Şimdi Ara

vodafone net sorunum yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iki yıl boyuncu vodafone net kullandım, hiç kesinti yaşamadım taahhütüm bitince yeni taşındığımız yerde eşim adına telefondan başvuru yaptık. (hakkaride yaptık bu işlemi) biri interneti bağlamaya geldi fakat evde hazır bir kablo cekili olduğu için kablo çekmedi onu kontrol etti ve tamam deyip gitti. modemi kurdum internete bağlandım fakat sürekli kesinti yaşamaya başladım. kesintim bazen dakikada bir bazen beş dakikada bir oluyor. müşteri hizmetlerini arıyorum durumu anlatıyorum sorun yok gözüküyor diyorlar. modemim daha önce vodafonede kullandığım modem sorunu yok. kablo bağlamaya gelen yetkiliyi arıyorum bizde sıkıntı yok kutuya kadar bize ait gerisine karışmıyoruz diyor. kablo bağlamadan gittiğini söyledim. yoğunuz yarın gelir bakarız dedi.
    ben bu işten sıkıldım. taahhüt bozarsam ne kadar öderim 3 hafta oldu bağlantı yapalı,
    bir de ben sözleşme imzalamadım sadece müşteri hizmetleri ile telefonda görüştük.
    a101 hediye çeki kampanyası vardı fakat onu da alamadık kampanya bitmiş dediler. biz bağlantı için müşteri hizmetleri ile konuştuğumuzda bize çek vereceklerini söylediler kampanya vardı o zamanda.
    ne yapmalıyım yardım edin arkadaşlar.

• modemin snr değerleri nasıl büyük ihtimal iç tesisat diyecekler
  • Merhaba hocam

gecmis olsun oncelikle ozelden abone numara ve ariza kayit no iletir misiniz bir bakayim
  • Konuyu şöyle çözdüm TTNete geçiş yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.