Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.360
Cevap
59
Favori
168.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
Giriş

ilk 3 ay 250, sonraki 9 ay 450 TL.

Hatta, kararımı verip e-devletten iptal edince daha düşük bir teklifle gelinirse bu defa ben kabul etmeyeceğim. Bu son teklif midir dedim. Evet cevabını aldım.

Taahhütsüz fiyat ise 350 TL nedense, daha düşük. Ama burada da fiyatlar her an artabilir diyerek korkuttu :)

Mayıs sonuna kadar taahhütsüz fiyattan devam edip Türk telekom fiber aktiflenmesini bekleyeceğim.

• isoomail kullanıcısına yanıt
    Siz iptal birimine bağlanmaktan neden çekiniyorsunuz onu anlamadım
    İptal birimine bağlansanız işiniz çözülücek sadece söyleyeceğiniz şey fiyatlar yüksek iptal etmek istiyorum. Onlarda ekranlarında çıkan size özel fiyat vericek. Ama siz illa 400 500₺ ödemek istiyorum derseniz sizin kararınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZıpZıpZürafa

Siz iptal birimine bağlanmaktan neden çekiniyorsunuz onu anlamadım
    Neden çekineyim ki.
    İptal birimine bağlayın, ulaşamıyorum dedim zaten.
    Ben yardımcı olabilirim, iptal birimine de biz bakıyoruz dedi ve ekranında çıkan fiyatları okudu.
  • quote:

İptal birimine bağlansanız işiniz çözülücek sadece söyleyeceğiniz şey fiyatlar yüksek iptal etmek istiyorum. Onlarda ekranlarında çıkan size özel fiyat vericek. Ama siz illa 400 500₺ ödemek istiyorum derseniz sizin kararınız.
    İlginç bir düşünme tarzın var.

Evet ben iptal birimine bağlanmak istemiyorum ve yüksek fatura ödemek istiyorum.
    Almak istediğin cevap bu sanırım.
    Manyağın birine denk gelirim, iptal ettirmek istiyorum fiyatlar yüksek derim, peki der iptal eder :) demenizden belli
  • quote:

Manyağın birine denk gelirim, iptal ettirmek istiyorum fiyatlar yüksek derim, peki der iptal eder :) demenizden belli
    Şu anda iptal riskine giremem. TTNET hattı aktif olunca iptal etmek üzere tekrar arayacağım.
    Yine aynı fiyatı verirlerse e-devlet üzerinden iptal ederim. Yeni ve mantıklı bir teklif gelirse devam ederim.
    Gelmezse TTNET fiberini uygun bir firma üzerinden alırım.
    Gelişmeleri, okuduğunu anlayacak forum sakinleri için yazarım buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoomail -- 22 Mayıs 2024; 17:2:1 >
  • Bilgi ve yardım için yazıyorum.

taahhütüm bittiği için 12 ay 100mb vodafonenet (süperonline altyapısı) için aradılar , 400TL teklif ettiler.

Turk.net e geçmeyi planladığım için E-devletten sözleşmeyi iptal ettim.

İptal birimi aradı, 3 ay bedava ücretsiz , kalan 9 ay için 375TL + 500TL (a101 migros yanımda) hediye çeki verdiler.

kabul ettim hemen.

• Yeni müşterilere indirim yapmıyorlar yapsalar 😂 çok güzel olur aslında
  • alpercan A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Alt yapınız Vodafone olsaydı daha iyi indirim alırdınız.
  • Vodafone hangi altyapı kullanıyor.. TTNet mi süper online mi..
  • wkend kullanıcısına yanıt
    Kendi alt yaposını kullanıyor vodafone fiber alt yapı
  • Tşk ederim üstadım yeni müşteriler için 100 mbit 18 ay taahhüt verirsek ne istiyor lar fiyat olarak.ttnet 18 yıldır kullanıyorum ve verdikleri rakam 18 ay için 450 tl
    18 aylık taahüt verilmiyor artık 24 ay veriliyordu önceden şimdi 12 aya düşürdüler yeni müşterilere özel kampanyalar bulunuyor Vodafone net sayfasından bakabilirsiniz.
  • Az önce görüştüm 499 TL verdiler 100 mbit için.ilk faturası ücretsiz dediler hemen hemen 450 ye geliyor TTNet in verdiği rakamlarla aynı..kafamda deli sorular tüm firmalar anlaşmış gibi aynı fiyata çıkartıyorlar..
    Comnet öneririm hocam 100 mbit 200₺ yıllık peşin ödeniyor bi ona bakın isterseniz
  • Fen lisesinde okuyan çocuklar var net kesilirse uzun süre dersleri etkilenecek diye çekiniyorum.sinav haftası geldi şimdi geçiş yapsam bı arıza olsa bekleki gelen olsun.Diyarbakirdayim 2 senedir bir kez bile kopma sorunu yaşamadım TTNet de üstadım.
    Hocam faturalı Vodafone hattınız var ise 12 ay boyunca aylık 90₺ daha indirim yapıyorlar bilginize.
  • zsinankarabulut Z kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok hattim
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158755375 bu konuya bakmanızı öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.