Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2.faturam yeni geldi benim. Kota olarak sözleşmede sadece download için 500gb yazıyor. Yanımda şifremi henüz almadım, aksi bi durum olursa yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben iki kere aradim vodafonu sifre gonderdim dediler gelmedi bi turlu. Sifresiz vodafone yanimda uygulamasina girmeyi tarif ediyim sana. Vodafone hattini telefonuna tak vodafone yanimda uygulamasina gir

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

Fatura ödeye basinca hesabina otomatik giriyor. Ben baska yöntem bulamadim acikcasi 😂

Dedigin sozlesmenin aynisini imzaladim ben de 5 agustosta ama gel görki 200gb kotali 4.5 g hizinda paket tanimlamislar. Ama şunuda ekleyim bana telefonda 200gb kotali paketi soylemislerdi ben ona okey dedim ama eve gelen ekipte taahutnamenin hepsini okudum 10/5 500gb ust limitli yaziyordu benim icin daha cazip oldugundan sesimi cikarmadim okeyledim. Ben sikayet olusturdum taahhutnamemde imzaladigim tarife bundegil diye. İnsallah bu yönde duzeltirler 🤷🏻‍♂️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneskaanb -- 18 Ağustos 2020; 10:49:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar baştan sona herkesin yorumunu okudum fakat böyle bit tarife var mı yok mu anlayamadım. Kullanan arakdaşlar ss atmış. Kullanan arakdaşlar nasıl almış bilgi verebilir mi? Bayiler ve müteri temsilcisi herhangi bir bilgi verememekte..
  • eneskaanb E kullanıcısına yanıt
    Mükemmel bi detay.. Teşekkürler
    Benim sınırsız görünüyor ilginç, önümüzdeki ayın sonuna doğru test edeyim bi.. Seninkine yanlışlık olmuş olabilir, düzeltirler umarım yakında. En azından 500gb hakkin, onda degisiklik yapamamalarinlazim.

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

• Peki bu verdikleri modem kiralik mi yoksa bizimmi olacak? Ödemelerde cihaz kirasi degilde cihazin taksit fiyati diye yazmislar. Sozlesmede de oyleydi sanki cihazi satiyormus gibi anlasiliyor

• by_ediii B kullanıcısına yanıt
    Evet hocam satisi yok bu tarifelerin. Kuruluma gelen adam senin torpilin kim bunun satisi yok diye geldi 😄
    colman.deegan@vodafone.com
    Vodafonun ceo suna mail attim. Evimde adsl altyapisinin bile olmadigini yazdim(gercekten yok ama) internette de boyle bilgiler gordum boyle bir hizmetiniz varsa yararlanmak istiyorum diyip adresimi iletisim bilgilerimi yazdim. 3-4 gun sonra telefon geldi, bolgeniz redbox a uyumlu degil dediler. Ama vodafone full cekiyor baz istasyonunuz evimden gozukuyor hizida guzel dedim. Dogrudur ama sistemde oyle gozukuyor dedi peki diyip kapattim 3-4 gun sonra bidaha aradilar paketleri anlattilar bitanesini sectin ertesi gun kuruluma geldiler.

Evet verdikleri modem bizde kalacak o yönden güzel. Yaklaşık 1000tl modem( b535). Alternatifim olsa satacağım, burada telefon pek çekmiyor o gayet iyi çekiyor :)
    Benim bölgede de alt yapı yok benzer şekilde başvurdum, tek paket sundular

• Neyse insallah benide 10/5 e gecirirler pek umudum yok ama 😂 bu arada hat kesinlikle sms almiyor. Ne yaptim ne ettiysem basaramadim :/

sms ve sese kapalı malesef. en azından sms acık olsaydı, lazım olurdu - onay gerektiren yerlerde
    Müşteri hizmetlerini arayip sms hizmetini açabilirsiniz ben açtirdim. Vodafon yanimda şifre alamiyorum giremiyorum diyerek kapali sms alimina dedim onlarda açti.

• Vodafone'nun kendi sayfasinda neden boyle bir sey yok

• TEKNOPARK35 T kullanıcısına yanıt
    Peki siz nasıl satış yapıyorsunuz?

Bir cevapta bana

Bende cevap alabilirmiyim ?
  • @TEKNOPARK hoccam DM sms doğrulamadan kapalı yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKNOPARK35

Bu mesaj silindi.
    Banada bilgi verirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKNOPARK35

Bu mesaj silindi.
    Bende alabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.