Şimdi Ara

VODAFONE 'AŞIRI İNTERNET KULLANDINIZ PAKETİNİZ DEGİŞTİRİLECEK' DİYE ARADIYSA YAPMANIZ GEREKENLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
3.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • PS4 sağolsun bu ay 600 gb indirmişim Millenicom'dan. Ne hız oynadı,ne uyarı için arandım.

Her geçen gün Vodafone yerine Milleni tercih ettiğime şükrediyorum.

Kullanım eşiği koy,tepki çeksin kaldır,şimdi telefonla şifaen saldır.Ne illetmiş be.
  • Aranızda superonline taahhütü bitip de vodafone'a sırf akn limitsiz bitene kadar kullanacaksınız diye burda hesaplara inanıp da geçen arkadaşlar vardır eminim.

o kadar uyardık , bu hesapların siteden uçurulması elzemdir.

resmen dolandırıcılık , kimse gizli maddeden 350gb limitten bahsetmedi öyle değil mi?

rezilliğe bak ki vodafone bir de sms yolladı limitsiz olarak kullanacaksınız diye.
  • Queenie kullanıcısına yanıt
    adam 1 mesajla gelmiş burdan ayar veriyor , hangi şirketten geldiğini kimi temsil ettiğini anlamak zor olmasa gerek.

eğer şirket gizli maddelerden bahsetmemiş ve kullanıcıya limitsiz internet kullanacaksın diye ifade etmişse hiçbir şekilde arayıup internet kullanımını azalt demeye hakkı yok.

burda kaç tane hesap geldi , limitsiz akn li paket sattı , bir tanesi uyardı mı , yapılan sözleşmelerde telefon kayıtlarında 350gb limit vardır efendim dikkat edin diye bir ibare var mı?

yok.
  • 28 aralıkta vodafone dan cep telefonlarına "limitsiz olarak kullanacaksınız" sms i silmeyip saklayan varsa burada paylaşabilir mi. mesajı silen arkadaşlar tüketici hakem heyetine verilen dosya için o mesajı kullanabilirler.
  • condemned890 kullanıcısına yanıt
    VODAFONE "AŞIRI İNTERNET KULLANDINIZ PAKETİNİZ DEGİŞTİRİLECEK" DİYE ARADIYSA YAPMANIZ GEREKENLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakTNS

hocam alttaki yarım kalan mesaj ında fotosunu atabilir misiniz ?
  • condemned890 kullanıcısına yanıt
    aylık 2 kez verdiği 4 gblik paketin mesajı hocam o gerek yok diye almadım onu limitsiz internet paketi gibi gözüküyor :)
  • Biraz önce yine aradı otomatik MH , ne bu be her ay aranacakmıyım böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Biraz önce yine aradı otomatik MH , ne bu be her ay aranacakmıyım böyle
    Hocam ne diyor otomatik mesajda? Ben bu konudan şu an haber oldum ailemden başka birisi telefonumu açıp mesajı dinlemiş ama tam olarak mesajın ne dediğini öğrenmek istiyorum yapmam gereken bir şey var mı? Bugün sadece Udemy üzerinden 5-6 kurs indirmiştim buna da karışıyorlarsa yuh artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cross Marian

Hocam ne diyor otomatik mesajda? Ben bu konudan şu an haber oldum ailemden başka birisi telefonumu açıp mesajı dinlemiş ama tam olarak mesajın ne dediğini öğrenmek istiyorum yapmam gereken bir şey var mı? Bugün sadece Udemy üzerinden 5-6 kurs indirmiştim buna da karışıyorlarsa yuh artık.

Alıntıları Göster
    jetfatura.com'a gir bak ne kadar download yapmışsın 400gbı geçmişse arıyorlar ilk mesajlara bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

jetfatura.com'a gir bak ne kadar download yapmışsın 400gbı geçmişse arıyorlar ilk mesajlara bak

Alıntıları Göster
    400 GB yok hocam baktım şuanda bugün 30 GB gözüküyor doğrudur dediğim gibi Udemy kurslarını indirdim daha sonra televizyonda rahatça izleyebilmek için. Toplamda 230 GB download var.Bunlar aylığı da geçmiş günlük limiti de var galiba. Peki şu anda ne oldu hızım mı düştü faturama mı bir şey yansıdı yani o otomatik mesajda ne diyordu?

EDIT : Konuyla alakalı bölümdeki tüm mesajları okudum.Diyeceğim şu ki bununla ilgili herhangi bir yaptırım görmedim.Eğer ki olay sadece bireysel hesabınızı başkaları ile paylaşıyor musunuz yada şirket gibi kullanıyor musunuz davası ise bence bir sıkıntı yok prosedür gayet normal.400 GB gibi bir sınır yok görünüyor çünkü yukarıda belirtiğim gibi 230 GB indirme yapmışım bu ay içerisinde bugüne kadar ve otomatik çağrıyı aldım.Sadece bugün,tüm gün boyunca indirme yaptığım için bu filtreye takıldığımı düşünüyorum.Müşteri hizmetleri aradığında daha net görüşeceğiz buraya da yazarım sonuçları ama bu aşamada ciddi bir problem olduğunu sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Marian -- 20 Şubat 2019; 21:2:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cross Marian

400 GB yok hocam baktım şuanda bugün 30 GB gözüküyor doğrudur dediğim gibi Udemy kurslarını indirdim daha sonra televizyonda rahatça izleyebilmek için. Toplamda 230 GB download var.Bunlar aylığı da geçmiş günlük limiti de var galiba. Peki şu anda ne oldu hızım mı düştü faturama mı bir şey yansıdı yani o otomatik mesajda ne diyordu?

EDIT : Konuyla alakalı bölümdeki tüm mesajları okudum.Diyeceğim şu ki bununla ilgili herhangi bir yaptırım görmedim.Eğer ki olay sadece bireysel hesabınızı başkaları ile paylaşıyor musunuz yada şirket gibi kullanıyor musunuz davası ise bence bir sıkıntı yok prosedür gayet normal.400 GB gibi bir sınır yok görünüyor çünkü yukarıda belirtiğim gibi 230 GB indirme yapmışım bu ay içerisinde bugüne kadar ve otomatik çağrıyı aldım.Sadece bugün,tüm gün boyunca indirme yaptığım için bu filtreye takıldığımı düşünüyorum.Müşteri hizmetleri aradığında daha net görüşeceğiz buraya da yazarım sonuçları ama bu aşamada ciddi bir problem olduğunu sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    230 gb ise kullanımınız size de geliyorsa sistemsel bir saçmalık var demektir.

Ben bir günde 200 gb'dan fazla indirdim güncel kullanım 800 gb'ı geçti herhangibir çağrı almadım daha geçen ayda 400'ü geçmiştim galiba şuan göremiyorum fatura ödenmedi diye göstermiyor galiba en son 650 idi 150 gb daha indirme yaptım işte 800'ü aşmışımdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

230 gb ise kullanımınız size de geliyorsa sistemsel bir saçmalık var demektir.

Ben bir günde 200 gb'dan fazla indirdim güncel kullanım 800 gb'ı geçti herhangibir çağrı almadım daha geçen ayda 400'ü geçmiştim galiba şuan göremiyorum fatura ödenmedi diye göstermiyor galiba en son 650 idi 150 gb daha indirme yaptım işte 800'ü aşmışımdır.

Alıntıları Göster
    Buyrun hocam şöyle resmini de atayım.Bu kadar yazıyı okuduktan sonra sinirlenip kursun tekini silip bir daha indirdim yani 240 felan olmuştur ay sonunda 400'e gelir diye düşünüyorum ama geçmez.

VODAFONE "AŞIRI İNTERNET KULLANDINIZ PAKETİNİZ DEGİŞTİRİLECEK" DİYE ARADIYSA YAPMANIZ GEREKENLER

Dediğim gibi arayıp " Normalde yapmazken çok fazla indirme yaptınız hattınızı biri ile paylaşmadınız değil mi ? " davası güdecekler ise sıkıntı yok.Onun dışında hat benim orada da kapı gibi sınırsız yazıyor istersem siler siler tekrar indiririm kimseyi alakadar etmez.

• Aranma günlük indirmenize bagli değil ya
    Ben ocak ayinda 200gb dl ettim, subat ayinda ise 1 - 10 subat tarihinde 150gb dl yaptim ve il dışına çıktım. 11 gündür pc hic açılmadı, evde de kimse yok. Yani 11 gündür dl falan yapilmadi. Bugun arandim ses kaydi ile. Fazla dl ediyorsunuz bilmem ne diye. Kapattim direk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Aranma günlük indirmenize bagli değil ya
    Ben ocak ayinda 200gb dl ettim, subat ayinda ise 1 - 10 subat tarihinde 150gb dl yaptim ve il dışına çıktım. 11 gündür pc hic açılmadı, evde de kimse yok. Yani 11 gündür dl falan yapilmadi. Bugun arandim ses kaydi ile. Fazla dl ediyorsunuz bilmem ne diye. Kapattim direk.
    Sistemsel bir bozuklukta olduğunu düşünmekteyim çünkü sadece ses kaydı için arandım dedikleri gibi gerçek bir operatör daha aramadı beni bugün Cuma yani bu hafta olacağını da sanmıyorum.Bakacağız.
  • 3 ay denemeli 100mbit sınırsız paketini kullanıyorum. Ancak bu kullanım eşiği saçmalığıyla ve saçma sapan tehditkar vari konuşmalarıyla uğraşamıycam. Abonelik iptal dilekçesini faxladım.
    Milleni veya Turkcell fiber e geçeceğim.. Vodafone bunu sen istedin hoşçakal.
  • Cross Marian kullanıcısına yanıt
    İnşaAllah dediğin gibidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar 1 haftadır beni cgn ip ye aldılar bir türlü çıkamadım Twitterdaki destek ve müşteri hizmetlerini aradım bir sonuç alamıyorum Hız problemi olarak görüyorlar
  • konular hep eski nisan ayında aranan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.