Şimdi Ara

VODAFONE FİBER - Donanım üyelerine özel ilk fatura hediye + 100tl A101 HEDİYE CEKİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
8.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pakete mi yapmis? Gunahlarina girmeyim oyle birsey yapmazlar bence, telsiz kullanim ucreti artmisti siz toplam fiyatta onu goruyor olabilir misiniz acaba?
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    VODAFONE FİBER - Donanım üyelerine özel ilk fatura hediye + 100tl A101 HEDİYE CEKİ

49 ödüyordum 2 aydır böyle, ayrıca tahahut verirken 12 ay 49 ₺ den kullanacaksınız diye SMS de geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 20 Şubat 2021; 14:54:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Turkcelle guvenirdim acikcasi, sasirtti beni..
  • Bu arada turksat altyapisindan hizmet verdigimizde 50mbps paketinin yaninda turksat tv giris paketi hediye. Ayrica vodafone tv zaten tum altyapi ve tum hizlarda hediye. Yine tum altyapi ve hizlarda ilk fatura hediye + 100mbps ve ustu pakette 50tl a101 çeki hediye

Bu fiyata + telsiz ücreti ödüyorum hocam... sorunca da vergi felan bisiler diyiveriyorlar.Artık şaşırmıyorum içinde olduğumuz durumda

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Valla bilemedim yarbayım, ben de sasirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Daha taahhut cok uzun mu peki? Taahhut bitiyorsa kapatir yeniden baglariz ama devam ediyorsa tek care mh, benim elimden bisey gelmez :(

Ben 12 ay diye biliyordum Mart'ta bitiyordu fakat ilk üç ay 100luklerin taahhüt 15 aymış ilk üç ayı bedavaya 100 vermemişler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batkent -- 20 Şubat 2021; 16:0:47 >
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    Benden aldiysaniz mumkun degil hocam 12 ay taahhut 12 aydir, 15 yapamazlar. Kim verdi bu bilgiyi?
  • quote:

Benden aldiysaniz mumkun degil hocam 12 ay taahhut 12 aydir, 15 yapamazlar. Kim verdi bu bilgiyi?

faturada yazıyor hocam

• batkent B kullanıcısına yanıt
    Bana ss atar misiniz pm ile 🤔

Buyrun 100mbit almayı denemek için Vodafone müşteri hizmetlerini arayın. Ben aradım, 100mbit'e gerek yok 50mbit iyidir diye epey dil döktüler. 100mbit olsun diye ısrar edince Süperonline'ın yeterli 100mbit portu vermediğini itiraf ettiler. Birden fazla müşteri hizmetleriyle görüştükten sonra veremediklerini anladım. 200mbit İstanbul'da kısıtlı yerde vardır şans işi yani. Sonunda pes ettim çok daha pahalıya Süperonline'dan almak zorunda kaldım.

• quote:

Bana ss atar misiniz pm ile 🤔

Gönderdim hocam

Yoğurt sizin internet hızınızı etkilemiş mi😁
  • kalpakci kullanıcısına yanıt
    Denemesi bedava, atin evraklarinizi size 100mbps baglayim gorun :) daha 1 kere bile sorun yasamadim en az 3bin 4bin 100mbps satisimda.
  • kalpakci kullanıcısına yanıt
    Portlarda hiz ayrimi yok zaten hocam o nasil bir yalan olmus oyle size soylenen :) baska bir durum vardir, konustugunuz kisi de ya bilgisizdir ya uydurmustur.
  • LEONİM kullanıcısına yanıt
    Bizim internet hizimiz yogurdun fiyatini etkilemis :)) saka bi yana da hocam market alisverisine bir hafta ara vermek yeterli aradaki fiyat artislarini farkedebilmek icin. Hic durmuyor masallah. Aglancak halimize gülüyoruz iste biz de burada karşılıklı :)

Sol e kadar ifadesini kaldırdı

Tt altyapısından fiber hizmetide vardır

Hocam satışını yaptığınız firma daha biliyorsunuzdur. Dediğiniz gibi yalancı ya da uyduran bir müşteri hizmetlerinden internet almaktansa ayda 15 lira fazla veririm.

• VF T ve K kısaltmaları ne demek?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.