Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki kotasız pakette 15 mbps sınır mı hiç üstüne çıkmıyor mu aynı şekilde 5 mbps upload içinde bu soru geçerli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kotalı kullananlardan bazı kişiler bazen upload sınırı olmadıgını soylemişlerdi ama kesin değil o durum, yine bu durumu gözlemleyip ve bu mesajı gören olursa belki cevap verirler. Normalde 5mbps uyguluyorlar hocam. Ben eski aboneyim 10/5mbps kullanıyorum hiç aşmıyor. speedtest net te 12/6 görüyorum maksimum.

@urf rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandim

başvurduk bakalım

güzel, 30-40 mbits gibi indirme hızı oluyor, kotayı da doldurmaz isek sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandim

güzel, 30-40 mbits gibi indirme hızı oluyor, kotayı da doldurmaz isek sıkıntı yok

Alıntıları Göster

Hayırlı olsun, pass paketleri ve Vodafone TV tanımlanmış mi size de

Ayrıca kurulum bağlantı 24 saat sürmedi herhalde, hızlı oldu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -observer- -- 18 Kasım 2020; 19:18:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -observer-

Hayırlı olsun, pass paketleri ve Vodafone TV tanımlanmış mi size de

Ayrıca kurulum bağlantı 24 saat sürmedi herhalde, hızlı oldu gibi

Alıntıları Göster

görevli arkadaş ertesi gün gelip kurdu hocam , 2gb vodafone tv görünüyor vodafone yanımda da, çarkı çevireyim dedim hata verdi 2 gb internet tanımladı, kullanılmıyor ama... eksilmedi hiç... ekstra tırtıklayacak birşey varsa haber edin :))

• tridinebandim T kullanıcısına yanıt

Red ayrıcalıkları var :)

• Arkadaşlar merhaba, 3. faturam çıktı ama hala kalan kullanımlar görünmüyor, sms alamıyorum. Gerzek müşteri hizmetleri bir şeyi çözemiyor. Anlık sorunları kendi aramızda konuşmak için bir telegram grubu kursak nasıl olur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim yanımda uygulamasında ek 50gb paketi görünmüyor. bende kalan kullanımı göremiyorum

• 150 GB kotalı tarifesi devretmeyi düşünen olursa PM den iletişime geçebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne hocam bu ayrıcalıklar :)

• redbox a başvuru yapmak istiyorum ama adresime göre adsl internet paketleri çıkıyor. nasıl redbox a başvuru yapıcam? çözümü bilen varmı?

• RedBox Her Yerde Paketi ile tarifenize ek ayda 30 TL'ye RedBox'ınızı yazlığa, tatile, memleketteki diğer evinize yanınızda götürebilir,

Abi bu ne iş şimdi anlamadım ben 100 lira diye alacaktım her yerde yanıma götüremiyor muyum bilen biri cevaplarsa? illa +30 mu vereceğiz?

• Arkadaşlar evde altyapı yok. Redbox'a başvuracağım ama akşam saatlerinde 15 megabit hız 2 3 megabite düşer diye korkuyorum. Deneme süresi var mı acaba? Deneme süresi içinde begenmezsek ucretsiz iptal edebiliyor muyuz?

• yagiz456 Y kullanıcısına yanıt
    Kullanım yapacagınız yerde çekimgücü oldugundan eminseniz farklı adres gösterip başvuru yapabilirsiniz

• mukuk20 M kullanıcısına yanıt
    Bunu denemek için simkartı vodafone olan bir ceptelefonu ile denemeler yapabilirsiniz. Eğer stabil ve hızlı çekim varsa rahatca basvurunuzu yaparsınız. Bide bölgede çekim varsa onay veriliyor satısa. Ve kurulum ekipi test edip veriyor. Testten sonra dönüş yok yani. Alın deneyin demiyorlar.

• Cihazsız abonelik başlatmıyorlar malesef. Modemi vodafonedan almak şart

• SINIRSIZNET S kullanıcısına yanıt

farklı adres neresi göstersem hep adsl paketleri cıkıyor bi türlü bulamadım redbox a uygun...

• Merkezi yerlerde elbet çekim vardır. Oraları deneyin.

• SINIRSIZNET S kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.