Şimdi Ara

Vodafone NET Ahlaksızlığı ve yalanı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün yaptığım görüşmede 16 Mbps Net limitsiz paketin akn li olarak kullanılabileceğini öğrendim paketimizin akn si kalkmayacakmış bize gelen mesajda kalkacağı söylendi bu internet bugün yarın kapatılacak tüketici heyetine gidip başvuruda bulundum bu hırsızlığın cezası neyse verilecek ahlaksızlar insanları kandırıyorlar! Ayrıca yasal hat sahibinin izni olmaksızın taahhüt uzatıldı rezilliklerden rezillik beğensin Vodafone. HIRSIZLAR TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE BİLDİRİDE BULUNDUM CEZAMI DİĞER SERVİS SAĞLAYICI ÖDEYECEK AMA SİZ BANA MİSLİNİ ÖDEYECEKSİNİZ / VODAFONE BİZDEN HABERSİZ TAHHÜT UZATTI YETMEDİ BUGÜN ÖĞRENİYORUM KAFALARINA GÖRE YASA YAZMIŞLAR SİZİN PAKETİN AKNSİ KALKMIYOR SİZE 10 GB VERİYORUZ DİYOR ALIN O 10 GBYİ MÜSAİT BİR ÇALIŞANINIZA HEDİYE EDİN TÜKETİCİ HEYETİ BAŞVURUMU YAPTIM SİZDEN TAZMİNAT ALMADAN ÖLMEYECEĞİM. ABİ KAFAMDAN DUMAN ÇIKIYOR RESMEN YAPTIKLARI DOLANDIRICILIK!

Bu da telefona gelen mesaj!
    Vodafone NET Ahlaksızlığı ve yalanı!

Lütfen sosyal medyada bu yazımı paylaşın insanlar görsün ve tepkisini ortaya koysun lütfen.

Sayın DH yetkilileri lütfen kusurumu maruz görün konuyu birkaç kez farklı konu başlıkları altında açtım herkesin görüp bilinçlenmesi için eğer hata yaptıysam diğerlerini silerseniz sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmetoviko -- 1 Ocak 2019; 10:50:37 >

• Kalkacak diye sozlesmw yeniledik mezaj geldi. Bende iptal etttiririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen tepkinizi ortaya koyun aynısını türk telekom denedi yılbaşından önce tepki gelince geri çektiler bunların yanına kalmamalı bu dolandırıcılık hırsızlık daha ağır konuşacağım ama neyse
  • Altta mesaj gelmiş kalkacak diye

• 1 Ocak itibariyle bütün isslerin AKN olayı kalktı Vodafone fiber online işlemlerde sınırsız yazıyor belirttiğiniz 16 mbps hız alan dolduğunda hızı dustumu ?

• Hanedan35 H kullanıcısına yanıt
    Geçen ay zaten akn aşmıştık hız 5'te idi. Bu sabah kalkacağını bildiğimden hız testi yaptım ve internet halen 5 mbps sabitti hemen aradım ve eleman bana sizin paketiniz aknsi kalkmayacak paketlerden size her ay 10 gb hediye vereceğiz dedi lolipop verir gibi estim gürledim şimdi sosyal medya ve edevletten savaş başlattım insan aklıyla dalga geçiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetoviko

Geçen ay zaten akn aşmıştık hız 5'te idi. Bu sabah kalkacağını bildiğimden hız testi yaptım ve internet halen 5 mbps sabitti hemen aradım ve eleman bana sizin paketiniz aknsi kalkmayacak paketlerden size her ay 10 gb hediye vereceğiz dedi lolipop verir gibi estim gürledim şimdi sosyal medya ve edevletten savaş başlattım insan aklıyla dalga geçiyorlar.
    şu an jetfaturadan baktım birde sınırsız yazıyor bu haysiyetsizliği düzeltecekler mi acaba
  • O tahahüt uzatma çakallığını banada yaptılar. Beni arıyorlardı tahahüt uzatalım diye hayır uzatmıyorum başka isd e geçeceğim diyordum. Tahahütümün son günü sms geldi tahahütünüz uzatıldı diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şerefsizlikte tt ile yarışıyorlar.
    kafalarına taahhüt uzatma ise skandal thh ile halledilir ama.
    hepsi arsız soyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

şerefsizlikte tt ile yarışıyorlar.
    kafalarına taahhüt uzatma ise skandal thh ile halledilir ama.
    hepsi arsız soyu.
    Bak hocan TTNET bilmem ama Vodafonla o şerefsizlik sancağı için kimse yarışamaz.

Sancak Vodafonda..
  • Benim taahhudum 3 ayda bitiyordu vodafondan taahhüt yapalım diye arayıp duruyorlardı kabul etmedim fiyatlar açıklanınca kendim aradım taahhüt yapmak istedigimi söyledim 75 gb kotalı 16 mbit için önay verdim 1 hafta msj gelmedi tekrar aradım taahhüt verdim msj gelmedi dedim tekrar taahhüt verdim 2- 3 güne msi gelmezse tekrar arayın dedi 2 gün sonra msj geldi bi kaç gün sonrada ayin 30 da sınırsız yapacaz sizi diye msj geldi sınırsızada geçti 55 liraya 16 mbit oldu 2 yıl kafam rahat şimdilik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.