Şimdi Ara

Vodafone kapsama harita

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaa arkadaşlar malum önümüz bayram herkes biryerden bir yerlere gidecek. Seyahat ederken NPERFTEN haritalama yapalım. Özellikle ana yol olan Ankara-konya-seydişehir Antalya yolunda Vodafone için haritalama yapacak arkadaş var mı? Onun dışında Konya Beyşehir,antalya Yaylaları vb kısaca tüm Türkiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Not olarak ekleyeyim nperf veya. Vodafone bana bir kuruş vermiyor hobi olarak ilgileniyorum

• Sayende yeni bir site öğrenmiş oldum. Ara sıra aklıma geldiğinde(mobil veride) ölçüm yapar buraya yazarım
  • İnşallah hocam buraya yazmayı unutma harita ekle NPERFTEN resim çekip

• Uygulamada haritalama kısmını bulamadım

• bombombombom B kullanıcısına yanıt
    Üst soldaki altalta üç çizgi menü sembolünden yan menüye gir, aktif haritalama var altta. Oradan başlatarak yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Üst soldaki altalta üç çizgi menü sembolünden yan menüye gir, aktif haritalama var altta. Oradan başlatarak yapabilirsiniz.

yeni bir program daha gördük sağol
  • İphonelar da olmuyormuş menüde öyle bi seçenek yok

• bombombombom B kullanıcısına yanıt
    iPhone'larda bazı şebeke programları yeterli veriye ulaşamadığı için kayıt yapamıyordu. Bu da yapamıyordur belki.
  • 10.01.2018 itibari ile Bursa Gemlik ilçesi Vodafone. Harita yeşil ve turuncudan kırmızıya dönmeye başladı umarım Türkiye çapında atılım yaparlar kırmızı 4g+

Vodafone kapsama harita

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.