Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.850
Cevap
110
Favori
474.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden duzelttirmediniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • müşteri hizmetlerinden bir sorun yok şeklinde cevap aldım bir kaç defa, e-posta adresine yazarak çözülecekse şansımı denemek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piyuv -- 21 Mart 2021; 0:24:28 >
  • Selamlar herkese.

Bir yıldır sınırsız olan tarifeyi 169 TL den kullanıyorum.
    İkinci 12 ayda 179 olacak şeklinde idi yanlış hatırlamıyorsam. İlk 12 aylık süre bitiyor önümüzdeki günlerde.

Şimdi baktığımda aşağıdaki teklif geldi.

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)

Bu Limitsiz Tarifenin önceki Sınırsız Tarifeden bir farkı var mı?

Hotspot kısıtlaması falan gibi bir şeytanlık var mıdır? Kullanım koşullarında bu tür bir ayrıntı yok.

Bir yamuk olmadığını geçiş yapmış bir arkadaş teyid edebilirse ben de hemen geçeceğim.

Teşekkürler...

• sirjohn78 S kullanıcısına yanıt
    2. yıldayım, kısıtlama yok.
  • ougzahn kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.

Emin olmak için tekrar sorayım,

Sınırsız Tarifedeyken bu teklif geldi ve geçtiniz değil mi?

Ben zaten şu an sınırsızdayım, şu an bulunduğum tarifede hiçbir kısıtlaması olmadığını biliyorum, bunu kabul edersem hem 2 yıl daha kafam rahat olacak hem de 6-7 TL daha ucuz olacak o nedenle emin olmak istiyorum.

Taahhüt bitimine 2 ay kala aradılar 189 tl için. Cevapsız bırakınca 169 tl’den sundular kabul ettim. Şu an 176 tlden kullanıyorum sorun yok.
  • ougzahn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Kabul edeyim o zaman...

Sınırsız tarifeye uygun internet kullanımı olan herkese tavsiye ederim. Evinde altyapı olmayanlar için de uygundur. Alırsınız 4g modem herkese dağıtırsınız benim gibi. İyi günler güle güle kullanın.
    Sana özel gelmiş teklif zaten ,şuan hotspot kısıtsiz tarife kulanimdan kaldırıldı,teklifte hotspot kısıtı olduğunu düşünmüyorum ,istersen kabul etme aramalarını bekle ama teklifte kısıt olsaydı yazardı 😀

Kabul etti mi teklifi

• Red 25 tatifsindeyim 9 aydir limitsiz teklif gelmedi. Gelsede kabul etmem artik aksam 18 den sonra int hizi 1mb altina dusuyor, youtube video 360p de bile izlenmiyor, kac defa aradim cozum bulamadilar, anca hat resetlemesi yapiyorlar, cikardigim sonuc altyapi kaldirmiyor.. sabah 15mb kadar cikan hiz her aksam 18 den sonra 0,50kb kadar dusuyor taktir sizin arkadaslar..

• Limitsiz Red tarifesindeyim, 2. Yılıma başladım 170 küsür veriyorum ve mart faturam 9 lira geldi. Müşteri hizmetlerini aradım, kampanya tanımlandığı için bu ay bu şekilde olacak dedi, şaşırdım ve teşekkür edip kapattım bu ay bedavaya gelmiş oldu :) ayrıca 14 aydır kullanıyorum ve hızı anlık durumlar dışında hiç yavaşlamadı

• Benim tarifemde ki Youtube sınırlaması nihayet düzeltildi. Engin aksoy'a mail atmak çözüm getirdi ve bir önceki tarifeden kalan sınırlamadan kurtuldum.

Artık rahat rahat 1080p60fps kalitede video izleyebiliyorum.

Anlık aldığım hızda bu şekilde.

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)

Teşekkürler Vodafone'cum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 26 Mart 2021; 9:11:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paketler çok iyi ama fiyatı iyi değil. 200-300 TL kolay kazanılmıyor. Heleki vodafone böyle bir ücret istiyorsa. Ülkede en ucuz operatörün vodafone olması lazım. En kötüsü o çünki bir de yüksek fiyat mı vericek?

169 TL diyor. Ben vallahi o fiyata vermeye utanırım.

Gidip 5 mbps hızlı sınırsız gb'li tarifeyi 129 TL yapmış. İnsan gider hele ki bu dönemde ucuzlatır 79 TL yapar. 89 TL yapar. 100 Mbps

vermiyorsun sonuçta 5 mbps.

Ve de pakete ulaşmak donald trump'a ulaşmaktan daha zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 26 Mart 2021; 12:58:17 >
  • @Jazzalyn Ama hocam insanda eğer birazcık mantık ve paranın kolay kazanılmadığı duygusu varsa, gidip vodafone'dan 169 TL'ye o paketi almaz. Bu arada hayırlı günlerde kullanın lafım meclisten dışarı.

Şimdi herkes biliyor Türk Telekom 4.5G'si Vodafone 4.5G'den daha iyi olmaya başladı.

Ve Türk Telekom Selfy'de Sınırsız Sosyal Kampanyası var. (ilk 3 ay 53, kalan 9 ay 63, kalan 12 ay 74 lira.)

20+20 GB her yöne internet + 750 dakika + 500 sms.

Facebook, Twitter, Youtube, İnstagram internetinizde yemiyor ve sınırsız. En güzelde bu.

Geriye Google, Haritalar, Oyunlar felan kalıyor. 40 GB'da onlarda çok biteceğini sanmıyorum.

Yani bir nevi sınırsız internet gibi oluyor. Ucuz fiyata ve çok yüksek hız olmada. Ama vodafone'a göre alınır.

• Bu tarifeyi zaten bölgesinde iyi olan kabul edip kullanıyor. Kullananlardan ev internetini kapatıp kullananlar bile var. 169 TL gayet iyi bir fiyat diye düşünüyorum. Gerçi artık bizim tarifeye kapak atanlar attı, kimsede kolay kolay alamaz. Yeni tarifeleri falan var 5Mbps 10Mbps, şahsen o parayı vermem.

Vodafone'da da pass paketli tarifeler var ama bir tık daha pahalı. TT 4.5G'de Vodafone'dan kat kat üstün (şehir merkezlerinde) olmasına rağmen hâlen pazar payında Vodafone'u geçmeyi başaramadığı için rekabet kuralları gereği Vodafone'a göre daha uygun fiyata tarife çıkartmaya hakkı var. Yarın birgün sıralama değişirse sen birde o zaman gör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackram2 B kullanıcısına yanıt
    Ceo ya mail atmayı deneyin hocam.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Sevindim sorununun çözüldüğüne ,daha önce böyle birşey yaşadığını yazsaydın önceden cozebilirdik .

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.