takılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
3.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodem'e Avea hat taksam çalışır mı? Çalışırsa hangi ayarları yapmam gerekiyor?

Marka Huawei e160e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Labadak -- 21 Temmuz 2011; 13:14:56 >

• evet.araştır forumda konu çok işlenedi.
  • Hangi ayarları yapmam gerektiğini bulamadım ama
  • Up
  • var kardeşim var.forumda çok var.sen yine forumdan mobil partner prog.bul indir.bunun ayarları çok yazıldı çizildi.ama bana göre ayara gerek yok.çalışması gereklı.turkcell ve vodafonun kullandıgı modem aynı zaten huawei marka.....
  • Teşekkürler
  • Arkadaslar benimde buna benzer bir sorum bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım.Sorunum su
    Kuzenimin aldığı 2 yıllık taahut lu turkcel wın modemın taahudu gecen ay doldu ben bunu kullanıyordum aylık 3gb pakete 40 tl den asagı odemıyordum.
    Baglantı hızı fena degıldı ama benım ıstedıgım aylık 1 gb cıvarı ve faturası cok kabarık olmayan bır paket.sımdı hangı operatorun hangı paketını sececegım konusunda kafam cok karısık avea nın 1gb paketı 9tl ye satılıyor kontrat yok benım modemım oldugu ıcınde bu tarıfe benım ıcın cazıp gorunuyor ama avea nın baglantı hızı konusunda cıddı suphelerım var.bu konuda sızden cevap bekledıgım acıl cevaplar sunlar:
    1-Teknik olarak sorunsuz olarak turkcell ın bu modemınde her 3 operatorude sorunsuz kullanabılırmıyım
    2-Sızce hız ucuzluk acısından vede en onemlısı kontratsız olan hangı secenegı onerırsınız
    3-Son sorum bızım telefonlarda kullandıgımız ses e acık sım kart modemde kullandıgımız data hattı acık en azından ben oyle bılıyorum.Ben ıphone4 kullanıyorum avea hattım mevcut.Avea nın hem telefonda kullanacagım(aylık 1 gb olabılır) hemde laptop da turkcelın bu modemınde kullanabılecegım bır komple peketı varmıdır(bılıyorum bıraz karısık oldu ama bu konuda bılgısızım benı aydınlatırsanız cok sevınırım)
    saygılarımla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.