Şimdi Ara

Vodafone Red 10'a geçtim. Bir sorum var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Vodafone Red 10 tarifesine geçtim. 10 gb internet dediler (ki internet sitesinde de öyle yazıyor) ancak bana 8.71 gb internet geldi. Neden olabilir? Bu arada aile indiriminden faydalandım, etkisi olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hesap kesimine kadar olan süre için tanımlanmış ondan. Mesela her ayın 15 ise fatura kesim 4 günlük kesilince o yansımış bir sonraki ay düzelir hocam merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m398 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Bu red 10 a bende geçiş yapacağım. Memnun musunuz?

• İnternet yönünden çok iyi. Vodafonelularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma var. Memnunum diyebilirim ama çok erken galiba çünkü 3 gün önce geçtim.

• Teşekkürler. İçeriği net olsun konuşma olsun bol olduğu için düşünüyorum zaten. Galiba da bu olacak. Fiyatını artırmışlar. 45 di ilk başta.

• vodafone interneti yavaş
  • Ben de bugün geçiş başvurusu yaptım Türk Telekom'dan. 49 TL olacak faturam. A101 50 tl çeki de alacağım hat aktif olunca. Telekom'da her yöne 600 dk, Telekom ve sabit hatta sınırsız dk, 1000 SMS, 10 gb internete 42 ödüyordum 12 aylık taahhütle (bol kepçe tarifesi.) Red avantajları aradaki farka değer herhalde değil mi :)) Şebekesi ne durumda, Telekom'dan farkı hissedilir derecede midir acaba?

• emrah4407 E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hiç Türk Telekom kullanmadım ama yakın arkadaşlarım kullanmıştı. Aynı ortamda benim telefon full çekerken onların telefonu çekmiyordu. Türk Telekomun çekmeme olayını çok defa gördüm. Vodafone Red 10 tarifesinde bende henüz yeniyim.

• Bilginiz vardır tahminim ama bir ihtimal belirteyim. Vodafone yanımda uygulanması pazartesileri ek internet paketi falan vermekte. Bende yaklaşık bir buçuk aydır kullanıyorum. Dikkat etmediyseniz göz atarsanız iyi olur.

• yakamoz093548 Y kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığı zamanlar 1gb verdiği oluyordu, şimdi 250mb...

• İlk zaman 100mb veriyordu hediye olarak, anneler gününden bu yana 500mb hediye vermekte bana. Umarım azalmaz ve hatta artarak devam eder :) uzun süredir kullananlara ne kadar internet hediyesi gelmekte bilgim yok bu arada.

• Kocaeli de falan oturuyorsanız vodafone den uzak durun hiç bir yerde cekmıyor
  • serhatmirkelam S kullanıcısına yanıt
    Çokça şikayet var Vodafone hakkında. Vazgeçme safhasına geçtim. Tt ile devam sanırım. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.