Şimdi Ara

Vodafone Fiber Nasıldır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
16.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    illa evinize kadar çekilmesine gerek yok muhtemelen sitede veya binaların altında kabin vardır oradan vdsl sinyali geliyordur eve kadar gelse telekom ve netspeed den başka seçeneğiniz yok(şimdilik)
  • irfan1973 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone fiberde ozel kampanyamiz var dusunurseniz 05547228642 taylan ismim forumda da basligimiz var. Referanslarim da var siteden cok islem yaptik. Fiber var mi sorgular bakariz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalsit kullanıcısına yanıt
    merhaba siz hangi bölgede ikamet ediyorsunuz. Ben kartaldayım bizim eve geldiler herşey hazır sadece bağlatmak için başvuru yapıcam ama korkuyorum biraz iyi midir kötü müdür bilemedim. Siz tavsiye eder misiniz? Bir de acaba ping olarak genelde kaç alıyorsunuz hocam hız değilde ping benim için çok önemli? Son bi hız testi yapıp benimle paylaşabilir misiniz acaba?
  • Hocam siz bağlattınız mı? Memnun musunuz? Hız testi yapıp paylaşbilme ihtimaliniz var mı acaba?
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar, an itibariyle geçiş yapmaya hazırım şu an sol vdsl 35 megabitlik paket kullanıyorum. Vodafone tavsiye eder misiniz? ping değerleri hep bu şekilde düşük mü çünkü hızdan çok ping çok önemli benim için. Teknik ekipleri nasıl? Ve son olarak bugünün bi hız testi yapıp paylaşabilir misiniz acaba?
  • Futurisma kullanıcısına yanıt
    Hocam ping sorununuz hala devam ediyor mu? Benim için de hız değil ping çok önemli sürekli cs ve pubg oynadığım için.
  • Tristan23 kullanıcısına yanıt
    Nisan ayından beri devam ediyor büyük uğraşlar sonucu eve teknik ekip getitdirdim. Vodafone genel müdürlük ile iletişim halinde pc den bir takım şeyler yapmışlar ben o sıra işte olduğumda. Tam ne olarak yaptıklarını göremedin annem evdeydi. 3 gün sonra genel müdürlükden aradılar sorunun bizde olmadığı oyunu oynadığınız firmanın sağlayıcısı ile çözün dediler. Ping hala 55 de seyir yapıyor. Vodafone önermem. Vodafone geçtiğim günden beri ping den oyun oynayamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ara vodafoneden ping sorunundan dolayı memnun değilim ama taahhüt var 1 yıllık ceza ödemeden kurtulma yolları varmıdır. Teknik servis ekibi bile bıktı benden.

• Ben 15 gündür hız sorunumu çözdüremedim, ekiplerimiz ilgileniyor diyorlar başka birşey demiyorlar, kablolu olarak 95mbps hız alıyorum ama wifi 5ghz frekansında ortalama 45 mbps alıyorum, upload 5mbps ve ping ortalama 8 ben modemde sorun olduğunu düşünüyorum ama 15 gündür hergün aramama rağmen ne gelen var ne giden...
  • savaskursun kullanıcısına yanıt
    hocam söylediğiniz değerler çok iyi ya neye yetmiyor ki size? Benim için ping çok önemli ve o da düşükse geçmemem için bir sebep yok açıkçası.
  • VodafoneFibermax V kullanıcısına yanıt
    Hocam buralarda mısınız?
    Siz hangi bölgedesiniz kardeşim il ilçe olarak
    Kayseri/Melikgazi

Kardeşim speedtestten ölçüm yapıp atabilme şansın var mı ya?
    Şuan işteyim akşam eve geçince göndereceğim.

evet

• Vodafone Fiber Nasıldır?

50 ve 75 arası hiz değişiyor wifi de...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tristan23

Hocam selamlar, an itibariyle geçiş yapmaya hazırım şu an sol vdsl 35 megabitlik paket kullanıyorum. Vodafone tavsiye eder misiniz? ping değerleri hep bu şekilde düşük mü çünkü hızdan çok ping çok önemli benim için. Teknik ekipleri nasıl? Ve son olarak bugünün bi hız testi yapıp paylaşabilir misiniz acaba?
    Vodafone omurgası ve altyapısıyla kullandıgım Vodafone Fibernet'den çok memnunum.
    Bağlandığı zaman 6-7 ms ping , 100mbit download ve 5mbit upload vardı. hiçbir gün hiçbir zaman hiçbir saniye değişmedi, hep stabil.
    istediğin bir server varsa ping atar sonucu yüklerim, frankfurt'a felan 60-65'lerde ping atıyor.
    online oyunlarda hiçbir sorun yaşamıyorum.
    teknik ekipleri ile 1 kere muattap oldum, onda da yardımcı oldular.

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Bende geçiş sağladım ve sonuçtan sonra derece memnunum hocam. :)

Vodafone Fiber Nasıldır?
    Vodafone Fiber Nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tristan23

Bende geçiş sağladım ve sonuçtan sonra derece memnunum hocam. :)

efsane değerler hocam, kıymetini bil

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.