Şimdi Ara

VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE, (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.083
Cevap
145
Favori
312.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İyde mevcutta eski tarifeyi yeniledim zaten bu fazla oldu en azindan oburunun bittiginde devreye girmesi gerekdi.Neyse tm 2 gb icin yaptigima pisman oldum Ynede yardimin icin saol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam faturalı için tarife yapabilir misiniz

• angaralim kullanıcısına yanıt

45 TL ye kadar hangi tarifeleri var öğrenebilir miyim

Evet hocam

Saolun hocam ben acele ettim 1 gun once eski tarifeyi yeniledim.Bunlarda 1 gun sonra aradilar yeni tarifeye gecirdiler bide o yedi.keske icerde para brakmasaydim neyse yapacak bisey yok.bu tarife yukleme siniri snrimi bozuyor bana en iysi faturali.Bi ara faturaliya gecirelim Hakkin odenmez Allah binkere razi olsun.Senlik durum yok tamamen benim icerde para brakmam dolayisiyla oldu .

6 gb nasil oluyor hocam yapalim.Bu arada su 1 ay gecsin faturali yapalim.40 lira en az yükleme bu tl hesabı unutuyorum bazen hattan yiyor.Bana faturali olur o zaman ne odedigimi blirim.

Hocam ben kazancli dayim zaten. Bu arada yanlis anlamayin ama Türkçe niz neden bu kadar bozuk szin yazdiklarinizi anlamakda zorlaniyorum

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Hattınızda yeterli bakiye varsa tarife ücretini tahsil eder. Şimdi başka tarifeye geçiş yapsanız bakiye yeterli ise onu da tahsil eder. Bu bir hata değil, iade edeceklerini sanmıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Ben sana bisey demedimki.Eline saglik Allah razi olsun kac kere dedim.Tm gden gitti yapacak bisey yok.Su 10 gb i yaparsan sevinirim.Birde 6 gb dyodun mesajini ozelden bekliyorum hocam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.