Şimdi Ara

Vodafone taahüdüm bitiyor. Hangi operatöre geçeyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 73 TL'ye redli 20 GB kullanıyorum (youtube hariç sınırsız sosyal medya pass'leri var). Taahhüt bu ay sonu bitiyor, yeni teklifleri:

92 TL (Red'li 20 Plus), youtube dahil sınırsız sosyal medya pass var.

Vodafone'un interneti aşırı yavaş. Bu yukarıdaki teklife eşdeğer bir tarife var mı diğer operatörlere, daha ucuza?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türk Telekom Selfy Yeni Sosyal Tarifesi var hocam.

20 GB, 750 Dakika, 500 SMS ve Sınırsız Sosyal Medya (Facebook, Instagram, WhatsApp, YouTube, Yaay, Bip, Twitter da geçerli sınırsız internet) ayda 74₺, lakin indirim alma şansınız yüksektir, indirim alabilirseniz bu tarifeyi 55₺ ila 60₺ civarı kullanabilme şansınız vardır.

Kendisi benim de kullandığım bir tarifedir, gelecek ay ödemem gereken fatura miktarına bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 19 Haziran 2021; 15:37:38 >

• Türk Telekom Prime 40 GB'da işinizi görebilir.

119 TL indirimle düşürebilirsiniz

40 GB aylık internet, sınırsız sosyal medya (Youtube, Twitter, İnstagram, Facebook)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam bu tarifede güzelde fiyat tuzlu nasıl indirilir acaba şöyle 90 da olsa kabulüm olur olmazsa selfy 74 TL lik tarifesine geçiş yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 20 Haziran 2021; 10:57:18 >
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt

Blöf ile indirebilirsiniz, tahminim şimdi alsanız ilk indiriminiz de %20 olsa, 100₺ civarına falan düşer.

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Bayi'den hat iptal başvurusu yapın riskli ama indirim verebilirler.

• Ben şu an Vodafone red 35 kullanıyorum 89 TL tüm passlar sınırsız koçailem koduyla yapmıştım tekrar indirim için kod lazım ama yok böyle bir paket kullanmak istiyorum TT de 2 tarifede var indirim kapabilirsem güzel olur yoksa şu anki fiyatlarla tarifeye geçerim

• Vodafone’nun interneti çok kötü dediğiniz gibi. Benim de taahhüt bitiyor Türk Telekom’a geçeceğim

• TürküDiyarı kullanıcısına yanıt
    Faturasıza geçecekseniz BİMcell'e geçmenizi öneririm.

BİMcell , Türk Telekom'un çıkardığı bir hizmettir ve Türk Telekom altyapısı kullanıp müşterilerine uygun fiyata güzel paketler satar.

(BİMcell'de sadece faturasız bulunur.)

12 GB, 750 dk, 750 sms 32 ₺
    20 GB, 750 dk, 750 sms 42 ₺

Eğer faturalı Türk Telekom istiyorsanız Pttcell öneririm. Pttcell, Turk Telekom'un çıkardığı bir hizmettir ve Turk Telekom altyapısı kullanır.

(Faturalı ve Faturasız bulunur.)

Pttcell Aşmayan Faturalı 25 GB 55 ₺

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.