Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.850
Cevap
110
Favori
474.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bize dokunmasalar bari
  • İzleyip göreceğiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawk28 H kullanıcısına yanıt
    Hayda 😃😃😃 iyiki önceden aldık tarifeye bak

Ben dün sınırsız tarifeye geçtim bugün kaldırıp bunu başlatmışlar  

• Darth Mentor kullanıcısına yanıt

Nasil gectin reis

Şanslıymışsınız hocam  

Artık diğer sınırsızın olmadığı kesin hayırlı olsun size☺️ DH yöneticimiz bile sınırsız kullanıyor ☺️
  • Aman Vodafone bulaşmayim isterse 10 liraya versin rezalet ötesi firma. Turkcell 300 liraya çıkarsın onu alırım karşımda muhatab olur satana kadar eyvallah ger şey iyi diyorlar sonra sorun başladığında öyle işte birader modunda
    Teklif uygulama ilemi geldi size ,hangi tarifedesiniz 🙂
  • sefa000 S kullanıcısına yanıt
    Hawk28 H kullanıcısına yanıt

@Hawk28 @sefa000 @AppleFoni

Benim geçiş tamamen şans eseri oldu, ev taşıyorum bir süre internet problemim olacak gibi, iş için de evde internet olması gerekiyor. aslında taahütsüz redbox mı alsam diye bakıyordum, 31 ocak günü yanımda uygulamasına girdiğimde sınırsız paket teklifini görünce seçeyim dedim çünkü mevcutta da 30 gb paket vardı 110 TL yada 120 TL gibi bir ödüyordum, bu şekilde daha iyi oldu gereksiz yere bir de redbox'a para verecektim internet bağlanana kadar ama umarım taşınacağım yerde bağlantı problemi yaşamam. Şuan kadıköy kozyatağındayım burda gün içinde 30-40 hız görüyorum akşamları da 10-15 civarı oluyor. Oyun oynama umudum yok da dizi film izletse yeter  

Çok iyi olmuş güle güle kullan admin 😇
  • Telefonda sürekli mobil veri açıp çılgınlarcasına kullanıp telefonu sobaya çevireceğime, bataryayı öldüreceğime Parası neyse verip sabit internet kullanırım daha iyidir benim için.
  • Bana değil bir arkadaşıma geldi hocam ondan aldım fotoyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

Telefonda sürekli mobil veri açıp çılgınlarcasına kullanıp telefonu sobaya çevireceğime, bataryayı öldüreceğime Parası neyse verip sabit internet kullanırım daha iyidir benim için.

Sakin hocam 🤭

Biz İnterneti paylaşım yapıp laptopta, evde , iste kullanıyoruz. Varsın batarya bitsin ne olacak taş çatlasa 300 lira . Ayrıca telefon da sobaya dönmez merak etmeyin .

Acaba diğer tarife kalktımı çok talep oldu yada kampanya bitti herhalde bunu çıkarttılar biz şanslı kesimiz
  • 15 GB Hotspot hediye yazısını görene kadar aslında bu tarife de fena değil diye düşünmüştüm.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.