Şimdi Ara

Vodafone Pismanlikmis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dun itibariyle 10 senelik avea hattimi vodafone taşıdım.
    2000 DK 10GB internetti sozde paket
    Hat aktif olur olmaz kalan bilgilerimi sorguladım.
    Hat açıldığı anda kalan bilgisi 1642 dk 9.16 gb görünüyordu.
    Yani 1 dk içinde 400 dk konuşmuş 1 gb internet harcamışım.
    Bugün ise yaklaşık 3 saat boyunca telefonda 4g yazmasına ragmen hicbir internet sayfası açılmıyordu.
    Bu ikisi için müşteri hizmetlerini arayayım dedim.
    542 ve türevlerini aradığımda sesli mesaj çıkıyor pesi sıra meşgul çalıyor ve kapanıyor.
    İnternette 542 meşgul çalıyor diye arattığımda ise gerek vodafone forumda gerekse şikayet var.com da 3-4 seneden beri ayni şikayetin olduğunu gördüm.
    Su an mobildeyim gerekli ekran görüntülerini paylaşacağım. Numara taşıma işlemini iptal edip tekrar eski hattima dönmek istiyorum yolu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam o süre ve dakikaların sebebi hesap kesim tarihine kadar olan örneğin 30 gün için 1000dk 10 gb internet varsa 25 gün için 900 dk 9 gb yüklüyor onla ilgili çekincen olmasın ben 20 yıllık aboneyim ancak 4g yazıp girmeme konusunda haklısın 3g nin kralı vodafone 4g de en kötü olanı şebeke kapsama iyi hız yok bağlanmıyor oda fiber sıkıntısından kaynaklanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: m398

hocam o süre ve dakikaların sebebi hesap kesim tarihine kadar olan örneğin 30 gün için 1000dk 10 gb internet varsa 25 gün için 900 dk 9 gb yüklüyor onla ilgili çekincen olmasın ben 20 yıllık aboneyim ancak 4g yazıp girmeme konusunda haklısın 3g nin kralı vodafone 4g de en kötü olanı şebeke kapsama iyi hız yok bağlanmıyor oda fiber sıkıntısından kaynaklanıyor

Aynen o is öyle heralde. Biraz önce avea hattan müşteri hizmetlerini aradım orda açılıyor tekrar aveaya döneceğim birkaç gün içinde en ufak bir sorun daha yasarsam.

• 542 benin hattada aranmiyor yogunlukdan galiba eger sorunun varsa Vodafone Destekden Yaz Twitterdan yani birde forumdan yaz seni arasinlar genel mudurlukden ariyorlar kapsamli inceleme baslaniyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.