Şimdi Ara

Vodafone Haftalık Çark hediyelerini buyrun yazalım (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
995
Cevap
8
Favori
37.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kürekle GB veriyor Vodafone ama kalite yerlerde. Bugün 1 Günlük 1 GB çıktı şansım bu hafta yokmuş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aylık 4gb verdi ama sevinemedim. gamer paketim var YouTube twitch izliyorum hediyeden düşüyor ne anladım bu işten, 6gb da yüklediğim için vermişti onda da düşmüştü. sadece ana 4gb dan düşmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone Haftalık Çark hediyelerini buyrun yazalım

İlk kez bu internet çıktı.
    Aklınızda olsun sanırım yeşil sınırsız paketin yanındaki turuncu internet çıktı. Hedeflerden de gri sınırsız internetin oraya hedefledim. Çark saat yönüne hareket edecek şekilde çevirdim.

• Bu hafta 2 günlük 3 GB internet çıktı ama şebeke çekmiyor 80 TL cayma bedelini de ödemeyi göze aldım yakında TURKCELL' e geçiyorum Vodafone Haftalık Çark hediyelerini buyrun yazalım

• Gündüz kuşağı diye bir şey çıkarmış maç izlemeyelim diye 19:00 da bitiyor hediye internet kullanımı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftalık 20 GB verdi geçen hafta

Bu hafta da 2 günlük 4 GB verdi

• Vodafone Haftalık Çark hediyelerini buyrun yazalım

Gideceğimi anladılar o yüzden bol internet veriyorlar, ama yemez 7 mayısta taşınıyorum kısmetse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

Gideceğimi anladılar o yüzden bol internet veriyorlar, ama yemez 7 mayısta taşınıyorum kısmetse.
    Keşke mevcut abonelere de zamanında uygun indirim/kampanya sunsalar da sürekli operatör taşımak zorunda kalmasak bende kısmetse yakında TURKCELL' e geçiyorum zira TR' de en iyi çekim kapasitesine sahip (gerçi evin içinde hiçbiri çekmiyor ama dışarıda Turkcell açık ara önde)

• Vodafone'un verdiği bedava 25 GB , 750 dk , sms'i eziyorum. :)

Günlük 1 GB çıktı.

• 2019 veya 2020 yani çok zaman geçmemiş aslında, Vodafone kullanır iken her pazartesi çark tan günlük 4 GB gelirdi, hiç şaşmazdı enteresan bir şekilde. TL yüklesem de yüklemesem de hediyem aynı idi

• Ben Vodafone'a ilk geçtiğimde 6 hafta kullandım. 6 haftanın 6 haftasında da istisnasız bilmemne. com'da geçerli bilmemkaç TL hediye çeki geldi.

• Evet öyle hediyeleri de var idi, sanırım artık yok. Olmaması daha iyi.

• Evet hocam, sonradan kaldırdılar. İkinci kez Vodafone'a geçtiğimde dk/internet hediyesi geliyordu. Bazen günlük 1GB veya haftalık vodafone'lularla sınırsız konuşma gibi pek işe yaramayan hediyeler de gelse hediye kuponlarından iyidir.

• Olur da bir daha geçecek olursam haftalık 20 GB veya haftalık video pass paketin gelmesini çok isterim Vodafone Haftalık Çark hediyelerini buyrun yazalım 

• Aynen hocam ya ,ben de çok istedim Video pass gelsin diye hep iletisim pass geldi günlük. Sadece bir defa 3 günlük 20GB gelmişti. Hepsini bitirmiştimVodafone Haftalık Çark hediyelerini buyrun yazalım Vodafone Haftalık Çark hediyelerini buyrun yazalım 

• Bir haftalık video pass demek isterdim ama maalesef hayin vodafon verdi 1 günluk 1 gb.

Ama 3 günlûk 20 gb cikarmistim bir ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 21 Nisan 2021; 20:57:36 >
  • Vodafone'da 3 günde 20 gb harcayacak kadar hızlı internet varmı ki?

Ha bu arada siz vodafone kullanırken aldığınız en yüksek hız kaç mbps idi?

• Lexco kullanıcısına yanıt

Ben 70 MBPS görmüştüm

Vodafone'da max 60

Türk Telekom'da 180

Turkcell'de 260

Ek olarak zorlayarak bitirdim zaten, internet yavaşlığından. Genellikle gece 3-4 gibi kullanmıştım. O nedenle bitirebildim. Öbür türlü bitmezdiVodafone Haftalık Çark hediyelerini buyrun yazalım 

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.