Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrica red alip onaylanmayan arkadaslar sunlara da dikkat etmeli. Vodafone uzerine o tarihte odenmemis bir borc bulunmamasi gerekiyor. Ayni abonenin vodafonenet te ev interneti aboneligi olmamasi gerekiyor. Ve kisi uzerine olan abone hat sayisi 5 tane olmamasi gerekiyor. Ayrica sunu da belirteyim vodafone kisi alabilecegi hat sayisini 15 tane olarak belirttigi sozlesmeler var. Ama ayrica kullandigi paket sayisinda bir kisitlama yapip 5 taneyi gecemez diyor. Yani red tarifesinden 5 tane varsa mevcut 6. Olarak vermiyor onay. Bu redbox u ev interneti saymiyor. Red tarifesi sayiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslan05

Sabah saatlerinde 7nin üstünde dolaşıyor hız 14 gördüğüm oldu,Akşam saatlerinden sonra 3ü geçmiyor ping 800 ms görüyorum..
    Modemi aç kapa yapıyor musunuz arada ? Farklı bir servere bağlanması için yapıyorum ben bazen de ,

• quote:

Orijinalden alıntı: SINIRSIZNET

Ayrica red alip onaylanmayan arkadaslar sunlara da dikkat etmeli. Vodafone uzerine o tarihte odenmemis bir borc bulunmamasi gerekiyor. Ayni abonenin vodafonenet te ev interneti aboneligi olmamasi gerekiyor. Ve kisi uzerine olan abone hat sayisi 5 tane olmamasi gerekiyor. Ayrica sunu da belirteyim vodafone kisi alabilecegi hat sayisini 15 tane olarak belirttigi sozlesmeler var. Ama ayrica kullandigi paket sayisinda bir kisitlama yapip 5 taneyi gecemez diyor. Yani red tarifesinden 5 tane varsa mevcut 6. Olarak vermiyor onay. Bu redbox u ev interneti saymiyor. Red tarifesi sayiyor.

alakası yok 385 tl fatıra borcum var 1 yıldır ödemiyorum çıktı red box.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oarse O kullanıcısına yanıt
    Şanslısın o zaman sistem vermiş. Ödenmemiş faturadan red yiyenler var.

• oarse O kullanıcısına yanıt
    Normalde kara listede olman gerekiyor 1 yıllık borç ile.

• Arkadaşlar 600 gbı geçtikten sonra modemim düzen tutmamaya başladı huactrlden birşeyler denedim ama olmuyor modeme restart atınca düzelip 5 dk sonra yine 3 4 ışığa düşüyor (baz istasyonu binanın yanında) 500 600 gb a kadar hızım 15 den aşağı düşmedi hatta yoıtubede hız testim var 3.5 bin izlendi. Varmı benim gibi bir sıkıntı yaşayan

• syn.BerkaySYM S kullanıcısına yanıt
    500 GB a kadar diyordu sınırsız paketler için , sonrasına sınırlama koyulmuş farklı platformlarda da aynı şeyden şikayet okudum

• ZevkiSefa kullanıcısına yanıt
    Facede de yazan bendim grupta benim dışımda bu sorunu yaşayan yok sanırım veya 500 gb ulaşan

• arslan05 A kullanıcısına yanıt
    3g sebekesine cekin daha stabil olabilir hiziniz

• Bayiye gittim bugün artvin kars ardahan da redbox kullanılmayacak dedi. Olabilir mi böylr bişey

• Kapama tuşuna Basınca kapanmıyor. Uzun mu basmam gerekiyor anlamadim,denemedim ama öğrenir yaparım artık

• arslan05 A kullanıcısına yanıt
    Uzun basın. Fişten çıkaracağınız zamanda kapatıp çıkartın yakarsınız sonra cihazı

• Anladım teşekkürler

• Teşekkürler

• Ek olarak
    Modemin konumu gerçekten çok fazla fark ettiriyor. Evde en iyi çeken yeri bulun ve santimlik konum değiştirmeleri deneyin sehpanın bir ucunda 0.5 görürken diğer ucuna alınca 12 gördüğüm oldu modemin konumu önemli.

• arkadaşlar fatura ayın 10 unda mı kesiliyor? Şu ana kadar vodafone bana tek bir mesaj göndermedi. ha bi de faturam şu an 57 tl gözüküyor.

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

• seperatex S kullanıcısına yanıt
    8 Ekim'de başladım kullanmaya ilk fatura 15 Ekim görünüyor
    VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

• Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapabilen oldu mu ? Interneti alalı neredeyse 2 ay olacak hala duzeltemediler sistemi kalan kullanım hakkımı takip edemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazy0067 C kullanıcısına yanıt
    İnternet arayüzüne 192.168.8.1 yazıp modemin şfresi ile giriş yaparak modemin içinden bugüne kadar kullandığınız toplam veriyi görebiliyorsunuz. Yanımda uygulaması malesef henüz daha oturmadı .

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.